"

Güral Porselen

" araması için 134 sonuç listeleniyor

Güral Porselen

Üstün üretim teknolojisi, mükemmel kalitedeki ürün çeşitliliği ve özgün tasarımları ile sektörünün en güçlü firmalarından biri olan Güral Porselen, Türkiye ile özdeşleşen markaların başında geliyor. Firma kaliteli ürün çeşitlerini şık ve estetik tasarım özellikleriyle sunuyor. Dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen Güral Porselen ürünleri arasında; yemek takımları, porselen kupalar, fincan takımları, dekoratif tabaklar, kâseler, çay ve tencere setleri yer alıyor. Görsel tasarım konusunda iddialı çalışmalar da sunan Güral Porselen ürünleri, kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor.

Güral Porselen Tarihçe

Güral Porselen Kütahya’nın asırlardır süre gelen geleneksel zanaat bilgisini, günümüzün teknolojisi ve estetik tasarım anlayışıyla birleştirerek muhteşem güzellikte porselen ürünler tasarlıyor. Kütahya’da 1989 yılında kurulan firma, 275.000 m2 alan üzerine konumlanan tesislerinde üretim yapıyor. Türkiye dışında 52 ülkeye de ihracat yapan marka, yeni nesil teknolojisini geleneksel çinicilik deneyimi ile harmanlayarak kusursuz porseleni yaratmayı başarıyor. TSE ve ISO 9001 Kalite Güvence Standardı ile tescillenen ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Sürekli yenilenen moda eğilimlerini ve en son teknolojileri yakından takip ederek üretimine uyarlayan Güral Porselen, mükemmel kaliteli estetik tasarımlar sunarak kullanıcılarına ulaştırıyor. Marka, geniş kapsamlı AR-GE çalışmaları ve müşteri memnuniyeti odaklı pazarlama stratejileri sayesinde başarılı bir satış ve satış sonrası hizmeti sunuyor. Sektörünün öncü firmalarından birisi olan Güral Porselen, hem Türkiye’nin hem de dünyanın lider porselen markaları arasına girmeyi başarıyor.

Güral Porselen Ürün Çeşitleri

Köklü kurum kültürüne sahip olan Güral porselen, mutlak müşteri memnuniyeti anlayışını yüksek kaliteli ürün hedefi ile birleştiriyor. Kusursuz porselen üretmeyi amaç edinen marka geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor. Kullanıcıların taleplerine göre üretim yapmayı tercih eden Güral Porselen müşterileri ile bütünleşen marka olmayı başarıyor. Ürün çeşitleri arasında yer alan ve çok ilgi gören Güral porselen yemek takımı modelleri, göz alan tasarım özellikleri içeriyor. Çiçek desenleri ile bezenmiş 6 ya da 12 kişilik yemek takımları, 24 parçadan oluşan yemek setleri, klasik veya modern yemek takımları kullanıcılarından tam not alıyor.

Marka ile bütünleşen Güral porselen kahve takımları ise muhteşem tasarım özellikleri ile üretiliyor. Kahve takımları 6 kişilik üretildiği gibi şık tasımlar taşıyan 2 kişilik Güral porselen kahve fincanı seçenekleri de bulunuyor. Tekli ürünler olarak tasarlanan kahve fincanı ve tabakları, kahve ve çay kupaları, servis tabakları, dekoratif olarak kullanılan tabak ve kâseler, 2 katlı kurabiyelikler, renk ve desen alternatifleri sunan servis tabakları, sosluklar, çocuklar için tasarlanan mama takımları, vazolar, balık tabakları ve çorba kâseleri diğer ürün çeşitlerini oluşturuyor. Marka seramik ve çelik tencere setleri üretimi de yapıyor.

Şık ve Özgün Model Seçenekleri

Porselen kültürüne büyük bir katkı sağlamayı hedefleyen Güral Porselen, geleneksel zanaat öğretilerini sanatla birlikte harmanlamayı tercih ediyor. Bu özel harmana, son teknolojileri ve modern tasarımları da ekleyerek muhteşem ürünler sunuyor. Markaya özgü porselen modelleri ise tüm dünyada beğeniyle karşılanıyor. Geçmiş dönemlerin motifleri günümüzün kaliteli porselen ürünlerinde kusursuzca kullanılıyor. El emeği dekoratif işlemeler ile tasarlanan Güral porselen kahve takımları ve tekli ürün seçenekleri göz alıcı tasarımlar sunuyor. Markanın ürün çeşitlerinde, geleneksel el üretimi yöntemlerini ve modern üretim tekniklerini bir arada görmek mümkün oluyor. Güral porselen çay takımları ve pek çok parçadan oluşan çay setleri geleneksel çizgiler taşıyan ürünler arasında yer alıyor. Özgün tasarımlar içeren çay tabakları ve rölyefli tabak modelleri de bu ürünler içerisine dâhil oluyor.

Güral Porselen ürün seçeneklerini, Trendyol’un sunduğu cazip fiyat seçeneği ve alışveriş avantajı ile hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık