"

Goody

" araması için 35 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
GoodyLamb Rice Köpek Mama 15 Kg
87 TL
Sepete Git
GoodyGoody Kuru Kedi Maması Etli 2,5 Kg
(4)
43,50 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Goody

Sevimli Hayvan Dostlarınız İçin Leziz Bir Öğün: Goody

Goody, kedi ve köpekler için farklı çeşit ve içeriklerde kuru mama besinleri üreten markalardan biridir. Geniş içerik ve yüksek besin değerine sahip mamaları bulunan marka, oldukça talep görmektedir. Evimizde beslenen kedi ve köpeklerin bakımına fazlasıyla dikkat edilmesi gerekmektedir. Evde onlar için sürekli olarak mama yapabilmek ve bu mamaları sağlıklı bir şekilde saklayabilmek her zaman mümkün olmamaktadır. Kedi ve köpekleriniz için kuru mama seçerken aslında dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunuyor. En önemli içeriklerden birisi, evcil hayvanınızın damak tadı olacaktır. Seveceği içeriklerden oluşan kuru mamaları severek yiyeceği için buna yönelik seçimler büyük önem taşır. Kediler ağırlıklı olarak balık ve tavuk etli kuru mamalardan hoşlanırken, köpekler ise kuzu etli ve dana etli mamaları çok severler. Ancak bu durum hayvanların her birinde farklılık gösterebilmektedir. Goody mama geniş ürün çeşitliliğine sahip olması ile evcil hayvanlarınızın damak tadına uyum sağlayacaktır. Kedi ya da köpekler için kuru mama alırken, besin değerine de fazlasıyla önem vermelisiniz. Yüksek besin değerine sahip olmayan kuru mamaları seçmek hayvanların bağışıklık sistemini zayıflatarak daha çok hasta olmalarına neden olabilir. Goody ürün çeşitliliğinde bulunan farklı besin değerleri ile hayvan dostunuzun ihtiyacı olan temel besin değerine ulaşabilmesini sağlamaktadır. Kuru mama seçiminde kedi ya da köpeğinizin yaşı ve kilogramına göre seçimler yapmanız gereklidir. Yavru bir kedinin ihtiyacı olan temel besinler ile yetişkin bir kedinin ihtiyacı olan besinler farklıdır. Yavru bir kedinin yağ, karbonhidrat ve protein ağırlıklı besinler tüketmesi gerekirken, erişkin bir kedide yağ ve karbonhidrat kısıtlamasına giderek doğal protein alınması gerekecektir. Goody köpek maması ve kedi maması, veterinerler tarafından bu nitelikler göz önünde bulundurularak özel formüle edilmiş mama içeriğine sahiptir. Kuru mamada vereceğiniz öğün miktarı da büyük önem taşır. Özellikle erişkin, yaşlı ve ağırlık olarak fazla olan hayvanlarda öğün miktarının fazla olmaması çok önemlidir. Aksi takdirde hayvanlar tolere edemeyeceği için obezite ve hareketsizlik meydana gelebilir. Bu nedenle Goody mama kedi ve köpek için belirli bir mama miktarı belirlemiştir. Tahmini olarak belirlenen bu miktarın çok altına ve çok üstüne çıkılmaması evcil hayvanınızın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra yalnızca kuru mama tüketen kedi ya da köpeklerinizde yanında mutlaka bir kap su bulundurarak, sindirim sisteminin çalışmasında olası bozuklukların önüne geçebilirsiniz.

