Gübretaş Uan-32 Üre Amonyum Gübre Çözeltisi 5 Kğ

387,75 TL
Çok Al, Az Öde!
1 x  387,75 TL
%10 indirim
2 x  348,98 TL
697,95 TL
%20 indirim
3 x  310,20 TL
930,60 TL
%30 indirim
4 x  271,43 TL
1.085,70 TL
Ürünün Diğer Satıcıları (1)
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura

Ürün Bilgileri

Gübretaş Uan-32 Üre Amonyum Gübre Çözeltisi 5 Kğ

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: SM TARIM GÜBRE TOHUM Satıcı Ünvanı: KERİM SARAÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Afyonkarahisar Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 7440989281
  Bu ürün SM TARIM GÜBRE TOHUM tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için [page="return_conditions"]tıklayın[/page].
 • UAN: En yüksek azot oranına (% 32) sahip gübredir.

Ürün Özellikleri

 • Hacim
  0 - 20 L
 • Ağırlık
  6 - 10 kg
 • Gübre Çeşidi
  Sıvı Gübre
Geri Bildirim Ver

GÜBRETAŞ Uan-32 Üre Amonyum Nitrat Gübre Çözeltisi 5 kg

Gübretaş Uan-32 üre amonyum nitrat, bitkiler için çok önemli olan gübrenin bir türüdür. İçerisinde bulunan %32 oranındaki azot oldukça yüksek bir oran sunar. Yüksek azot oranına sahip olmasının bitkiler için faydalıdır. İçerisindeki kendine özgü formülde yüksek azot birleşiminin yanı sıra nitrat, amonyak ve üre formları da birlikte kombine edilmiştir. Gübretaş Uan-32 5 kg bu kendine özgü formülü sayesinde, bitkilerde oluşabilecek kuruma ya da yanmaların önüne geçerek hızlı bir gübreleme süreci sunar. Sıvı gübreler arasında en çok tercih edilen gübreler amonyum nitrat çözeltisi içerir.

 
 • Toprakta bulunan azotun yetersiz olmaması için gerekli tüm bileşenleri içerisinde barındırır.
 • Kendine özgü kombinasyonu sayesinde bir sıvı gübre olarak maksimum verimi sağlar.
 • Gübretaş Uan 32 5 kg kendine özgü bileşenler içerir.

Gübretaş Üre Amonyum Nitrat Gübre Çözeltisi Özellikleri

Gübretaş Üre Amonyum Nitrat Gübre Çözeltisi Özellikleri

Bitkiler için azot çok önemli bir bileşendir. Yeterli derecede azot temin edilemediği durumlarda bitkiler bu durumdan etkilenmeye başlar. Yaprakları küçülen ve dalları zayıflayan bitkiler azot eksikliğini bu şekilde göstermektedir. Aynı zamanda bir bitkinin azot eksikliği yaşaması, diğer elementlerden de yeterli derecede faydalanamamasına sebep olmaktadır. Bu nedenle bitkinin gelişimi olumsuz yönde etkilenir. Yaprak ve gövde sistemi zayıflama eğilimi gösterir. Gübretaş Uan-32 üre amonyum nitrat, en yüksek azot oranına sahip olması dolayısıyla bitkilerin gelişimi için çok önemlidir. Bitkiler yeterli düzeyde azotlu gübre alamazsa verimlilikle alakalı ciddi sorunlar yaşarlar. Bu nedenle bu ürünün en önemli özelliği bitkilere gerekli olan azotu sağlayarak daha sağlam ve verimli hale gelmelerine yardımcı olmasıdır.

 

Gübretaş Üre Amonyum Nitrat Gübre Çözeltisi Kullanımı

Gübretaş Üre Amonyum Nitrat Gübre Çözeltisi Kullanımı

Gübretaş Uan-32 üre amonyum nitrat gübre çözeltisi 5 kg, kendine özgü içeriğiyle bitkilerin verimli gelişebilmesi için sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle iklim şartlarının yetersiz olduğu durumlarda yaşanan azot eksikliğini gidermek için kullanılır. Gübretaş Uan 32 kullanımı da oldukça kolaydır. Bitkinin yapraklarından ya da damla sulamadan kolaylıkla uygulama yapılabilir. Yapraktan uygulama yapmak için 10- 15 gün aralıklarla dozlar kullanılmalıdır. Damla sulama yöntemi ile bir uygulama tercih edildiği durumlarda ise haftalık olarak uygulama yapmak yeterlidir.

 

Gübretaş Üre Amonyum Nitrat Gübre Çözeltisi Fiyatı

Gübretaş Üre Amonyum Nitrat Gübre Çözeltisi Fiyatı

Gübretaş Uan-32 Üre amonyum nitrat uygulandıktan kısa bir süre içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bu etkilerle beraber ilk olarak bitkinin harekete geçmesine yardımcı olur ve bu hareketlenme bitkinin vejetatif aksamını güçlendirir. Böylelikle bitkinin bodur ya da cılız bir gelişim göstermesinin önüne geçilir. Aynı zamanda azot ve bitkinin verimliliği arasında ciddi bir ilişki olduğu için, gübrenin uygulanması dane ve meyvelerin verimliliğini de artırarak daha iri ve daha dolgun meyvelerin önünü açar. Gübretaş Uan 32 5 kg yorumları ve değerlendirmelerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bitki verimliliği için önemli bir alanda yer alan gübre ihtiyacını karşılayan Gübretaş Uan-32 5 kg fiyatı Trendyol’da detayları ile birlikte yer alıyor. Dilerseniz bu ürünü hızlı ve pratik bir şekilde sipariş edebilirsiniz.