İlgili Kategoriler
Garanti Süresi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi

Görüntülü Bebek Telsizi

Görüntülü Bebek Telsizi

Bebekler için en önemli güvenlik ve bakım ürünlerinden biri olan görüntülü bebek telsizleri, bulunduğunuz her alandan bebeğinizi takip edebilmenizi sağlayarak bebeğinizin her zaman güvende ve sizin gözetiminizde kalmasına yardımcı oluyor. Dünyanın en ünlü teknoloji markaları ve anne - bebek markaları tarafından hazırlanan telsizler, onlarca farklı fonksiyonla bebeğinizin gün içerisinde geçirdiği zamanı daha eğlenceli bir hâle getiriyor. Uzun mesafe aralıklarına sahip olan telsizlerle bebeğinizi uzak noktalardan bile takip edebilir, onu her an gözetiminiz altında tutarak güvenliğini en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. Görüntülü bebek telsizi kullanarak bebeğinizin görüntüsünün yanı sıra çıkardığı en küçük sesleri dahi duyabilir, bu sayede herhangi bir aksilik durumunda hızla müdahale edebilirsiniz. Küçük ya da geniş ekranlar sayesinde bebeğinizi dilediğiniz açıdan izlemenizi sağlayan bebek görüntülü telsiz çeşitleriyle bebeğinizi 150 metre, 260 metre gibi uzun mesafelerden de takip etme fırsatı bulabilirsiniz.

Görüntülü Bebek Telsizi ile Bebeğiniz Güvende

Bebekler için özel olarak tasarlanan görüntülü telsiz ürünleri, dünyanın önde gelen teknoloji markaları tarafından hazırlanıyor ve bebeklerin her anının gözetim altında olmasına yardımcı oluyor. Ebeveynlerin içini rahatlatan ve bebeklerinin güvende olmasını sağlayarak çeşitli ev içi ya da ev dışı işlemlerin gönül rahatlığıyla gerçekleşmesine olanak tanıyor. Görüntülü telsizler, çok sayıda farklı fonksiyonla bebeğinizi rahatlatarak gelişimini de destekleyebiliyor. Çeşitli müzikler, ninniler ve beyaz gürültüler çalabilen telsizlerin SD kart bölümü de bulunuyor. Bu bölüm sayesinde telsiz içerisine farklı müzik ve sesler de yüklemek mümkün oluyor. Görüntülü bebek telsizleri, hem gece görüşü hem de klasik gündüz görüşü sağlıyor. Geniş açılı lens bölümlerine sahip olan yüksek çözünürlüklü kameralar, bebeğinizin 360 derece izlenebilmesine olanak tanıyor. Telsizlerin kapsama alanları ise ürünlerin modellerine göre değişiklik gösterebiliyor. Modeller arasında 300 metreye kadar işlem yapabilen telsiz çeşitleri bulunduğu gibi 150 metrelik kapasitesi bulunan ürünlere de yer veriliyor. Bebeğiniz için ihtiyaç duyacağınız mesafeyi belirleyerek bu mesafeye yönelik ürün seçimleri yapabilir, özellikle çok katlı evlerde ya da geniş bahçeli evlerde bebeğinizin sesini kolaylıkla duyabilirsiniz. 300 metre, 600 metre gibi oldukça uzun mesafeli alanları ise dilediğiniz gibi ziyaret edebilirsiniz.

Bazı telsiz modelleri stantlı olarak tasarlandıklarından istenilen yöne çevrilerek kullanılabiliyor. Modellerin bazılarında ise kameranın stant bölümü sabitlense de kamera merceği çok sayıda yöne çevrilebiliyor. Bu sayede bebeğinizin bulunduğu yön sürekli değişse bile yalnızca bir hamle yaparak kameranın yönünü değiştirebilirsiniz. Bebeklerin özellikle gece saatlerinde sık sık uyanmaları ve ağlamaları ebeveynler için zorlayıcı olabiliyor. Bu süreci kolaylaştırmak için uygun ürünlerden biri olan telsizler, özellikle bebeğinizin odası sizden ayrıysa ağladığında onu duyabilmenizi kolaylaştırıyor. Bebeğinizi hemen sakinleştirebilmeniz için sesinizi de iletebilen telsizler, mikrofon bölümleriyle bebeğinizin sesinizi duymasını sağlıyor. Bu sayede sesiniz bebeğinize sizden önce ulaşabiliyor ve bebeğiniz sesinizi duyduğu için hızlı bir şekilde sakinleşebiliyor. Bazı telsiz modellerinin iki adet telsiz bölümü, bir adet kamerası bulunabiliyor. Bu modeller, hem annenin hem de babanın ya da bakıcının aynı anda bebeği görebilmesine izin veriyor. Böylece her iki ebeveynin bebeği takip etmesi kolaylaşıyor. Gece saatlerinde bebeğinizin görüntüsünün yanı sıra sesini de duymanızı sağlayan telsizlerle konferans konuşmaları da yapabilir, bebeğinizle karşılıklı konuşabilirsiniz.

