"

Gümüşlük Konsol

" araması için 737 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Gümüşlük Konsol

Yemek odalarında ve salonlarda kullanılan gümüşlük ve konsol modelleri, modern evlerin en temel mobilyalarından biridir. Tasarımları ile klasik ve modern mobilyalar ile göz alıcı dekorlar yaratmayı mümkün kılan ürünler, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verecek özellikler taşır. Değişen ebatlara ve modellere sahip olan ürünler, konsol kategorisi altında alıcıya sunulur.

Şık Tasarımları ile Modern Konsollar

Gümüşlük ve konsol modelleri arasında bulunan kısa ve geniş konsol modelleri, modern dekorlara uygun tasarımları ile öne çıkar. Uzun dolapların aksine kısa tasarımı sayesinde dar alanlar için ideal bir kullanım sunan konsollar, yemek odası ve salon gibi odaları daha verimli kullanmanıza imkan verir. Yerden yüksek ayaklı tasarımı ile dekoratif bir görünüm sergiler ve ahşap ayak tasarımı ile doğal bir atmosfer yaratmaya yardımcı olur. Tasarım açısından çekmeceli, raflı, tek veya çift kapaklı modeller olarak değişen ürünler, çok amaçlı bir kullanım sunar. Salon ve yemek odasından gerekli olan eşyaları saklamak için kapaklı bölmelere sahip olan ürünler, kullanım açısından oldukça işlevsel bulunurken birden fazla çekmece ile desteklenen modeller, düzenli bir alan oluşturmaya fırsat verir. Daha klasik bir görünüm sergileyen tamamen küçük çekmecelerden oluşan ürün çeşitleri de konsollar arasında bulunabilir. Çok amaçlı konsol çeşitlerinde ise kapaklı bölmelerin yanında açık raflar ile desteklenen ürünler de yer alır. Özellikle dekoratif görünümü ile beğeni kazanan modeller, kitap veya çeşitli dekoratif objeleri sergilemek isteyenlerin tercihi olur. Kapaklı konsollar içinde sürgü kapaklı ürün çeşitleri de yer alır. Yan kısma doğru itilerek açılan sürgü kapaklı salon konsolu modelleri, küçük detaylardan hoşlananlara hitap eder.

Her Zevke Hitap Eden Renkli Tasarımlar

Modern konsol çeşitlerinde renk tercihleri oldukça dikkat çeker. Özellikle ahşap ayak kısımları ile kulp kısımları canlı renklere sahip olan modeller, ortama şık bir hava katar. Renkli ayak tasarımlarının yanında gri kapaklara sahip doğal ahşap desenli gövde bölümü ile öne çıkan modeller, farklı mobilyalara uyum sağlarken tamamen beyaz konsol modelleri ise uzun yıllar güzelliğini kaybetmeyecek ürünler arasına girer. Kapak kısımları motifli konsollar ise daha sıra dışı bir görünüm sergilediği için öne çıkar. Bal peteği, üçgen gibi geometrik desenler ve renkli kapak dizaynları ile şık bir tarza sahip ürünler, yemek odasında ve salonda hareketli bir hava yaratır. Desenli konsol modelleri arasında mermer desenli ürünler de yer alır. Doğal mermer damarı görünümü ile klasik mobilyalar ile uyumlu kullanılabilen ürünler, çift kapaklı konsollar arasından temin edilebilir.

Seçkin Bir Tarza Sahip Klasik Konsollar

Klasik tarza sahip olan konsol modelleri, doğal ahşap görünümüne sahip olup uzun ve kısa konsol modellerini içerir. Genellikle ceviz, kahverengi ve siyah gibi renklerde olan klasik konsollar, eskitme görünümleri ile zamansız bir kullanım sunar. Şık kulp detayları, ayak tasarımları ve kabartmaları ile eskimeyen bir tarza sahip olan ürünler, detaylara önem verenlerin tercihi olur ve rengine göre farklı mobilyalar ile kolayca dekore edilebilir. Doğal ahşaptan üretilen konsollar, çekmeceli ve kapaklı tasarımı ile işlevsel bölmelere sahiptir. Geniş çekmeceleri ve kapaklı bölmeleri ile öne çıkan ürünler, klasik dekorlu yemek odası konsol seçiminde ilk tercih olur. Klasik konsol modelleri arasında kapaksız olan yalnızca raflardan oluşan ürünler de yer alır. Özellikle country tarzında dekorlara uyum sağlayan kapaksız konsol çeşitlerini farklı ölçülerde bulabilirsiniz. Seçkin ve kaliteli bir tarza sahip olan klasik konsol modellerini ve en modern konsol çeşitlerini Trendyol’un geniş ürün koleksiyonunda bulabilir, avantajlı fiyatlarla dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.