"

Gümüş Set ve Takım

" araması için 11867 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Gümüş Set ve Takım

Gümüş set ve takım modelleri her yaş grubundan kadın ve erkeğin kullanmayı sevdikleri ürünler arasında yer alıyor. Abiye, şık, günlük gümüş set çeşitlerinin farklı tasarımlardan oluşan alternatifleri her giyim tarzıyla rahatlıkla eşleştirilebiliyor. Önemli metallerden biri olan gümüşün elde işlenmesiyle üretilen takılardan oluşan setler kolye ve küpe ikilisinden; kolye, küpe ve yüzük üçlüsünden ya da kolye, küpe, yüzük, bileklik dörtlüsünden oluşabiliyor. Gümüşün altınla kaplanmasından elde edilen sarı ve roze gümüş takımlar da ilgi gören ürünler arasında yer alıyor.

Şık Gümüş Setlerle Göz Alıcı Görünün

Gümüş set modelleri arasında zirkon ve inci taşlı modeller ön plana çıkıyor. Renk değiştiren taşlardan tasarlanmış gümüş setleri, renkli taşlarla bezenmiş olanları, damla modelleri, yaprak modelleri, kedi gözü modelleri ve daha birçok tasarımı davetlerde rahatlıkla kullanılabilirsiniz. 925 ayar gümüş set modelleri de elmas montürlü ve farklı taşlarla dizayn edilmiş çeşitleriyle dikkat çekiyor. Abiye gümüş takımlar genellikle kolye, küpe ve yüzüklerden oluşuyor. Silver Plus'ın otantik setleri, Söğütlü Silver'ın pembe zirkon, zultanit, mistik topaz taşların kullanıldığı şık modelleri, Argentum'un çiçek ve melek figürlü taşlı modelleri, Tevuli'nin 925 ayar gümüş mercan taşlı, mavi yıldız taşlı seçenekleri, Ninova'nın telkari setleri, Else'nin kar tanesi ve sonsuzluk konseptli modelleri, Lale Hediyelik ve Valori Jewels'ın zarif gümüş set modelleri ve önce gelen daha birçok markanın tasarımları Trendyol'da kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Gümüş Setlerle Tarz ve Cool Bir Stile Sahip Olun

Bohem tarzın da önemli bir tamamlayıcısı olan gümüş takılar her tür kıyafet ile doğal bir uyum yakalıyor. By Barun Silver, Ejoya, Diva, Sunshine, Ninova gibi markaların renkli gümüş kolye seti modelleri hem ofis ve günlük tarzlarınıza renk katıyor. Gümüş set takımlarını iş hayatında ceketli takımlarınızla, etek gömlek ve hırkalarınızla eşleştirerek ofis şıklığı yaratabilirsiniz. Takımları çeşitli markaların çiçek ya da melek konseptli setleriyle tamamlayarak zarif bir görünüm yakalamak çok kolay. Oldukça sade bir kıyafet kombinine orta veya büyük boyutlu bir gümüş setle bambaşka bir hava katabilirsiniz. Daima yalın stilinizi korumak isterseniz küçük taşlı set modellerinden seçerek doğallığınızı koruyabilirsiniz. Günlük kıyafetlerinizde pantolon tişört ceket kombinlerinize renkli gümüş setleri kullanabilirsiniz.

Gümüş Setler Erkekler Tarafından Da Tercih Ediliyor

Erkek gümüş setleri genellikle yüzük ve tesbihlerden oluşuyor. Akik, mercan, firuze gibi taşlardan otantik işlemeli ürünler erkekler tarafından oldukça beğeniliyor. İnce işçilikle detaylarla ve özel dizaynlarla şekillenen erkek yüzük ve tesbih modellerinden oluşan setler çok değerli armağanlardan biri olarak kabul ediliyor. Kadın ve erkek gümüş set takım ürünleri mükemmel hediye seçenekleri olarak alışverişlerde kurtarıcı bir rol oynuyor. Sevdiklerinize, akrabalarınıza, iş arkadaşlarınıza; doğum günü, yılbaşı, bayram, evlilik, yıl dönümü ve benzeri özel günlerde gümüş takım modellerinden seçerek onları çok mutlu edebilirsiniz. Otantik, el işçiliğiyle üretilmiş, lale motifli ve benzeri Türk dokusuna dair izler taşıyan setleri yabancı arkadaşlarınıza, ortaklarınıza, konuklarınıza anlamlı bir hediye olarak sunabilirsiniz.

Gümüş Set ve Takım Fiyatları

Dayanıklı ürünlerden oluşan gümüş takımlar uzun süreli kullanım olanaklarıyla değerli bir yatırım olarak değerlendiriliyor. Gümüş set ve takım fiyatları birçok faktöre bağlı olarak belirleniyor. Gümüş set fiyatları kullanılan gümüşün ağırlığına, ayarına, varsa kaplamasına, tasarımına, markasına göre değişkenlik gösteriyor. Tasarımlarda yer alan taşların da özellikleri fiyatları değiştiren unsurlardan. Her bütçeye uygun ürünün yer aldığı markaların gümüş set&takı kategorisinde birbirinden ilginç tasarımlar tüketicilere sunuluyor.

Siz de kendinize veya bir sevdiğinize hediye olarak gümüş takım satın almak istiyorsanız Trendyol set ve takım kategorisi aracılığıyla tüm ürünlere göz atabilirsiniz.