Termometre Özelliğiyle Oda Sıcaklığı Ölçümü

Oda sıcaklığı ölçümü yenidoğan çağından itibaren bebeğinizin en çok ihtiyaç duyacağı işlemler arasında yer alıyor. Hem yaz hem de kış aylarında oda sıcaklığını belirli bir seviyede tutmanız, bebeğinizin sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Bebekler için ideal oda sıcaklığı oranının hem yaz hem de kış aylarında 21 ila 24 derece aralığında kalması gerekiyor. Bebek görüntüleme telsizleri sayesinde kullanacağınız termometreler, dijital ölçümler yaparak oda sıcaklığını doğru ve net bir şekilde gösteriyor. Bu sayede bebeğinizin sağlığını her zaman en koruyabilir, bebeğinizin üşümesini ya da çok terlemesini ve sıcaklamasını önleyebilirsiniz. Telsizler aracılığıyla ideal oda sıcaklığını her daim koruyabilir, bebeğinizin doğru oda sıcaklığında kalmasını sağlayabilirsiniz. Termometre özelliği istenilen anda devreye girebiliyor ve gün boyu oda sıcaklığını görebilmenize yardımcı oluyor. Özellikle bebeğinizin odasının havasının fazla sıcak olması odasındaki nemi kurutabiliyor ve bunun sonucunda bebeğinizin solunum yolları olumsuz etkilenebiliyor. Düşük nem aynı zamanda bebeğinizin burnunda kuruluk oluşmasına ve bunun sonucunda burun tıkanıklığı yaşamasına neden olabiliyor. Burun tıkanıklığı ise bebeğinizde ani bebek ölüm sendromları yaşanmasına ya da huzursuzluk ve beslenme isteksizliği gibi problemler oluşmasına zemin hazırlayabiliyor. Siz de bebek telsizleri aracılığıyla termometre kullanabilir, bebeğinizin odasının sıcaklığını her zaman ideal bir seviyede tutabilirsiniz. Bebeğinizin odasının sıcaklığı yükseldiğinde ya da çok azaldığında hemen bilgi alabilmenizi sağlayan termometre bölümü, oda sıcaklığını değiştirebilmeniz için sinyal veriyor.

Wi-Fi Bağlantısı Özelliği

Görüntülü telsiz ürün çeşitleri, Wi-Fi bağlantısı da kurabiliyor. Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla bebeğinizin canlı olarak izlenmesine ve izlenen görüntülerin kayıt edilmesine de olanak tanıyan ürünler, özellikle bakıcı bulunduran aileler için vazgeçilmez bir seçenek oluyor. Bebeklerin her an izlenmesini sağlayan canlı telsizler, hem uyku sürecinde hem de diğer zamanlarda bebeğinizi görebilmenize yardımcı oluyor. Wi-Fi özelliği sayesinde bebeğinizi net bir şekilde duyabilir ve canlı izleme fonksiyonunu hızlı ve kesintisiz bir biçimde kullanabilirsiniz. Seslerin de hızlı bir şekilde iletilmesini sağlayan telsizler, bebeğinizin çıkardığı en küçük sesleri bile duyabilmenize ve müdahale edebilmenize yardımcı oluyor. Wi-Fi seçeneği aynı zamanda ürünü akıllı telefonunuz aracılığıyla yönetmenize ve yönlendirmenize de olanak tanıyor. Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama sayesinde cihaz üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilir, çeşitli sesler çalabilir ya da bebeğinizi izleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama aracılığıyla bebeğinizle konuşabilir, onun sakinleşmesine yardımcı olabilirsiniz. Wi-Fi bağlantısı dışında doğrudan bebeğinizle konuşmanızı sağlayan ve kısa fonksiyon tuşlarına sahip olan cihazlar, mikrofon tuşuna basılı tutarak konuştuğunuzda bebeğinizin sizi duyabilmesini sağlıyor. Bu işlemi genellikle üzerinde mikrofon işareti bulunan tuş üzerinden yapabilir, bebeğinizin kendisini güvende ve iyi hissetmesine yardımcı olabilirsiniz.

