"

Gümüş Bileklik

" araması için 27238 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Gümüş Bileklik

Şık ve zarif bir aksesuar olan gümüş bileklik çeşitleri çok farklı tasarımlarla üretiliyor. Sade, taşlı, boncuklu ve özel tasarımlı detaylarla sunulan gümüş bileklik seçenekleri kadınlar tarafından çok tercih ediliyor. Deri materyal ve gümüş ayrıntılar ile tasarlanan modeller de erkek kullanıcıların tercihi oluyor. Gümüş bileklik çeşitleri özel tasarımları, ince detayları ve kaliteli işçiliği ile göz alıcı modeller sunuyor. Üzerine isim yazılan bileklikler ise şık bir hediye olmayı başarıyor. Trendyol bileklik kategorisi ilgi çekici gümüş bileklik seçeneklerini sizlerin beğenisine sunuyor. Kategori ürünlerini inceleyerek dilediğiniz modele hemen sahip olabilirsiniz. Yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza özel gün hediyesi olarak da alabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Gümüş Bileklik Modelleri

Gümüş bileklik modelleri altın bilekliklere oranla ekonomik fiyatlar sunuyor. Bu nedenle daha kolay alınabiliyor ve çok geniş bir kullanım alanı yaratıyor. Şık tasarımlı ve taşlı modelleri günlük kullanımda tercih edildiği gibi gece kullanımları için de ideal bir aksesuar oluyor. Zincir üzerine zarif detaylarla tasarlanan gümüş bileklik modelleri sadeliği sevenlerin tercihi olurken yarı değerli taşlarla tasarlanan modeller, dikkat çekmeyi sevenlerin tercihi olmayı başarıyor. Taşlı bileklikleri sevenler için tasarlanan zirkon taşlı 925 ayar gümüş bileklik çeşitleri bu tarza uygun pek çok model sunuyor. Boncuklar, kalp ve sonsuzluk işaretleri, sevimli hayvan figürleri ve deri aksesuarlar gibi ayrıntılarla üretilen bileklikler ise gençlerin çok beğendiği modeller arasında yer alıyor. Gümüş bileklik seçenekleri içerisinde göz kamaştıran tasarımlara sahip şahmeran modelleri de bulunuyor.

Sade Gümüş Bileklik Seçenekleri

Sade tasarıma sahip gümüş bileklikler, işçiliğin öne çıktığı modeller olarak dikkat çekiyor. 925 ayar gümüş ile üretilen bilekliklerde taşlar ve benzeri detaylar bulunmuyor. Farklı zincir modellerinden oluşan bileklikler kadınlar gibi erkek kullanıcılar tarafından da büyük ilgi görüyor. Gümüş künye seçenekleri özellikle erkeklerin tercihi olmayı başarıyor. İsim yazılı künyeler ise çocukların çok sevdikleri takılar arasında yer alıyor. 1000 ayar gümüşten tasarlanan sade bileklik modelleri maddi değeri yüksek ürünler olarak öne çıkıyor. Gümüş bileklikler uygun temizlik malzemeleri ile temizlenerek uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabiliyor.

Taşlı ve Boncuklu Bileklik Tasarımları

Deriler, boncuklar ve yarı değerli taşlarla tasarlanan gümüş bileklik modelleri gösterişli ürünlerden oluşuyor. Taşlı ve boncuklu bileklik seçenekleri modern, klasik ve spor modeller içeriyor. Deri bileklikler üzerine gümüş figürlerle tasarlandıkları gibi kalın gümüş zincirler ve boncuklarla da tasarlanabiliyor. Zirkon ve Swarovski taşlı gümüş bileklikler, ametist, akik ve zümrüt gibi değerli taşlarla işlenmiş modeller göz alıcı tasarımlar sunuyor. Kuvars, safir ve sedef taşlı gümüş bileklik seçenekleri de bulunuyor. Kadınların severek kullandıkları ve gece davetlerinde tercih ettikleri modeller arasında, incilerle süslenen zarif bileklik modelleri ilk sırayı almayı başarıyor. Rengârenk deri ipler, kordonlar ve boncuklarla tasarlanan gümüş bileklik modelleri ise gençlerin tercih ettikleri ürünler arasına giriyor. Böylece renkli spor giyim tarzıyla kolayca uyum sağlıyor. Erkekler için üretilen taşlı bileklik modelleri de çoğunlukla lav taşı ve Oltu taşı gibi taşlarla tasarlanıyor.

Gümüş Bileklik Fiyatları

Gümüş bileklik fiyatları ürünlerin markasına, tasarım özelliklerine ve kullanılan malzemelerin çeşitliliğine göre değişim gösteriyor. Her beğeniye ve bütçeye uygun gümüş bileklik tasarımları bulunuyor. Cazip fiyatlı bilekliklerden satın alarak hepsini bir arada kullanabileceğiniz kombinler yapmanız da mümkün oluyor.

Trendyol, bileklik kategorisinde ilginizi çekecek ve tarzınıza uyum sağlayacak gümüş bileklik modelleri sunuyor. Kategoriyi inceleyerek dilediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Trendyol’un ayrıcalıklı fiyat seçenekleri ile istediğiniz gümüş bilekliği hemen şimdi satın alabilirsiniz.