Güneş Metal Metin Güneş Mobilya Dekoratif Ahşap Kitaplık 90x180 Cm 0
Güneş Metal Metin Güneş Mobilya Dekoratif Ahşap Kitaplık 90x180 Cm 1
Güneş Metal Metin Güneş Mobilya Dekoratif Ahşap Kitaplık 90x180 Cm 2
Güneş Metal Metin Güneş Mobilya Dekoratif Ahşap Kitaplık 90x180 Cm 3
Güneş Metal Metin Güneş Mobilya Dekoratif Ahşap Kitaplık 90x180 Cm

Güneş Metal Metin Güneş Mobilya Dekoratif Ahşap Kitaplık 90x180 Cm ktp03

Henüz Yorum Yazılmamış.
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • Ürün Özellikleri : Genişlik: 90cm Yükseklik: 180 cm Ahşap derinlik :30cm Metal derinlik 34 cm Renk: Beyaz Ürün Açıklaması: Ürünümüzün çerçeve kısmında 20 x 30 ebatında 0,90 mm kalınlığında profil mukavemeti artırılmış profil kullanılmıştır Ürünümüzde ki raf kısımlarında 18 mm kalınlığında 1. Sınıf Yonga levha ( Suntalam ) kullanılmıştır. Ürünümüzün Metal kısımlarının Boyası çizilmelere dayanıklı statik yarı mat boyadır. ?Ürünümüz ayarlanabilir ve yüzey çizmeyen ayaklara sahiptir. Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir. Anti kanserojen ve anti bakteriyel malzeme kullanılmıştır.Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir. Ürünlerimiz demonte şekilde gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir. Montaj şeması ve ekipman görseli sizlere sorunsuz bir kurulum desteği sağlayacaktır. Montaj kutunuzun içerisinde her türlü bağlantı aparatınız ve kurulum şemanız bulunmaktadır. Ürünler kargodan teslim alınırken mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatılmalıdır.

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Açıklaması

Ürün Özellikleri : Genişlik: 60cm Yükseklik: 180 cm Ahşap derinlik :30cm Metal derinlik 34 cm


Renk: Beyaz


Ürün Açıklaması: Ürünümüzün çerçeve kısmında 20 x 30 ebatında 0,90 mm kalınlığında profil mukavemeti artırılmış profil kullanılmıştır

Ürünümüzde ki raf kısımlarında 18 mm kalınlığında 1. Sınıf Yonga levha ( Suntalam ) kullanılmıştır. Ürünümüzün Metal kısımlarının Boyası çizilmelere dayanıklı statik yarı mat boyadır.


Ürünümüz ayarlanabilir ve yüzey çizmeyen ayaklara sahiptir.


Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir. Anti kanserojen ve anti bakteriyel malzeme kullanılmıştır.Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir.


Ürünlerimiz demonte şekilde gönderilmektedir.


Kurulum müşteriye aittir. Montaj şeması ve ekipman görseli sizlere sorunsuz bir kurulum desteği sağlayacaktır.


Montaj kutunuzun içerisinde her türlü bağlantı aparatınız ve kurulum şemanız bulunmaktadır.


Ürünler kargodan teslim alınırken mutlaka kontrol edilmelidir. Hasarlı ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatılmalıdır.

Şikayet Et