Hareket Sensörüyle Artan Güvenlik

Hareket sensörü bebeğinizin tüm hareketlerini algılayarak uyandığında da bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Bebeğiniz uyandığında hiçbir ses çıkarmasa da hareket sensörü onun uyandığını algılayabiliyor ve size bilgi veriyor. Hareket sensörü, herhangi istenmeyen bir durumla karşılaştığınızda bebeğinizi korumanıza da yardımcı oluyor. Evcil hayvanınız ya da herhangi bir kişi bebeğinize yaklaştığında telsizinizde bildirim sinyalleri ya da sesleri meydana geliyor. Özellikle hareketlenmeye başlayan, dönmeyi öğrenen ve yürümeye ya da emeklemeye başlayan bebekler için oldukça kullanışlı bir özellik olan hareket sensörü, bebeğinizin uyku sürecinde ayaklanarak yaşayabileceği tehlikelerden de uzaklaştırmanızı sağlıyor. Bu özellik sayesinde bebeğinizin güvenliğini büyük oranda artırabilir, onun her an huzurlu ve konforlu bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz. Hareket sensörünün dışında bebek video monitörü de bulunan telsizler, eko modlarıyla uzun ömürlü pil kullanımı da sunuyor. Yüksek pil kapasiteleri bulunan telsizler hem şarjlı hem de elektrikli olarak kullanıma sunuluyor. Görüntülü bebek telsizi tavsiye ve değerlendirmeleri arasında yer alan sensörlü ürünler, ebeveynlerin beğenisini kazanıyor.

Görüntülü Bebek Telsizi Kurulumu Nasıl Yapılır?

Bebek telsizlerinin kurulum metodları markaların hazırladığı farklı tasarımlara göre değişiklik gösterse de genel anlamda yapılması gereken bazı kurulum aşamaları benzerlik gösteriyor. Çeşitli parçalardan oluşan telsizlerin; kamera bölümü, adaptör ve telsiz bölümü gibi basit kurulum aşamaları gerektiren çeşitleri bulunuyor. Bazı bebek telsizleri akıllı telefonlar aracılığıyla takip edilebilirken bazı telsiz modelleri ise yalnızca kendi telsiz bölümü üzerinden kontrol edilebiliyor. Şarjlı telsiz modellerini şarj ettikten sonra kullanmaya başlayabilir, kurulum aşamasında şarjı bitene dek kullanabilirsiniz. İlk kullanımda mevcut pili bitirdikten sonra, kullanım kılavuzunda belirtilen süre dolana dek şarj etmeniz öneriliyor. Telsizlerin kurulum aşamasında öncelikle kameranın bebeğinizi tam olarak görüntüleyebileceği en uygun alana konumlandırılması gerekiyor. Elektrikle çalışan kameraların ise öncelikle güç kablosunun takılmış olması büyük önem taşıyor. Bazı görüntülü telsizlerin markaya özel akıllı telefon uygulamaları bulunuyor.

Öncelikle bu uygulamaları Google Play Store ya da App Store aracılığıyla telefonunuza yüklemeniz ve ardından kamera modelinizi seçerek belirtilen kurulum talimat adımlarını takip etmeniz gerekiyor. Bu adımların sonucunda kamera kurulumunuz tamamlanabiliyor. Akıllı telefonunuz üzerinden her adımı yönetebileceğiniz uygulamalı cihazlar, bulunduğunuz her alanda bebeğinizi kolaylıkla takip edebilmenizi sağlıyor. Manuel olarak kurulumu yapılan cihazların ise küçük ekranlara sahip olan telsiz bölümü bulunuyor ve kurulum aşamaları bu alan üzerinden gerçekleşiyor. Kamerayı duvara ya da bebeğinizin baş ucunda uygun bir bölüme sabitleyebilir, sabitleme işlemi için varsa dübel ve vidalama araçlarını kullanabilirsiniz. Eğer ürün kutusu içerisinde bu aparatlar bulunmuyorsa ürünün kamerasını belirtilen diğer biçimlerde sabitleyebilir, isterseniz dübel ve vida satın alarak işlemi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sabitlenmiş olan kameralarla bebeğinizin daha rahat görüntülenmesini ve görüntüde kaymalar yaşanmasını engelleyebilirsiniz.

