Kablolu Hoparlör kategorisinde
en çok favorilenen 7. ürün

Google Home Mini Akıllı Ev Asistanı Hoparlör GA00216-US

Peşin Fiyatına 3 Taksit!
3.873 TL
Koleksiyona Ekle
Son 3 ürün
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Google Home Mini Akıllı Ev Asistanı Hoparlör

Geri Bildirim Ver
  • Google Home Mini Kablosuz Sesle Etkinleşen Akıllı Hoparlör, ses tanıma özelliğine sahiptir ve sesi önemli bir mesafeden bile tanıdığı için ev otomasyonunun merkezi olarak işlev görür ve böylece komutunuza göre hareket eder veya yanıt verir. Neredeyse Tüm Akıllı Cihazlarınızı Kontrol Etmek Ve Bunlara Erişmek Için Kablosuz Ağınıza Bağlanacaktır. Google Home Mini Akıllı asistanı Müzik Çalabilir, Hava Durumunu Ve Trafiği Kontrol Edebilir, Spor Puanları Söyleyebilir, Uyumlu Akıllı Ev Ekipmanınızı Kontrol Edebilir Ve Daha Fazlasını Yapabilirsiniz. Dahili Mikrofon, Uzak Alan Ses Tanıma Teknolojisini Ve Google Asistan'ı Kullanarak Google Home Mini'nin Sesinizi Tanımasına Ve Istenen Görevi Anında Yerine Getirmesine Olanak Tanır. Ailenin Tamamı Için Kontrol Sağlamak Için Altı Farklı Sesi Ayırt Edebilir. Google Home Mini Akıllı ev asistanı sayesinde Yerleşik Chromecast Ve Chromecast Audio, Ek Kablosuz Bağlantı Seçenekleri Sunar. Google Home Mini Akıllı Asistan sesli Hoparlör, Yalnızca Yaklaşık 3.86 "Geniş Ve 1,65" Boyunda, Çoğu Dekorun Neredeyse Her Yerine Sığacak Şekilde Tasarlanmıştır. Ürünümüz Amerika Birleşik Devletlerinden ithal edilmiştir. Dolayıyla 1 adet priz dönüştürücüye ihtiyacınız olucaktır.
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Renk Beyaz
Geri Bildirim Ver

Google Home Mini Akıllı Ev Asistanı Hoparlör

Teknoloji gelişme gösterdikçe yaşam alanlarında tercih edilen araç gereçlerde de belli başlı farklılıklar meydana gelir. İnsanların yaşamını kaliteli hale getirebilmek amacıyla ortaya konulan malzemeler, hayatı oldukça kolaylaştırır. Google akıllı ev asistanı, bunlar arasında bulunur. Mini boyutuna rağmen son derece işlevsel olan bu ürünü müşteriler de beğeniyle karşılar. Ev içinde kullanımı yaygın olan ürün ile birlikte hava durumu öğrenme ve benzeri işlemleri pratik şekilde yapabilirsiniz. Yaşamı kolay hale getiren ve pek çok şeyi yaparken yardımcı olan bu gibi materyaller sayesinde hayattan olabildiğince keyif alabilirsiniz. Basit işlemleri yapabilme noktasında büyük oranda destek olduğundan dolayı yoğun şekilde tercih edilir. Minimal boyutu sayesinde beğeni kazanan ürünü evin farklı bölümlerinde muhafaza edebilirsiniz. Siz de hayatı kaliteli hale getirebilmek için mevcut üründen yardım alabilirsiniz.

  • Beyaz renk
  • Hands-Free yardımı
  • Sesli tasarım

Google Home Mini Akıllı Ev Asistanı Hoparlör Kullanımı

Google Home Mini Akıllı Ev Asistanı Hoparlör Kullanımı

Google home akıllı asistan hoparlör, özellikle son zamanlarda sıklıkla tercih edilen araç gereçler arasında bulunur. Zamanın büyük bir kısmının geçtiği alanlarda bulundurularak yardım alınır. Sesli komutları analiz ederek gerekli işlemi kısa süre içerisinde yapan ürün, aynı zamanda sesli şekilde çalışır. Beyaz renkli olmasından dolayı ortama ferahlık katar. Mini boyu sayesinde de fazla yer kaplamaz. Bu gibi nedenlerden dolayı da müşterilerin ilk tercihleri arasındaki yerini alır. Pek çok noktada yardımcı olabilmesi, ürünlerin çekiciliğini artırır. Özellikle yoğun bir iş ve okul hayatına sahip olan kişiler için kurtarıcı niteliği taşıyan ürün, diğer kişiler tarafından da kullanışlı bulunur. Bu nedenle ev ve işyerinde sıklıkla kullanılır. Zaman içerisinde değişime uğrayarak hizmet kalitesini artırma yönünde eylemde bulunulan ürünü sipariş edebilirsiniz. Karar vererek sipariş oluşturma işlemini kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

Google Home Mini Akıllı Ev Asistanı Hoparlör Avantajları

Google Home Mini Akıllı Ev Asistanı Hoparlör Avantajları

Google home mini akıllı ev asistanı hoparlör, gün içerisinde sıklıkla yapılan eylemleri tek elden yapabilmeyi mümkün hale getirir. Google ile koordineli şekilde çalışan cihaz sayesinde internet erişimini sesli komutlar ile yapabilirsiniz. Herhangi bir malzemeye ihtiyaç duyduğunuzda bu noktada asistana komut vererek alışveriş yapabilirsiniz. Hava durumu öğrenme noktasında destek alabileceğiniz ürünü alarm kurma noktasında da tercih edebilirsiniz. Bu gibi temel belli başlı işlemleri ev asistanı olarak bilinen materyal sayesinde kolaylıkla yapıp hayattan keyif alabilirsiniz. Gün içerisindeki iş yoğunluğunu azaltmaya yönelik olarak geliştirilen ürün, algılama hassasiyetine sahiptir. Bu sayede müşterilerin kolaylıkla gerekli işlemleri yapabilmesine yardımcı olur. Aynı anda pek çok birlikte yapabilme fırsatı sunan ürünü yaşam alanlarınızın çeşitli kısımlarına dahil edebilirsiniz. Siz de söz konusu cihaz ve beraberinde getirdiği özelliklerden yararlanmak isterseniz sipariş oluşturabilirsiniz.

Google Home Mini Akıllı Ev Asistanı Hoparlör Fiyatı ve Yorumları

Google Home Mini Akıllı Ev Asistanı Hoparlör Fiyatı ve Yorumları

Google home mini akıllı ev asistanı hoparlör kullananlar, elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları için olabildiğince övgü dolu cümleler ortaya koyar. Google home mini akıllı ev asistanı hoparlör yorumları kısmından bu gibi paylaşımlara bakabilirsiniz. Fikir edinme noktasında destek olan yorumlar, genellikle cihazı kullanan kişiler tarafından yapılır. Olumlu ve olumsuz ayrıntılar ile süslenen paylaşımları dikkate alarak ürünün istediğiniz standartta olup olmadığını anlayabilirsiniz. Google home mini akıllı ev asistanı hoparlör fiyatı da seçim yaparken dikkat edilen unsurlar arasında bulunur. Ortaya koyduğu performans ile orantılı olacak şekilde belirlenen fiyat faktörü zaman içerisinde değişim gösterebilir. Arama yapmanızı dahi mümkün kılan ürün ile birlikte hands-free yardımı da alabilirsiniz. Bu alandaki ihtiyacınızı belirleyerek Trendyol sayesinde hayatınıza hız ve pratiklik katacak olan ürüne kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.