Yüksek Besin İçeriği ile Goody Kedi Mamaları

Bu marka ile kediniz için sağlıklı olan tüm besinlere tek bir mamada sahip olabileceksiniz. Goody kedi maması nasıl diye merak eden kullanıcılar için yüksek protein içeriğine sahip olduğundan bahsedebiliriz. Bu ürünün içeriğinde bulunan taurin maddesi kedilerde kalp damar sağlığının korunması ve göz sağlığının korunması açısından oldukça önemlidir. Ayrıca taurin bağışıklık sistemi ve genel vücut yapılarını da olumlu yönde etkilemektedir. Yüksek protein içeriği kas ve iskelet sistemi yapısının gelişmesine katkıda bulunur. Kalsiyum ve fosfor desteğinin bulunması sayesinde özellikle diş ve kemik yapısının gelişmesini sağlar. Bunun yanı sıra aminosit ve vitaminlerle bağışıklığın artırılması hedeflenmiştir. Yağ içeriği kaliteli olması sayesinde kediler yeterli enerjiyi alabilmektedir. Lifli yapısı sindirim sisteminin çalışmasını sağlar. Kuru mama omega 3 ve omega 6 içeriği yönünden zengindir. Bunun yanı sıra, Goody yavru kedi maması paketi karbonhidratlarla da zenginleştirilmiştir. Kuzu eti ve pirinçli olan bu ürün kedilerin çok sevdiği leziz mamalardan biridir. Goody markasında öne çıkan bir diğer yüksek besin içeriğine sahip ürün ise balıklı kuru mamadır. Bu mama, omega 3 ve omega 6 yönünden diğer mamalara oranla daha zengindir. İçeriğinde bulunan taurin kalp damar sağlığı ve gözü besleyen damarların korunmasını sağlar. Yüksek lifli yapısı sayesinde kedilerin sindirim sistemini olumlu yönde etkileyecektir. İçeriğinde bulunan yağ, aminoasit, vitamin ve mineraller kedinizin temel besin ihtiyacını bütünüyle karşılarken ona ihtiyacı olan enerjiyi de verir. Bu içerikler yavru kedi maması ve yetişkin kedi mamasında farklı miktarda kullanılmıştır. Bu nedenle kedinizin yaşına uygun mama seçimleri sağlığı açısından önem taşır. Balık içerikli olan ürün, kedilerin damak tadına tamamıyla uyum sağlayan bir mamadır. Aynı besin değerlerine sahip Goody kedi maması içeriğinin tavuklu ve yalnızca etli olan çeşitleri de bulunmaktadır. Kedinizin damak tadına uyacak olan mamayı seçerek ona sağlıklı ve leziz bir öğün imkânı sunabilirsiniz. Evinizde birden fazla kediniz bulunuyor ya da kediniz sürekli olarak kuru mama ile besleniyorsa, Goody kedi maması 15 kg içeriğini tercih edebilirsiniz. Bu ürünü sağlıklı kullanabilmek için serin ve kuru yerde saklamanız önerilir. Kediniz için öğün miktarına uygun kuru mama verdikten sonra su içmesini teşvik etmek için mutlaka yanında su bulundurmalısınız.

Goody Mama Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın öne çıkan köpek mamalarından birisi ise, Goody etli ve yetişkin köpek maması 15 kg içeriğidir. Mama içeriğinde yetişkin köpekler için yeterli miktarda protein ve yağ içeriği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sağlıklı taurin besini içeriği ile kalp damar sağlığı ve göz sağlığı korunması amaçlanmaktadır. Yüksek aminoasit, mineral ve vitamin içeriği bulunmaktadır. Bu nedenle köpeğiniz için gerekli olan tüm temel besinlerin yalnızca bir öğünle büyük bir kısmının karşılanması mümkün olacaktır. Mamada bulunan yüksek fosfor ve kalsiyum içeriği diş yapısının ve kemik yapısının gelişimini desteklediği gibi yetişkin köpeklerde kemik erimesini de yavaşlatır. Omega 3 ve omega 6 yönünden zengin mama beyin gelişimine katkı sağlar. İçerdiği yoğun lif yapısı sayesinde sindirim sisteminin çalışmasını tetikleyerek kabızlık gibi durumların görünmesini engeller. Oldukça pratik olan bu mamada yaşa ve kilograma ait çizelge bulunmaktadır. Bu nedenle bu çizelgeye göre köpeğiniz için gerekli öğün miktarını rahatlıkla belirleyebilirsiniz. 15 kg ağırlığına sahip bu mama uzun süreli kullanım için uygundur. Sağlıklı bir kullanım için serin ve kuru yerde muhafaza edilmesi önerilir. Goody etli ve pirinçli köpek maması 15 kg ve yüksek enerji köpek maması 15 kg olmak üzere iki çeşit mama içeriği daha bulunmaktadır. Bu ürünlerde aynı besin değerlerinin farklı miktarlarla formüle edilmiş bu ürünlerdir. Goody Puppy yavru köpek maması 15 kg, küçük köpekler için farklı olarak üretilmiştir. Yavru köpeklerinin büyüme ve gelişme dönemlerinde özellikle ihtiyaç duyduğu temel besin içerikleri bu mamada temin edilmiştir. %100 doğal içeriğe sahip üründe tam olarak 25 tane vitamin içeriği bulunmaktadır. Yüksek karbonhidrat ve yağ içeriği bulunan bu mama, Omega 3 ve omega 6 yönünden oldukça zengindir. Yüksek lif kaynağı sayesinde sindirim sistemini desteklerken, küçük tanecikleri ile kolay yiyebileceği şekilde üretilmiştir. Yavru köpeğinizin ayına göre besin tablosu üzerinden ihtiyacı olan miktara göre yeteri kadar beslenmesini sağlayabilirsiniz. Goody mama fiyatları, seçeceğiniz mama tipi ve içeriğine göre değişkenlik gösterecektir. Trendyol üzerinden markanın mama içeriklerini inceleyerek, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile ürüne sahip olabilirsiniz.