Görüntülü Telsizlerin Kullanışlı Fonksiyonları

Görüntülü telsiz çeşitleri, bebeğinizin güvenliği için en önemli ürünler arasında yer alıyor. Güvenlik işlevlerinin yanı sıra bebeğinizin eğlenmesine, öğrenmesine ve eğlenmesine de yardımcı olan telsizler, çeşitli müzikler çalabiliyor. Deniz sesi, rüzgar sesi, fön makinesi sesi gibi çeşitli beyaz gürültüleri kullanarak anne karnı etkisi yaratabilen ürünler, bebeğinizin bu sesler sayesinde rahatlıkla uykuya dalmasına yardımcı oluyor. Ayrıca beyaz gürültüler, yaşamın ilk aylarında gaz sancısı problemleri yaşayan ve kolik olan bebeklerin de sağlıklı bir şekilde uykuya devam edebilmelerine yardım ediyor. Çok sayıda ninni ve dinlendirici müzik seçeneğini hem uzaktan hem de yakından tek dokunuşla çalabilmenizi sağlayan ürünler, bebeğinizin ağlama anlarında hemen sakinleşmesine katkıda bulunuyor. Bebeğinizin gelişimi için de oldukça önemli olan müzik sesleri, bilişsel ve işitsel gelişimi destekliyor. Uyku öncesinde ya da uykuya geçişte kullanabileceğiniz ninni çalma fonksiyonunun yanı sıra anlık görüntü kaydetme ve görüntü alabilme özellikleri de bulunuyor. Anlık kayıt özelliği ise yalnızca akıllı telefonlarla ve tabletlerle yapılan izlemelerde aktif olabiliyor. Karşılıklı konuşma fonksiyonuna sahip olan telsizlerle bebeğinizle gün içerisinde konuşabilir, onu izleyerek yönlendirebilirsiniz.

Görüntülü Telsizlerin Ekran ve Bağlantı Özellikleri

Anne ve babaların en önemli ihtiyaçları arasında yer alan görüntülü telsizler, birbirinden kaliteli ekran seçenekleriyle de bebek bakım sürecinizin kalitesini artırıyor. Bebekler için görüntülü bebek telsizi kullananlar tarafından en çok önemsenen konular arasında yer alan ekran kalitesi, bebeğinizi sağlıklı bir şekilde gözlemleyebilmenize yardımcı olarak bebeğinizin yanında olmadığınız durumlarda oluşabilecek küçük ama önemli tehlikeleri rahatça fark edebilmenizi sağlıyor. Ağırlıklı olarak 2 ila 3 inç arasında değişen telsiz ekranları, bu sayede bebeğinizin pozisyonunu ve çevresindeki genel manzarayı rahatlıkla gözlemleyebilmenize olanak tanıyor. Dileyen kullanıcılar için düşük çözünürlüklü olarak tasarlanan ekran seçenekleri, daha detaylı bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar için Full HD kalitesinde de üretilebiliyor. Full HD kalitesindeki ekran çeşitleri, size son derece detaylı bir görüş sunuyor ve özellikle bebeğinin çevresindeki oyuncak ve eşyaların tehlike oluşturup oluşturmadığını görmek isteyen anne ve babaların büyük beğenisini kazanıyor.

