"

Gri Banyo Dolabı

" araması için 860 sonuç listeleniyor

Gri Banyo Dolabı Modelleri ile Değişiklik Yarat

Estetik ve modern banyoların en önemli detayı olan gri banyo dolabı ile tazelenmenin merkezi olan banyonuza elegan bir şıklık katabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen modelleri bulacağınız online alışveriş deneyiminde hem beklentilerinize hem de banyonuza uygun olan dolap modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Tek kapaktan altı kapaklı modellere uzanan alternatiflerin hepsi farklı işlevleriyle dikkat çeker.

Gri Banyo Dolabı Modelleri

Gri Banyo Dolabı Modelleri

Kapaklı, çekmeceli, açık raf sistemli, sepetli, aynalı ve çamaşır makinesi dolaplı gibi ek işlevlere sahip olan dolaplar arasından ihtiyacınıza ve yaşam alanınıza göre seçim yapabilirsiniz. Alt modül, üst modül ya da set halinde satın alabileceğiniz gri dolaplar antrasit gri banyo dolabı gibi grinin farklı tonlarında alternatifleri de beğeninize sunar. Country, eklektik, modern, minimal, vintage ya da rustik konsept banyolara uygun tasarımları bulabileceğiniz zengin içerikli ürün karması ile yorucu geçen rutin hayata mola verdiğiniz banyonuzu yenileyebilirsiniz. Bunun yanında tekli modüler tasarımları tercih ederek banyonuza işlevsellik kazandırabilirsiniz. Özellikle küçük banyolar için depolama çözümleri sunan dolaplar ile banyonuza minimal bir düzen kazandırabilirsiniz.

Gri Banyo Dolabı Fiyatları

Gri Banyo Dolabı Fiyatları

Gri banyo dolaplarının fiyat aralıkları; markaya, ürünün kapak sayısına, raf sayısına, işlevine, materyal kalitesine ve diğer özelliklerine göre farklılık gösterir. Büyük banyolar için dekoratif detaylar ve küçük banyolar için işlevsel çözümler sunan dolaplar hem tüm ihtiyaçlara yanıt verir hem de müşterilere bütçeye uygun fiyat aralıkları sunar. Siz de bu ürün ve fiyat çeşitliliğini değerlendirerek banyonuzu tepeden tırnağa yenileyebilir ya da küçük eklemelerle düzene sokabilirsiniz. Aydınlık bir etki yaratmak istiyorsanız gri beyaz banyo dolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında açık gri banyo dolabı rengini tercih ederek bu dolabı dilediğiniz renkteki mobilyalarla kombinleyebilirsiniz. Dolapların raf sistemleri banyoların düzenini sağlamak adına önemli bir detaydır. Banyo dolaplarının fiyat aralıklarını da büyük oranda belirleyen raf sistemleri, açık ya da kapalı olabilir. Banyonuzda dekoratif bir etki yaratmak istiyorsanız açık raf sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında kapalı raf sistemine sahip olan dolaplarla banyonuzda düzen sağlayabilirsiniz. Ürünün raf sayısı ve ölçülerini ürünü konumlandıracağınız alana göre seçmeniz son derece önemlidir. Bu nedenle ürün seçimi sırasında tüm bu faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca mat gri banyo dolabı, parlak gri banyo dolabı ve gri renk banyo dolapları seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Gri Banyo Dolabı Tasarımları

Gri Banyo Dolabı Tasarımları

Banyo dolapları, pek çok farklı tasarımlarla ve modellerle her zevke ve her banyoya uygun olarak tasarlanmaktadır. Ürünlerin tasarımında; renge, ölçüsüne, raf sayısına, üründe kullanılan materyale ve daha birçok özelliğe göre farklı tasarımlar mevcuttur. Dolabın renk ve materyale seçimini de banyonuzun genel havasına göre tercih edebilirsiniz. Hem banyoya sade bir şıklık kazandıran hem de her tarza uyum sağlayan bir ürün arıyorsanız gri lake banyo dolabı modellerini inceleyebilirsiniz. Son derece şık ve sade bir görünüme sahip olan lake materyalinden üretilen bu ürünleri, kullandığınız eşyalarla tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında seçiminiz iddialı tasarımlardan yana ise parlak ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Banyonuza kendine özgü bir hava katan ve modern bir tarz katan bir ürünleri arıyorsanız parlak yüzeylere sahip olan dolap sistemlerini tercih edebilirsiniz. Doğru belirlenmiş ihtiyaçlara göre seçilmiş bu ürünler ile düzenli ve şık bir banyoya sahip olabilirsiniz. Hemen siz de Trendyol üzerinden dilediğiniz tasarımdaki ürünü inceleyebilir, kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurarak beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.