"

Gümüş Kolye

" araması için 52618 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Gümüş Kolye

Gümüş kolye çeşitleri kadınların beğenerek kullandıkları aksesuarlar içerisinde yer alıyor. Gümüş kolye modelleri arasında, zarif ve şık tasarımlı ürünlerin yanı sıra göz alıcı tasarımlara sahip kolye çeşitleri de bulunuyor. Her tarza ve zevke uygun tasarımlarla üretilen gümüş kolyeler erkekler tarafından da kullanılıyor. Sade, modern, klasik, taşlı, gösterişli ve ekstrem modellerle üretilen gümüş kolyeler, her bütçeye hitap eden gümüş kolye fiyatları içeriyor. Kolyeler hem günlük kullanıma hem gece kullanımına uygun tasarımlarla üretiliyor. Gümüş kolye seçenekleri, şık bir özel gün hediyesi olarak da büyük ilgi görüyor. Trendyol kolye kategorisi pek çok farklı tasarıma sahip gümüş kolye modellerini sizlerin beğenisine sunuyor. Kendiniz için alabileceğiniz gibi arkadaşlarınıza hediye olarak da seçebilirsiniz. Kategoriye hemen şimdi göz atabilir ve dilediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Gümüş Kolye Modelleri

Ünlü gümüş kolye markaları tarafından üretilen kolyeler çok özel tasarımlar içeriyor. Mücevher gibi yüksek maddi değere sahip gümüş kolye modelleri değerli ya da yarı değerli taşlarla tasarlanıyor. Akik, safir, sedef, kuvars, ametist, yakut, zümrüt ve inci gibi taşlarla bezenmiş gümüş kolyeler gece davetleri için mükemmel bir takı olmayı başarıyor. Swarovski taşlarla tasarlanan gümüş kolye modelleri de ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Gümüş zincir ve ucunda gümüş bir objeyle tasarlanan sade modeller ise gösterişten uzak kalmak isteyenlerin tercihi oluyor. Deri ipler ucunda yer alan gümüş kolye ucu da ilgi gören modeller arasına giriyor. Gümüş ay yıldız kolye, zincirli ametist kolye, Turkuaz taşlı 925 ayar gümüş kolye ve gümüş isimli kolye seçenekleri, dikkat çeken modeller arasında yer almayı başarıyor. Rose 925 gümüş palet kolye gibi modeller ise mesleklere özel tasarım niteliği taşıyor. Gümüşten tasarlanan kadın kolye modelleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Yeşim taşlı 925 ayar gümüş kolye, nazar boncuklu kolye, yassı zincir olarak tasarlanan kolye ve kar tanesi gümüş kolye gibi modeller de kullanıcıların beğenerek aldıkları ürünler arasında yer alıyor. Uzun zincirli gümüş kolye modelleri ise kış aylarında kazakların üzerinde kullanılan ürünler olarak öne çıkıyor.

Zarif ve Şık Tasarımlı Kolyeler

İnce ya da kalın gümüş zincir ile tasarlanan sade kolye modelleri erkeklerin tercih ettikleri ürünleri oluşturuyor. Zarif tasarımlı kolye modellerine kadınlar da büyük ilgi gösteriyor. Gümüş kolye markaları her yıl moda akımlarına göre yenilenen kolye tasarımları sunuyor. Son yılların gözdesi olan modeller, renkli taşlar ve farklı zincir işçiliği ile tasarlanıyor. Şık tasarımlı zarif gümüş kolye modelleri gül renginin cazibesiyle sunuluyor. Küçük taşlarla süslenen kolye uçları ince gümüş zincirler ile tamamlanıyor. Kolyelere hâkim olan renkler ise gold, bordo, rose, kahve ve bakır tonlarını taşıyor. Turkuaz ve topaz taşlarla tasarlanan modellerde ise mavinin tonlarını görmek mümkün oluyor. Sade tasarımlı gümüş kolye çeşitleri her zaman ilgi görmeyi başarıyor. İncecik gümüş zincirlerin ucunda yer alan aşk, kalp ve hayvan figürlü kolyeler çoğunlukla gençlerin tercih ettiği modelleri oluşturuyor.

Gümüş Kolye Fiyatları

Gümüş kolye fiyatları ürünlerin markasına, ayarına, taş ve tasarım özelliklerine, modeline ve işçilik kalitesine göre değişen fiyatlar içeriyor. Değerli taşlarla üretilen modeller sade modellerden daha farklı fiyatlar taşıyor. Altın kolye ürünlerine göre daha cazip fiyatlarla satılan gümüş kolye çeşitleri her bütçeye uygun fiyat seçeneği sunuyor.

Trendyol, kolye kategorisinde dikkat çeken ve en son moda eğilimleriyle tasarlanan gümüş kolye modelleri sunuyor. Kategoride yer alan taşlı, sade, özel tasarımlı ve boncuklu gümüş kolye seçeneklerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz. Trendyol’un sunduğu ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanarak dilediğiniz modeli avantajlı satış koşullarıyla kolayca alabilirsiniz. Pek çok modelin bulunduğu kolye kategorisi kadın ve erkek kullanıcıların ilgisini çekecek gümüş kolye çeşitleri sunuyor.