"

Globber

" araması için 41 sonuç listeleniyor

Globber

2014 senesinde kurulan ve scooter sektöründe 20 seneyi aşkın tecrübeye sahip olan Globber markası, günümüzde 70'ten fazla ülkede satış yapmaktadır. Katlanabilir üç tekerlekli model gibi sektörün en popüler ürünlerinin mimarı olan Globber, farklı yaş guruplarına hitap edebilmektedir. Çocuklardan gençlere, gençlerden yetişkinlere kadar geniş bir kitleye hitap eden birçok model üreten Globber markası, popüler bir scooter üreticisi olarak çokça tanınmaktadır.

Çocuklar İçin Globber Scooter Modelleri

Globber'ın en çok tercih edilen çocuk scooter'larının başında koltuklu ve ebeveyn tarafından kontrol edilebilen direksiyonlu modeller gelmektedir. Globber evo comfort, bu modeller arasındaki en popüler ürünlerden birisidir. Çok fonksiyonlu olan bu modeller, hem ayakta binilen geleneksel bir scooter olarak sürülebilmekte hem de yürüme bisikleti aparatı ile çocukların yürümeyi öğrenmelerinde yardımcı olabilmektedir. Ek olarak yürüme aparatına eklenebilen direksiyon eklentisiyle ebeveyn, scooter'ı yönetirken; çocuk da keyifli bir tecrübenin tadını çıkarabilmektedir.

Bu modellere ek olarak Globber bünyesinde çocuk vücuduna özel olarak üretilmiş bisikletleri ve çeşitli scooter modellerini bulabilirsiniz.

Gençler İçin Havalı Globber Scooterları

Çocukluktan çıkmış ve biraz daha hız meraklısı gençler için üretilen Globber Teen modelleri, özellikle daha dayanıklı ve daha çevik olacak şekilde dizayn edilmiştir. Gençlerin süreceği farklı arazilere uyumlu olan bu modellerin en popüleri, Flow serileridir. Kız ve erkek için farklı görsel tasarım seçenekleri olan bu modeller, hem spora hem de sosyalleşmeye teşvik eden oyuncaklardır.

Erişkinler İçin Özel Tasarlanmış Modeller

Hem gençler hem de erişkinler için tasarlanmış One NL serisinin yanı sıra Globber markasının birçok erişkin scooter tasarımı da mevcuttur. Araba veya araç için fazla yakın; yürümek için fazla uzak olan konumlara ulaşımın en mantıklı ve eğlenceli yolu olan scooter, hangi yaştan olursanız olun sürebileceğiniz bir araçtır.

Daha hızlı ve inovatif bir model arıyorsanız One Second E-Scooter modeli, bu ihtiyacınıza cevap olabilir. Saatte 20 km hıza çıkabilen ve son derece ergonomik olan bu elektrikli scooter, yalnızca 1 saniyede toparlanabilir ve istediğiniz konuma rahatlıkla taşınabilir. 

Popüler Model Globber 5 in 1

Tek bir model içerisinde hem üç tekerlekli bisiklet, hem scooter hem de gezdirme arabası araçlarını birleştiren Globber 5 in 1 modeli, birçok ebeveyn tarafından en sık tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Ayakta 50 kg taşıma kapasitesi bulunan bu çok yönlü scooter, seleli versiyonunda da 20 kg taşıma kapasitesiyle küçük çocukları rahatlıkla taşıyabilmektedir. Böylelikle hem erken çocukluk hem de çocukluk döneminde kullanılabilecek kaliteli bir scooter'a sahip olursunuz.

Daha Eğlenceli Sürüş İçin Şirin Ekipmanlar

Her çocuk, kendisine ait olan ve kendisini ifade eden oyuncaklara bayılmaktadır. Bu etkiyi sağlamak için Globber'ın özel olarak ürettiği ekipmanlardan yararlanabilirsiniz. Kızınız için aldığınız bir scooter'ın gövdesine ekleyeceğiniz Unicorn aparatı, hem olağanüstü sevimli gözükecek hem de evladınızı mutlu edecektir. Aynı şekilde erkek çocuğunuz için de Dino Head modelini tercih edebilirsiniz.

Güvenli Sürüş İçin Globber Kasklar ve Korumalar

Globber markası, sektör tecrübesi sayesinde çocuk ve erişkin scooter'larında güvenliği sağlama konusunda bilgi sahibidir. Yavaş bir araç olmakla beraber çocuklarınız için önlem almak, daha isabetli olacaktır. Bu önlemi sağlamak için gereken kaliteli ve isabetli ürünler de yine Globber marka ekipmanlar arasında sunulmaktadır. Ergonomik olarak tasarlanan kasklarla hem rahat hem de güvenli bir sürüş elde ederken, diz ve dirsek korumaları da olası bir düşmede yaralanmaları engellemektedir. Çocukların beğenisini kazanacak şekilde özel görsellerle süslenmiş olan ekipmanlar, tüm sürüşlerde makul bir güvenlik sağlamaktadır.

Yukarı Çık