"

Gülsha

" araması için 12 sonuç listeleniyor

Gülsha

Gülsha markasının doğuşu, 1965 yılında dünyaca ünlü kozmetik ve parfüm üreticilerine gül yağı, gül konkreti ve gül absolütü tedarik etmeye başlamasına dayanıyor. Ürünlerinde sadece Isparta'ya özel narin bir gül türü olan Rosa Damascena kullanan Gülsha, uzun yıllardan beri kozmetik ve parfüm üreticilerine ham madde tedarik etmesinin verdiği bilgi birikimini bilimsel yeniliklerle harmanlıyor. Fransa'nın en iyi cilt bakım uzmanlarıyla ortaklaşa çalışarak Rosa Damascena cinsi gülün zengin içeriğinin kullanıldığı cilt bakım ürünleri üretiyor. Gülsha kozmetik ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabilmek için Trendyol kampanya ve fırsatlarını takibe alabilirsiniz. 

Doğal ve Temiz İçerik

Gülsha ürünleri, cilt bakım ürünlerinde Isparta'ya özgü nadir ve kıymetli bir gül türü olan Rosa Damascena'dan elde edilen gül yağını kullanıyor. Kusursuz bir cilt bakımı deneyimi yaşayabilmeniz için yüksek konsantrasyonlu esansiyel gül yağını doğal bileşenlerle harmanlıyor. Gül yağının şifa veren ve güzelleştiren içeriğini ürünlerine taşıyan Gülsha, Fransa'daki laboratuvarlarda geliştirilmiş ve test edilmiş özel formüllerle üretimini gerçekleştiriyor. 

Gülsha, cilt bakım rutininde doğal ürünlere yer vermeyi sevenlere birçok farklı seçenek sunuyor. Ürünlerinin hiçbiri paraben, sülfat, silikon, alkol, mineral yağlar, sentetik renklendirici ve sentetik parfüm içermiyor. Rosa Damascena esansiyel yağının aktif bileşenlerini içeren etkili ve doğal cilt bakım serisi üreten Gülsha'nın, arındırıcı etkiye sahip gül tozu, canlandırıcı tam gül suyu ve besleyici gül iksiri yüz yağı gibi ürünleri gibi ürünlerini bakım rutininize katabilir, gülün onarıcı etkisinin ve eşsiz kokusunun keyfini çıkarabilirsiniz. 

Gülün Arındırıcı ve Temizleyici Etkisi

Gülsha; arındırma, temizleme ve nemlendirme gibi işlevlere sahip cilt bakım serisi sayesinde güzelliğinize gülün doğal dokunuşunu katıyor. Nazik ama güçlü bir temizleme ürünü arayanların kullanabileceği Gülsha gül tozu, cildinizi rahatlatıyor, derinlemesine temizliyor ve ölü derilerden arındırıyor. Gül yağının anti aging özelliklerini pembe kilin derinlemesine temizleme özelliğini bir araya getiren Gülsha arındırıcı gül tozu, sabah ve akşam güvenle kullanılabiliyor. Gülsha gül suyu, güçlü antioksidan özelliği sayesinde cildinizi çevrenin zararlı etkilerine karşı koruyor. Cildinizi canlandıran, nemlendiren ve temizleyen Gülsha gül suyu tonik, hafif formülü sayesinde gün içinde ihtiyaç duyduğunuz her an tercih edebileceğiniz bir ürün oluyor. Gülsha gül suyu sprey özellikli ambalajı tercih ederek çantanızda taşıyabilir, cildinizin neme ve tazelenmeye ihtiyaç duyduğu her an yüzünüze direkt olarak spreyleyebilirsiniz. 

Gülsha, makyajınızı temizlemeniz için gülün saflığını kullanmanıza yardım ediyor. Gülsha tam gül suyu misel, cildinizin doğal nemini koruyarak tüm makyaj kalıntıları ve kirden cildinizi arındırıyor. Sakinleştirici bir etkisi olan ürünü dilerseniz sadece makyaj temizliği için değil cildinizi yatıştırmak ve temizlemek için tercih edebilirsiniz. 

Eşsiz Gül İksirleri

Gülsha, cildinizi nemlendirebilmeniz için gülün anti aging özelliklerini barındıran iki ayrı özel iksir hazırlıyor. Gülsha gül iksiri serisi, tüm cilt tipleri tarafından rahatlıkla tercih edilebiliyor. Cildinizi yenileyen, canlandıran ve cildinize hoş bir ışıltı kazandıran Gülsha gündüz gül iksiri, Omega 3, 6, 9 esansiyel yağ asitleri sayesinde cildinize eşsiz bir yumuşaklık kazandırıyor. Daha yoğun bir formüle sahip Gülsha gece gül iksiri ise, içeriğindeki hyaluronik asit sayesinde cildinizi yaşlanma etkilerine karşı koruyor. Anti aging etkili peptid karışımıyla zenginleşen Gülsha gece iksiri, cildinizin elastikiyetini arttırıyor, uykudayken cildinizin onarımına katkıda bulunuyor. Pembe kuarz kristalinden üretilen Gülsha yüz masajı taşı, eşsiz gül iksirlerinin etkisini arttırıyor. Haftada 3 kez iksirleri cildinize uyguladıktan sonra masaj taşını kullanarak birkaç dakika masaj yapabilir, daha canlı ve parlak bir cilde kavuşabilirsiniz. 

Gülsha ürünleri, yüksek konsantrasyonda Rosa Damascena gül yağı ve doğal bileşenler içerdiği için standart cilt bakım ürünlerine kıyasla biraz daha yüksek fiyatlara satılıyor. Gülsha gül suyu fiyatı, piyasadaki çoğu gül suyuna kıyasla daha pahalı olsa da temiz içeriği ve benzersiz etkileri sayesinde fiyatını tam olarak hak ediyor. Trendyol Gülsha indirim ve fırsatları, Gülsha ürünlerini uygun fiyatlara almanızı sağlıyor. Siz de Gülsha ürünlerinin doğallığı ve etkisine bakım rutininizde yer açmak istiyorsanız Trendyol'u tercih edebilir, avantajlı fiyatların tadını çıkarabilirsiniz.