"

Giorgio Armani

" araması için 272 sonuç listeleniyor

Giorgio Armani

Modaya yön veren dünyaca ünlü markaların başında gelen Giorgio Armani, kadın ve erkek herkesi ayrıcalıklı hissettiren tasarımlarıyla görünür olmaya devam ediyor. Koku duyularını baştan çıkaran parfümler çok özel formüllerle tenlere ulaşırken zamansız gözlük tasarımları her mevsim tüm kombinlerin en dikkat çekici aksesuarları oluyor. Cildi kusursuz ve doğal bir görünüme kavuşturan, aynı zamanda nemlendirip bakımını sağlayan kaliteli ve güvenilir fondötenler ise kozmetikte ayrıcalıklı seçim yapanların çantasında yer alıyor.

Giorgio Armani Parfüm ile Fark Yaratan Erkekler

Giorgio Armani parfümler hem erkek hem de kadınların kendilerini özel hissetmeleri için eşsiz formüllerle üretiliyor. Koku seçiminde doğal tonlardan yana tercihini kullanan erkekler; üst notaları narenciye, elma, safran, karanfil, orta notaları ise tarçın, öd ağacı, sandal ağacı, alt notaları cypriol bitkisinin esansından oluşan kokuları tercih ediyor. Püskürtüldüğü andan itibaren hem doğal ve hafif hem de baştan çıkarıcı bir his yayan formül; otantik, taze ve odunsu hissiyle de dikkat çekiyor. Bir diğer çok tercih edilen, özel seri olarak üretilen Giorgio Armani parfüm seçeneği modern, baştan çıkarıcı ve şıklığına özen gösteren erkekler tarafından beğeni topluyor. Taze limon ve bergamot notalarıyla portakal ağacı çiçeğinin zarif bir şekilde harmanladığı koku, aynı zamanda yatıştırıcı guaiac ağacı ve tonka fasulyesi ile dengeleniyor. Daha çok gündüz kullanımı için uygun olan koku formülü kışkırtıcı ve gizemli bir hava yaymak isteyenlerin tercihi oluyor.

Kadının Zarafeti ve Gizemi Çok Özel Kokuların İçinde Saklı

Kadınların adeta kimliklerini yansıtmada, çekiciliklerini ve tarzlarını konuşturmada çok önemli rol oynayan Giorgio Armani kadın parfüm çeşitleri arasında ise en çok tercih edilen notalar akuatik tonlar oluyor. Üst notalarda ıtırşahi ve deniz ürünlerine, orta notalarda yasemin, frezya, sümbül ve misket üzümüne, alt notalarda ise misk ve ağaç tonlarına yer veren özel formüller ile kadınlar her mevsim çiçek açıyor. Göz kamaştırıcı, çekici ve baştan çıkarıcı olmak isteyenlerin bir başka tercihi vanilya kokusunun ağırlıklı olarak işlendiği esanslar. Tamamen doğal haliyle kullanılan ve tutkuyu simgeleyen vanilya notalarının özel patentli bir molekül olan Orcanox ile bir araya gelmesi amber ve odunsu kokunun şahane birlikteliğini vurguluyor. Esintilerinde frezya, gül, paçuli gibi özel bitkilerin kokularını da yayan parfüm kadınların ruhuna ayrıcalıklı bir dokunuş yapıyor.

Vazgeçilmez Aksesuarlardan Zamansız Güneş Gözlükleri

Hangi mevsim olursa olsun, erkek ve kadınların en önemli aksesuarları arasında yer alan güneş gözlükleri, Giorgio Armani’nin usta tasarımcılık gözüyle birleşerek modaya adeta yön veriyor. Cam materyali organik olan ve göz sağlığına zarar vermeyecek şekilde kaliteli ve güvenilir şekilde üretilen Giorgio Armani gözlük modelleri, en çok yuvarlak kesim tasarımlarıyla tercih ediliyor. Farklı gözlük camı renkleriyle zamansız, retro bir hava yansıtılarak sunulan güneş gözlükleri, ince metal saplı çeşitleriyle minimal, şık ve kararlı bir duruş yansıtıyor. Çerçeve rengi koyu bronz ya da Havana olarak isimlendirilen güneş gözlüğü modelleri ise yeşil cam rengiyle natürel ve retro bir tarz sunuyor. Yuvarlak tasarımlara benzer olarak oval olarak üretilen gözlükler plastik saplı olarak tercih ediliyor. Giorgio Armani, her tarza hitap eden birbirinden farklı onlarca model güneş gözlüğünü kadın ve erkeklerle buluşturuyor.

Kusursuz ve Doğal Bir Cilt Görünümü İçin Giorgio Armani Fondötenler

Giorgio Armani, kozmetikte de kaliteli ve zamansız bakış açısından ödün vermeyen kadınların tercihi olan markalardan. Özellikle kusursuz ve doğal görünümlü bir cilt için başlıca ürünlerden olan fondötenler en çok tercih edilen kozmetik malzemelerden oluyor. Giorgio Armani fondöten çeşitleri; şeffaf, açık, orta ve yüksek koyulukta sunulan farklı seçeneklerden oluşuyor. Her biri mat, yarı mat ya da parlak olarak tercih edilebilen fondötenler, ciltte birbirinden farklı, göz alıcı ve kusursuz bir görünüm oluşturuyor. Mat fondötenler cilde sofistike ve temiz bir görünüm verirken yarı mat olanlar çok daha taze ve mükemmel bir görünüm oluşturuyor. Parlak olan fondöten seçenekleri ise cilde hem doğal hem de parlak bir görünüm vermek için tercih ediliyor. Farklı renk tonlarında, farklı cilt tiplerine uyumlu olarak tercih edilen fondötenler cildi aynı zamanda besliyor ve bakımını üstleniyor.

Gİorgio Armani farkıyla tasarlanan tüm ürünleri, indirimli fiyat kampanyalarından yararlanarak Trendyol üzerinden zahmetsiz ve pratik bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yukarı Çık