"

GoldMaster

" araması için 223 sonuç listeleniyor

Goldmaster

Türkiye'de teknolojik ürünler alanında faaliyet gösteren şirketlerden biri olan Goldmaster, yerli bir marka olarak dikkat çekiyor. Goldmaster uydu alıcısı ile daha çok görüntüleme teknolojilerine yönelik cihazlar ve multimedya cihazları üretse de züccaciye ile küçük ev aletleri alanlarında da faaliyet gösteriyor. Markanın ürün yelpazesinde; dijital uydu sistemleri, oto görüntü sistemleri, DVD-HD mediaplayer, HD uydu alıcıları, navigasyon sistemleri, tabletler, ev sinema sistemleri, ses sistemleri, küçük elektrikli ev aletleri, yaşam konfor ürünleri, sağlık ürünleri, zücaciye ürünleri, LED aydınlatma ürünleri, hediyelik eşya ürünleri, güvenlik sistemleri, uydu yan aksesuarları yer alıyor.

Goldmaster Tarihçesi

Golmaster markasının kökleri 40 yıl öncesine kadar uzanıyor. Türkiye'nin ilk teknoloji markalarından biri olan Goldmaster'ın küçük ev aletleri sektöründe boy göstermesi ise 2010 yılına tekabül ediyor. Marka ayrıca Medisana distribütörlüğü ile sağlık ürünleri alanında da yer alıyor. Türkiye genelinde 700'den fazla servis noktasına sahip olduğu belirtiliyor.

Goldmaster Ürün Çeşitleri

Goldmaster uydu alıcısı konusunda farklı özelliklere sahip ürünleri kullanıcılar ile buluşturuyor. Bu özellikler daha çok boyut noktasında birbirinden ayrılıyor. Markanın bazı uydu alıcısı modelleri standart boyutta olan ve belli bir platform üzerine yerleştirilerek kullanılan ürünler olarak ön plana çıkıyor. Ancak Goldmaster trendleri de takip ettiğini küçük tip uydu alıcıları ile ortaya koyuyor. Özellikle son yıllarda standart uydu alıcılarına göre daha küçük boyutta olan alıcıların popülaritesi artıyor. Bu küçük uydu alıcıları fazla yer kaplamıyor. Ayrıca güzel bir çalışma ile kablo kirliliğinin de önüne geçilebiliyor. Goldmaster uydu alıcıları arasında HDMI ve HD görüntüleme teknolojisini destekleyen ürünler bulunduğu gibi 4K görüntüleme teknolojisini destekleyen modeller de yer alıyor. 4K teknolojisi son yıllarda ekran teknolojilerinin ulaştığı en üst seviyeler olarak dikkat çekiyor.

Uydu alıcıları dışında marka küçük ev aletleri konusunda geniş bir ürün yelpazesini tüketiciler ile buluşturuyor. Bu yelpazede yer alan Goldmaster kahve makinesi mutfak hanımların işini kolaylaştırabilecek bir ürün olarak öne çıkıyor. Markanın kahve makineleri Goldmaster filtre kahve makinesi ve Tük kahvesi makinesi olarak ayrılıyor. Kahve makineleri sadece evde değil restoran ya da ofis gibi iş alanlarında da kullanılabiliyor. Bunun dışında küçük ev aletleri konusunda Goldmaster markasının su ısıtıcı, narenciye sıkacağı, blender seti, fritöz ve doğrayıcı gibi mutfakta yardımcı ürünleri bulunuyor. Goldmaster markası mutfak dışında çıkıldığında da çeşitli ürünler ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Bunlardan biri Goldmaster elektrikli süpürge oluyor. Elektrikli süpürgeye pratik kullanımı ile ön plana çıkan dik süpürge eşlik ediyor. Goldmaster kişisel bakım kategorisinde de faaliyet yürütüyor. Goldmaster tıraş makinesi kişisel bakım konusunda markanın erkeklere yönelik bir ürünü oluyor. Yerli marka aynı zamanda evlenmek isteyen tüketicilere de hitap ediyor. Bu kapsamda çeyiz setlerini ön plana sürüyor. Söz konusu setler tost makinesi, blender, kahve makinesi ya da çaydanlık gibi ürünleri bir arada sunuyor. Tüm bu küçük ev aletlerine ek olarak kıyafetinde düzgün görünüme önem verenler için markanın ütü modelleri de bulunuyor. Goldmaster markası bunların dışında züccaciye ürünlerini de müşteriler ile buluşturuyor. Markanın züccaciye kısmında cam ve bardak setleri, yemek takımları, tencereler, tavalar cezveler ve baharatlık takımları gibi çeşitli ürünler yer alıyor.

Altın Marka Ödülü

Goldmaster markası geniş ürün yelpazesinin yanında bir de Altın Marka Ödülü'ne sahip bulunuyor. Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD) tarafından Goldmaster markasına verilen bu ödülün altında 2008 tarihi yer alıyor. Goldmaster markasının genel merkezi ise İstanbul'da bulunuyor.

Yukarı Çık