Görüntülü bebek telsizi öneri yorumları arasında da öne çıkan Full HD özellikli telsiz türleri, farklı bağlantı seçenekleriyle de size benzersiz bir kolaylık sağlıyor. Görüntülü ürünler, USB aracılığıyla şarj edilebiliyor ve bu sayede kablosuz şekilde kullanılabiliyor. USB bağlantılı ürünler, adaptör aracılığıyla her türlü prizde şarj edilebilirken ihtiyaç duymanız durumunda masaüstü bilgisayarlarınızdan, laptop modellerinizden ve tablet bilgisayarlarınızdan da enerji alabiliyor. Kesintisiz bir iletişim isteyen anne ve babalar için ise doğrudan elektrik prizine bağlanarak kullanılan modeller üretiliyor. Prize takılarak kullanılan elektrikli modeller, siz istemediğiniz sürece stand-by konumuna geçmiyor ve böylece çocuğunuzu uzun saatler boyunca rahatlıkla uzaktan izleyebilmenizi mümkün hâle getiriyor. Kablolu ürünler, özellikle çocuğunu bakıcıya bırakan ve gün boyu evden uzakta olan çalışan anne ve babalar için en ideal ürün seçenekleri arasında ilk sıralarda bulunuyor.

Yüksek Çözünürlüklü Kamera Desteği

Birbirinden kaliteli tasarımlarıyla çocuk bakım sürecinize eşsiz bir katkı sağlayan ve çocuğunuzu 7 gün 24 saat boyunca güvende tutabilmenizi sağlayan modeller, yüksek kamera teknolojileriyle de ön plana çıkıyor. 360 p, 480 p, 720 p gibi farklı versiyonları bulunan ürün kameraları, daha yüksek bir çözünürlük isteyen aileler için 1080 p formatında da tasarlanabiliyor. Kameraların görüş açıları ve ölçekleri de her ihtiyaca yanıt verecek çeşitlilikte tasarlanıyor. 3:4 ve 16:9 ölçekli kameralar, size kare ya da dikdörtgen formunda bir görüntü sunuyor ve beşik ya da oyun parkı gibi stabil noktalarda bıraktığınız çocuğunuzu rahatça izleyebilmenize olanak tanıyor. Daha geniş bir görüş açısı isteyen aileler için ise balık gözü formundaki kamera türleri üretiliyor. Balık gözü kameralar, dairesel bir görüntü verdikleri için daha geniş bir alanı izleyebilmenizi sağlıyor ve böylece çocuğunuzun bulunduğu odanın tamamını kadraja sığdırabiliyor. Yukarı yönde 170 derece, yatay yönde ise 260 derece ve üzeri geniş izleme açıları sunan ürünler, bebeğinizi her açıdan kolaylıkla izleyebilmenize yardımcı oluyor. Bebeğinizi hem uyku sırasında hem de oyun zamanlarında izlemenize olanak tanıyan kameralar, canlı renk ve kontrast ayarlarıyla net ve yansımasız bir şekilde görüntü sunuyor.

Kamera etrafını bir çember şeklinde saran LED ışıklar ise bebeğinizin gece saatlerinde oldukça aydınlık bir şekilde görüntülenmesini sağlıyor. Bazı ürünler gece saatlerini otomatik olarak algılayarak kendiliğinden gece görüşüne geçiş yapabiliyor. Dünyaca ünlü markaların en ideal görüntülü telsiz çeşitleri ise şimdi Trendyol’da sizin için bir araya geliyor. Siz de bebeğinizi günün her anında görüntüleyebilmek ve bu sayede çocuğunuzun güvenliğinden emin olmak isterseniz, hemen Trendyol’daki görüntülü bebek telsizi kampanya ürünlerine göz atabilirsiniz. Birbirinden kaliteli görüntülü bebek telsizi fırsat ürünleri arasından dilediğinizi seçebilir ve böylece çocuğunuza maksimum güvenlik sağlayabilirsiniz. Trendyol’un size sunduğu birbirinden cazip görüntülü bebek dinleme telsizi fiyatları ile bütçenizi de koruyabilirsiniz. Son derece cazip olan görüntülü bebek telsizi indirim fırsatlarıyla dilerseniz birden fazla ürün de satın alabilir ve yaşam alanınızın farklı noktalarını rahatça izleyebilirsiniz. Üstelik Trendyol’un güvenli ödeme ve hızlı teslimat avantajlarından yararlanarak benzersiz bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bebeğiniz için uygun olan görüntülü telsiz modelini sepetinize hemen ekleyin, çocuğunuzu güvende tutma fırsatını kaçırmayın!