"

Gön

" araması için 1791 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Gön

Hakiki deri ürünlerinin kalitesi ve işçiliğiyle tanınan ünlü Türk markası Gön, 1980'li yıllardan itibaren deri sektöründe faaliyet gösteriyor. Birbirinden özel ayakkabı tasarımları, çanta modelleri, kemer, çizme ve cüzdanlar üreten firma, tamamen el işçiliği ile üretilen özel ürünlere imza atıyor. Ürünlerinde kullanıcı sağlığını riske atmayan materyaller tercih eden Gön deri, ürünlerinin büyük bir kısmında hakiki deri materyal tercih ediyor. 

Gön Ayakkabı: Derinin Vazgeçilmez Dayanıklılığı 

Hem günlük kullanımda hem de özel günlerde tercih edebileceğiniz dayanıklı ve şık ayakkabı üretimleri gerçekleştiren Gön, her mevsimde farklı seçimler yaparak deri dayanıklılığını dört mevsimde de kullanmanıza olanak tanıyor. Gön deri ayakkabı modelleri arasında özel taban yapılarına sahip olan Gön bot ve Gön deri bot modellerinin, Gön kadın bot ve Gön erkek bot versiyonları yer alıyor. Kadın kullanıcılara özel olarak tasarlanan Gön çizme modelleri ise yastıklı taban yapıları ve esnek bilek desteği sunarak kahverengi, bej, taba gibi şık renkleri çizmelere taşıyor. Uzun çizmelere oranla daha kısa boyutlarda tasarlanan Gön bot çizme çeşitleri ise standartların üzerinde taban işçiliği sunarak uzun yıllar dayanıklılığını koruyabiliyor. Gön marka ayakkabı çeşitleri, çok beğenilen Gön bot kadın seçenekleriyle sınırlı kalmıyor. 

Yaz Aylarında Stilinizi Gön ile Renklendirin

Gön yazlık ayakkabı üretiminde kadın kullanıcıların çok beğendiği modelleri sayesinde rakipleriyle yarışıyor. Yaz aylarında kadınların sıklıkla kullandığı sandalet çeşitlerine alternatif olarak Gön deri sandalet modelleriyle öne çıkan marka, Gön sandalet modelleri ile hem erkek hem kadın kullanıcılara hitap ediyor. Son derece konforlu olan ve bu özelliğiyle kullanıcıların beğenisini kazanan Gön sandalet türleri; platin, kahverengi, toprak tonları, beyaz, kırmızı gibi ilgi çekici renkler sunuyor. Gön deri erkek ayakkabı modelleriyle erkek kullanıcıların yıllara meydan okuyan ayakkabılara sahip olmasını sağlıyor. Makosen tarzı, loafer tarzı ya da klasik tarzda erkek ayakkabı modelleri sunan marka, günlük kullanım için de uygun modellerle ilgi çekiyor. Gön ayakkabı modelleri ve fiyatları, her kullanıcının rahatça ulaşabileceği seviyelerde Tredyol'da indirimli olarak yer alıyor. 

Gön kadın sandalet ürünlerinin hem topuklu hem de düz taban çeşitleri bulunuyor. Bu sayede her tarza ve her kullanıcıya hitap eden özgün modeller seçmek mümkün oluyor. Topuklu sandaletlerin dışında, Gön topuklu ayakkabı modelleri arasında stiletto tarzı, kısa ve kalın topuklu, ince topuklu modeller gözlemlenebiliyor. Ürünlerin hakiki deri etiketi taşıması ise kadınların topuklu ayakkabılar içerisinde yumuşak, zarif ve rahat hissetmelerini sağlıyor. Ünlü marka, Gön dolgu topuk ayakkabı tarzını seven kadınlar için özel ürünler tasarlamayı da ihmal etmiyor. Hem yazlık hem kışlık dolgu topuk ayakkabılar; hakiki deri, süet ya da suni deri tercihiyle kullanıcılarını bekliyor. 

Gön Çanta: Asaletinizi Deri Stili ile Güçlendirin

Gön el yapımı çanta modellerinde %100 hakiki deri materyaller kullanan tasarımcılar sayesinde ayakkabı seçeneklerinin renkleriyle tam uyum sağlayan tonlarda üretimler yapılıyor. Bu sayede aksesuarlar arası bütünlük elde etmenize yardımcı olan marka, Gön spor ayakkabı türleriyle de kadın kullanıcıları etkisi altına alıyor. Gön çanta modelleri; pudra, kirli yeşil, platin, ekru, gri, siyah ve kahverengi tonlarında Gön deri çanta türleri içeriyor. Gön çanta ürünlerinin metal detaylarla süslenmesi ve deri sırt çantası şeklinde tasarlanmış modeller sunması ise ürünlerin en çok beğenilen özellikleri arasında yer alıyor. Gön sırt çantası modelleri, hem sırt çantası hem de omuz çantası şeklinde kullanılabiliyor.

Gön deri sırt çantası çeşitleri; çok gözlü ve büyük boyutlu ürün tercihleri yapabilmenize olanak tanıyor. Gön çanta beta ürün modelleriyle de bordo, acı kahve, süt beyazı gibi eşsiz renklere sahip olmanızı sağlıyor. Postacı çantası tarzında tasarlanmış olan Gön erkek çanta çeşitleri ise Gön deri cüzdan ve erkek Gön kemer modelleriyle uyum yakalıyor. Gön deri kemer ürünleri sayesinde erkek kullanıcıların uzun yıllar kullanabileceği kemerler sunan Gön kundura, çanta, kemer, ayakkabı üçlemesi yapabilmenize imkan tanıyor. Gön deri cüzdan modelleri kadın kullanıcıların çanta modelleriyle de birebir uyum gösteriyor.