"

Green Clean

" araması için 45 sonuç listeleniyor

Green Clean

Green Clean, dünya üzerinde çevre dostu olarak üretim yapan öncü temizlik markaları arasında yer alıyor. 30 yıldan fazla bir süredir üretim hayatı olan Green Clean markası, üretime başladıktan bir süre sonra Green Clean Baby olarak da üretime devam ediyor. Türkiye’de pek çok ilklere de imza atarak, hem ülke hem de dünya genelinde büyük bir paya sahip olmayı başarıyor. Pek çok ürün çeşidi olan Green Clean, insan ve çevre sağlığına büyük önem verdiğinden dolayı zararlı olmayacak ürünler sunuyor. Tüketicinin hayat standartlarını ve yaşam kalitesini artırmayı hedef ediniyor.

Green Clean Hakkında

Green Clean,1983 yılında Sevda Arıkan tarafından kurulmuş bulunuyor. Kurulduğu günden bu yana insan hayatının kalitesine yönelik çalışmalar yaparak, sağlığa zarar vermeyecek ürünler geliştiriyor. Dünya üzerinde ürünlerinin doğal ve organik olduğu ispatlanmış sayılı markalar arasında yer alıyor. Eco Garantie Sertifikası ile ürünlerinin doğal olduğu tescillenmiş oluyor. Temizlik ürünlerine dair pek çok yeniliğe imza atarak sektörde önemli bir yere sahip bulunuyor. Avrupa ve Amerika standartlarına da uygun olacak şekilde ürünler üretmesi, markanın dünya genelinde de kolayca tanınmasına olanak sağlıyor. Bebekler için ilk temizlik ürünlerini Green Clean markası üretiyor. Üstelik bunun gibi pek çok konuda Türkiye’de ilk sırada yer alıyor.

Green Clean Ürün Çeşitleri

Green Clean markasının en bilindik ürünlerinin başında Green Clean bulaşık deterjanı ve Green Clean çamaşır deterjanı geliyor. Bulaşık deterjanı çeşitleri, oldukça geniş bir çeşitlilik sunuyor. Green Clean bulaşık tableti, bulaşıkları çizmeden eşsiz parlaklığa kavuşturuyor. Üstelik akıtmaya bile gerek kalmadan tertemiz yapıyor. Ayrıca Green Clean tablet, makinede kolayca çözünerek bulaşıklarda kalıntı olmasını engelliyor. Green Clean bulaşık makinesi deterjanı içerisinde bulunan malzemelerin doğal ve hijyenik olması, bulaşıkların temiz olmasının yanı sıra insan sağlığının da olumsuz etkilemesini önlüyor. Green Clean deterjan konusunda sayılı dünya markaları arasında yer alıyor. Özellikle Green Clean yumuşatıcı kullanılan çamaşırlarda uzun süreli bahar ferahlığı yaşanıyor. Hem yumuşaklığı hem de kokusu ile kalıcı etkisi, uzun sürüyor. Green Clean Baby çamaşır deterjanı, yeni doğan bebeklerden itibaren her yaştan çocukların çamaşırlarında kullanılabiliyor. Ciltlerine alerji hissi yaratmayacak malzemeler ile üretilen Green Clean bebek deterjanı, kokusu ve akışkan kıvamı ile pek çok kişi tarafından büyük beğeni topluyor. Mutfak ve banyolarda yoğun olarak tercih edilen Green Clean çamaşır suyu, yoğun kıvamı ve kokusuz yapısı sayesinde temizliği kolaylaştırıyor.

Green Clean Fiyatları ve İçerikleri

Green Clean ürünlerinin fiyatları, ürün boyutuna ve içeriğine göre farklılık gösterebiliyor. Çamaşır deterjanları, sıvı ve toz olarak üretilip satışa sunuluyor. Bulaşık deterjanları ise genel olarak tablet hâlinde satılıyor. Ürünlerin içerisinde yer alan malzemeler ve üretim şekli, fiyatı etkileyen etmenler arasında yer alıyor. Yüksek gramaja sahip ürünler, tüketiciye daha uzun kullanım olanağı sağladığı için fiyat farkı ortaya çıkıyor. Düşük gramajlarda üretilen ürün seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca, deneme amaçlı alınması için birkaç yıkamalık ufak paketlerde üretilen ürün seçenekleri de tüketiciye sunuluyor. Green Clean ürünlerinin fiyatlarını etkileyen en önemli faktör, doğal ve hijyenik malzemeler ile üretiliyor olması şeklinde öne çıkıyor. Trendyol üzerinden tüm Green Clean ürünlerine ulaşabilmenin yanı sıra görselleri ile detaylı inceleme yapabilir ve ürün içeriklerini de kolayca bulabilirsiniz. Bu sayede lazım olan en ideal ürünü hızlı bir şekilde tespit ederek, istediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Trendyol, bütün Green Clean ürünlerini özel fiyatlar ve avantajlı koşullar ile tüketici beğenisine sunuyor.

Yukarı Çık