"

Golosi

" araması için 27 sonuç listeleniyor

Golosi

Kedinizi sağlıklı ve kontrollü bir şekilde beslemenizi sağlayan Golosi marka mamalar, Pet Shop ürünleri arasında yer alır ve hayvanseverlerin ihtiyaçlarına cevap verir. Sokak hayvanlarını beslemek için de ideal olan Golosi marka kedi ve köpek mamaları aracılığıyla sokaklardaki dostlarınız için sağlıklı besin sağlarsınız. Ev ortamında kedi ve köpek bakımı gerçekleştiren hayvanseverlerin işlerini kolaylaştıran Golosi ürünleriyle farklı hayvan cinsleri için üretilmiş olan alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Beslediğiniz hayvan sayısına göre farklı boyutlardaki paketler arasından tercih yapabilirsiniz. Golosi kedi ve köpek mamaları yardımıyla hayvanınızın yaş grubuna uygun özelliklere sahip olan mamalardan etkili bir şekilde yararlanabilirsiniz. Golosi kedi maması ile kedinizin kemiklerini güçlendirebileceğiniz gibi, aynı zamanda kaslarını da diri tutmasını mümkün kılabilirsiniz. Kedinize ekstra enerji veren ve sizinle daha çok oyun oynamasını sağlayan Golosi mama sayesinde daha aktif bir kediye sahip olursunuz. Golosi köpek maması desteğini kullanarak köpeğinizin deri ve kıl sağlığı için önemli bir takviyeye sahip olursunuz. Daha parlak kıllara sahip olan köpeğiniz Golosi aracılığıyla aynı zamanda tüy dökme problemleri yaşamaktan da kurtulur.

Yavru Kedi Nasıl Beslenir?

Annesiz kalmış sokak hayvanları arasında sıklıkla rastlanan yavru kediler özenli bir bakıma muhtaçtır. Sahiplendiğiniz kedinin sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişebilmesi için Golosi yavru kedi maması ürünlerinden destek alabilirsiniz. Yavru kedilerin ağız ve çene yapılarına uygun olarak minik parçalar içeren Golosi marka mamalar kolay bir şekilde çiğnenebilir. Sindirim sistemi için de ideal olan Golosi yavru kedi maması aracılığıyla kedinizin bağışıklık sistemini güçlendirebilirsiniz. İçeriklerinde yer alan antioksidan özellikli gıdalar sayesinde kedilerin dayanıklı bir bünyeye sahip olmasını mümkün kılan Golosi marka mama ile kediniz hastalıklara karşı direnç kazanır. Dengeli bir beslenme için gerekli çeşitliliği sağlayan Golosi mamalar ile kediniz daha tok kalır. Yavru kedilerin çabuk acıktığını göz önüne alarak kedinizi düşük gramajlarla ama sık sık beslemeniz daha iyi bir beslenme şeklidir. Yemek kabına tüm mamayı dökmemeniz daha yararlı sonuç sağlar. Çünkü kediler kapta yer alan tüm Golosi mamayı yemeye ve kabı boş bırakmamaya meyillidir.

Kedi Maması İçerisinde Ne Var?

Fosfor ve mineral bakımından zengin olan Golosi kedi mamaları, beyaz ve kırmızı et içeren farklı türlere sahiptir. Balık ve kemik tüketmeyi seven kediler için uygun olan Golosi mama seçenekleri ile kediniz için lezzetli bir öğün hazırlayabilirsiniz. Protein bakımından kedinizin ihtiyaçlarına cevap veren kırmızı et ağırlıklı mamalar da kedinizin karnını doyurması için iyi bir seçenek oluşturur. Etli mamaların yanı sıra mısır, buğday, sıvı yağ, pancar gibi tahıllarla zenginleştirilmiş olan Golosi kedi maması opsiyonları da iyi birer seçim olarak öne çıkar. Kedi mamalarının içinde pirinç ve maya gibi zengin besinler de yer alır. İçeriğinde yoğun lif barındıran Golosi kedi maması çeşitleri ile kediniz gün boyu kendisini daha tok hisseder. Sindirimi kolay hububatlarla güçlendirilen mamalar ise kedinizin daha düzenli bir şekilde tuvalet ihtiyacını gidermesini sağlar.

Köpek Maması Nasıl Verilir?

Evlerinde ya da bahçelerinde köpek besleyen hayvanseverlerin tercihi olan Golosi markası, birçok türde köpek maması üretir. Köpeğinizin kilosuna ve yaşına göre tercih edebileceğiniz Golosi köpek maması sayesinde köpeğiniz daha atletik ve atik hale gelir. Golosi marka mamayı köpeğinize alıştırarak verebilirsiniz. En sevdiği mama türünü deneyerek öğrenebileceğiniz köpeğiniz için her gün aynı saat diliminde beslenme sağlayabilirsiniz. Bu sayede Golosi mama ile köpeğiniz daha düzenli işleyen bir sindirim sistemine sahip olur. Konserve köpek mamaları da üreten Golosi markasının bu ürünlerini pratik bir şekilde açıp köpeğinizin kabına dökebilirsiniz. Veterineriniz tarafından tavsiye edilen gramajda yedirebileceğiniz Golosi köpek mamaları sayesinde tüylü dostunuz, kilosunu dengeli bir şekilde korur. Golosi köpek mamaları, protein ve yağ bakımından zengin olan içerikleri ile köpeğinizin daha güçlü bir görünüm kazanmasını mümkün kılar. Buna ek olarak Golosi mamalar iştah açıcı özellikler taşır.

Yukarı Çık