"

Gimcat

" araması için 108 sonuç listeleniyor

Gimcat

Gimcat, insanların en iyi dostları olan hayvanlar için tasarladığı besin ve vitamin ürünleri ile tanınıyor. Marka, 50 yıldan fazla süredir, pet hayvanları ürünleri adı altında atıştırmalıklar hazırlıyor. GimDog köpekler için özelleşirken, GimCat ise kedi dostlarımızın sağlıklı bir ömür sürmesi için gerekli yiyecekleri ve yiyecek desteklerini sizlere sunuyor. Dünyanın 40'tan fazla ülkesinde kedilerin sevgilisi olan Gimcat; Almanya, Hollanda ve İtalya pazarındaki liderliğinden sonra Türkiye'de de hayvan sahiplerinin tercihi haline geliyor.

Gimcat Tarihi

Heinrich von Gimborn tarafından 1855 yılında kurulan kimyasal ilaç fabrikası markanın temellerinin atılmasını sağlıyor. İlk zamanlarda insan tüketimine uygun macunlar ve tabletler üreten firma, dünyanın dört bir yanında yaptığı üretimlerle başarılar elde ediyor. Takvimler 1965 yılını gösterdiğinde Gimborn şirketi pet ürünleri pazarına hızla adım atıyor. Kediler için laktozu azaltılan süt üreterek Gimpet adıyla nam salan firma, alanda ilklerin markası olma unvanını da taşıyor. 1995 yılında köpekler için enerji metabolizmasını uyaran bir ürün ile heyecan yaratan Gimpet, kısa sürede kedi kumu üretimine de başlıyor. 2016 yılında, Hillhouse Capital Group bünyesine katılan Gimborn ve dolayısıyla Gimcat, o günden bu yana hayvan atıştırmalıkları alanında hızla büyüyen markalardan biri olarak öne çıkıyor.

Gimcat Ürün Çeşitleri

Kedilerin yavruluk çağından yaşlılıklarına kadar, farklı gelişim dönemleri için ihtiyaç duyulan besin desteklerini sunan marka, GimCat multivitamin ürünü ile tanınıyor. Antioksidanlarla güçlendirilen Gimcat yaş mama ürünleri arasında ödül mamaları, kedi sütleri, macunlar da yer alıyor. Gimcat ürünlerinin her biri, kedilerin farklı sorunları veya ihtiyaçları için özel desteklerle güçlendiriliyor. Kedilerin kalp ve göz sağlığını destekleyen macunlar, bağışıklık kuvvetlendiren Gimcat multivitamin paste, mide ve sindirim sistemini rahatlatan mamalar, dişleri güçlendiren ürünler, tüy yutması için özel tasarlanan macunlar, vitaminler, kemikleri sağlamlaştıran atıştırmalıklar ve gurme lezzetler raflarda yer alıyor. Gimcat besleyici ürünleri, besin destekleri ve kedilerin bayıldığı lezzeti ile hem kedi ebeveynlerinin hem de veterinerlerin tercihi oluyor. Besin desteğinin yanı sıra çok hareketli ve yaramaz kediler için özel sakinleştirici macunlar da Gimcat tarafından sunulan ürünler arasında yer alıyor.

Gimcat Hassasiyeti ile Alkış Alıyor

Gimcat, evcil hayvanlar için üretilen hiçbir ürünü hayvanlar üzerinde test etmiyor. Onların rahatı ve sağlığı için tasarlanan Gimcat ürünlerinin hazırlık aşamasında hayvanlara zarar verilmiyor. PETA tarafından denetlenerek hayvanlar üzerinde test yapmayan üreticiler listesinde Gimcat de yer alıyor. Gimcat hassasiyetinin yanı sıra yüksek kalite standartları için tüketicilere söz veriyor. Marka, yalnız hayvanlar konusunda değil, çevre hakkında da oldukça duyarlılık gösteriyor. German Award for Excellence 2018'de karbon ayak izi alanında Biokat ürünleri ödüle layık görülerek hassasiyetini tescilliyor. Enerji verimliliğinde Dekra tarafından onaylanan şirket, Gimcat ürün kalitesinde de yine Dekra onayını tüketicileri ile paylaşıyor.

Gimcat Atıştırmalıklar

Yavru kedilerden yetişkinlere kadar, kedilerin farklı dönemlerine özel ek besinler hazırlayan Gimcat, leziz tabletleri ile yemek seçen kedileri bile memnun ediyor. Taurin destekli, süt bazlı Gimcat tabletler, kediler tarafından kolaylıkla yutuluyor. Özellikle eğitim döneminde kullanılan ve kedilere alışkanlık kazandırmada önem arz eden Gimcat ödül mamaları da kemik güçlendirici içeriklerle tamamlanarak hem lezzetli atıştırmalıklar hem de sağlıklı bedenler vadediyor. Kalsiyum, magnezyum gibi besin destekleri, kedilerin daha sağlıklı olmasına yardımcı oluyor. Gimcat konserve kedi maması ürünleri de özel paketleri sayesinde hava almadan uzun süre saklanabiliyor. Kapağı kolaylıkla açılan mamalar, tek porsiyonluk olarak tasarlanıyor. Kedinin yeme alışkanlığına göre ikiye bölünerek de sunulabiliyor. Ekstra şeker içermeyen, kedinin daha sağlıklı olması için zararlı kimyasallardan arındırılan Gimcat takviye yiyecekler, günlük olarak programlanıyor. Macun ürünler genellikle yavruluk çağında yarım cm, yetişkinlikte 1 cm kadar kedilere yediriliyor. Gimcat maltlar, özel içerikleri ile kedilerin yuttuğu tüyleri kolaylıkla çıkarmasına da yardımcı oluyor. Özellikle uzun tüylü kedileriniz varsa Gimcat anti-hairball ürünleri besin takviyesi olarak kullanabilirsiniz.

Gimcat Fiyatları

Gimcat ürünlerinin fiyatları içeriklerine ve boyutlarına göre değişiklik gösteriyor. Macunlar; 50 ml, 100 ml ve 200 ml boyutlarındaki kutularda satışa sunuluyor. Büyük ambalajdaki ürünler, içerisindeki fazla besin takviyesinden ötürü diğerlerinden daha yüksek fiyatlardan alıcı buluyor. Gimcat ürünlerinde yer alan vitamin ve mineraller, ham maddeler de fiyatlarda değişikliklere neden oluyor.

Trendyol, Gimcat ürünlerini pet shop ürünleri kategorisinde ayrıcalıklı fiyatlarla kedi ebeveynlerine sunuyor.