placeholder
"

Gülten Dayıoğlu Kitapları

" araması için 1135 sonuç listeleniyor
Parıltı Yayınları Dört Kardeştiler
Parıltı YayınlarıDört Kardeştiler
(11)
Dört Kardeştiler
29,90 TL
Sepete Git
köksal kitabevi Sekizinci Renk
KARGO BEDAVA
köksal kitabeviSekizinci Renk
104,80 TL
Sepete Git
köksal kitabevi Sekizinci Renk
KARGO BEDAVA
köksal kitabeviSekizinci Renk
104,02 TL
Sepete Git
Töz Yayınları Fadiş (ciltli)
KARGO BEDAVA
Töz YayınlarıFadiş (ciltli)
84,40 TL
Sepete Git
ALTINBAŞAK HOME COLLECTİON Akıllı Pireler
HIZLI TESLİMAT
AltınbaşakAkıllı Pireler
(30)
Akıllı Pireler
26 TL
Sepete Git

Sevilen Gülten Dayıoğlu Kitapları ile Keyifli Vakit Geçir

Gülten Dayıoğlu, çocuk ve gençlik edebiyatının temel taşlarından birisidir. 1935 yılında Kütahya’nın Emet ilçesinde doğan yazar, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne kazanmıştır lakin okulu bitiremez. Hukuk okumak yerine ilkokul öğretmenliği yapmayı tercih eder. Bugüne kadar pek çok eser ortaya çıkaran Gülten Dayıoğlu ilk kitabı Bahçıvanın Oğlu kitabıdır. Gülten Dayıoğlu kitapları hem eğitici hem öğretici detaylar ile doludur. Gülten Dayıoğlu'nun kitapları çocukların ve gençlerin hayatlarına dokunacak niteliktedir. Gülten Dayıoğlu gezi kitapları, hikaye ve roman gibi pek çok kitap yazmıştır. Gülten Dayıoğlu hikaye kitapları her yaştan kişi için derin anlamlar içerir. Gülten Dayıoğlu genç kitapları ise gençlik ateşinin en güzel tarifi gibidir. Trendyol aracılığıyla bir Gülten Dayıoğlu kitapları seti satın alıp keyifli okumalar yapabilirsiniz.

En İyi Gülten Dayıoğlu Kitapları

En İyi Gülten Dayıoğlu Kitapları

Gülten Dayıoğlu Fadiş çocuk kitapları arasında ilk kaleme aldığı eserdir. Bu eserini 1971 yılında yazar. Bu eser yazarın en bilinen kitaplarından bir tanesidir. Gülten Dayıoğlu dört kardeştiler çocuk kitabıdır. Bu kitap çocukların duygu ve düşüncelerini geliştirmek amacı ile yazılır. Gülten Dayıoğlu Yeşil Kiraz adlı eseri ile bir genç kızın büyüme serüvenini ve hayatla mücadelesini ele alır. Gülten Dayıoğlu Mo'nun Gizemi eseri fantastik ve bilim kurgu konuludur. İki gencin başından geçen olayları kaleme aldığı bir eserdir. Yazar her eseriyle çocuklara ve gençlere hayat dair bir fikir verir. Onların hem okumalarını hemde düşüncelerini geliştirir. Her detayında fayda sağlamak vardır. Bu amaçla her cümlesi en ince detayına kadar yazar tarafından düşünülüp yazılır. Gülten Dayıoğlu kitap seti ile çocuklarınıza fikir ve düşüncelerini geliştirecek eserler hediye edebilirsiniz. Gülten Dayıoğlu kitap serisi ile çocuklarınızın düşüncelerinin oluşması için yardımcı olailirsiniz. Gülten Dayıoğlu kitapları fiyatlarına bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz. Trendyol’dan her türlü isteğinizi karşılamak için basılmış olan, çeşitli yerlerde okuyabileceğiniz birbirinden farklı türdeki kitaplara ulaşabilirsiniz.

Farklı Nitelikleri ile Gülten Dayıoğlu Romanları

Farklı Nitelikleri ile Gülten Dayıoğlu Romanları

Gülten Dayıoğlu romanları sunduğu konu çeşitleri ile fazlasıyla seçeneğe sahiptir. Farklı türlerde, anlatımlara ve konulara sahip olmaları ile çocukların ve gençlerin dikkatini çekebilir. Gülten Dayıoğlu Sekizinci Renk, Ölümsüz Ece, Ganga, Sıcak Ekmek, Gökyüzündeki Mor Bulutlar gibi eserleri gençlerin hayatı öğrenmelerine yardımcı olabilir. Gülten Dayıoğlu setleri, gençlerin ve çocukların hayatında her daim renk katar. Her zaman iyi bir okuma performansı sunar. Bütün bunlara ek olarak, başarılı ve açık anlatımıyla gençleri kendisine çeker. Gülten Dayıoğlu hikayeleri her zaman hayata karşı bir anlam taşır. Gülten Dayıoğlu Akıllı Pireler adlı eseri ile çocukların hayal gücünü ve fikir gelişimini destekler. Gülten Dayıoğlu Gelincik dizisi ile çocuklara okuma sevgisini aşılamak amacı taşır. Gülten Dayıoğlu gelincik dizisi seti çocuklarınız için benzersiz bir yüksek okuma gücü sağlar. Trendyol’da fiyatları karşılaştırarak uygun fiyatlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Avantajlar ve Kampanyalar Trendyol’da

Avantajlar ve Kampanyalar Trendyol’da

Gülten Dayıoğlu ve eserlerini Trendyol ile kolayca satın alabilirsiniz. Trendyol’dan Gülten Dayıoğlu öykülerinin inceleyebilir, bu zamana kadar çocuklarınızın ve sizlerin karşılaşmadığı anlatım şekillerini keşfedebilirsiniz. Gülten Dayıoğlu hikaye kitapları, hayatınıza farklılık katması için farklı türlerde ve konulara sahiptir. Gülten Dayıoğlu tüm kitapları ile sizin ve çocuklarınızın hayatı anlamak ve keşfetmesi için bir fırsat niteliğindedir. Gülten Dayıoğlu Parbat Dağının Esrarı, Tunadan Uçan Kuşun, Uçurtma ve Alacakaranlık Kuşları gibi eserlerinin kaliteli ve açık anlatım şekliyle her zaman müşterilerin ilk tercihi olur. Gülten Dayıoğlu Midos Kartalının Gözleri, Uçan Motor, Mo ve Ece gibi gençlik kitapları ile gençlerin düşüncelerinin gelişimine katkı sağlar. Trendyol sayesinde çocuklarınız bu eserlerle tanışmasını sağlayabilirsiniz.