"

Güzel Gıda

" araması için 44 sonuç listeleniyor

Güzel Gıda

Bütünsel bir akıl ve beden sağlığı adına sağlıklı beslenmenin önemini vurgulayan Güzel Gıda, müşterilerine birbirinden doğal ve katkısız ürünler sunuyor. GMO, aroma, renklendirici, MSG, koruyucu ve emülgatör gibi katkıları içermeyen Güzel Gıda ürünleri ile birbirinden sağlıklı ve lezzetli tarifler yapabilmek mümkün oluyor. Güzel Gıda ürünleri arasında chia tohumu, organik Hindistan cevizi rendesi, badem unu, Hindistan cevizi kreması, organik Hindistan cevizi yağı, organik ham kakao tozu, matcha, organik Hindistan cevizi unu, organik kinoa, maca, konvansiyonel kinoa ve organik kakao yağı gibi gıdalar bulunuyor.

Güzel Gıda Hindistan Cevizi Ürünleri

Güzel Gıda ürünleri içerisinde yer alan Hindistan cevizinden üretilen bakım ve beslenme ürünleri severek tüketiliyor. Güzel Gıda Hindistan cevizi yağı, meyvenin iç kısmından soğuk sıkım yöntemi ile elde ediliyor. Extra virgin, raw ve adil ticaret prensipleriyle öne çıkan ürün, organik/adil tarım uygulamalarıyla tüketicilerle buluşuyor. Yemeklik, tereyağı ve kızartma yağı olarak kullanılabilen Güzel Gıda Hindistan cevizi yağı; saç, tırnak ve cilt bakımında da kullanılabiliyor. Güzel Gıda Hindistan cevizi yağlarında gluten, ilave şeker, koruyucu, renklendirici, alerjen ve dolgu maddesi de bulunmuyor. Markanın bir diğer Hindistan cevizinden üretilen ürününü ise Güzel Gıda organik Hindistan cevizi unu oluşturuyor. Glutensiz olan Hindistan cevizi unu; sodyum, potasyum, B vitamini, magnezyum, bakır, fosfor, demir ve kalsiyum gibi vitamin ve mineralleri içeriyor. Geri dönüştürülebilir kavanozlarda sunulan Hindistan cevizi unuyla pek çok pasta, kek ve sağlıklı tatlı tarifi yapılabiliyor. Özellikle gluten hassasiyeti olanlar için etkili bir un alternatifi olan Güzel Gıda Hindistan cevizi unu; ilave şeker, koruyucu, renklendirici, alerjen ve dolgu maddesi de içermiyor.

Güzel Gıda Kakao

Güzel Gıda'nın kakao esaslı ürünleri de büyük ilgi görüyor. Güzel Gıda organik ham kakao, tamamen ilaçsız ortamda organik bir şekilde yetiştirilen organik kakaodan meydana geliyor. Hiçbir ısıl işleme maruz kalmayan Güzel Gıda kakao, kullanıcılarına eşsiz bir aroma sunuyor. Keklerde, pastalarda, kurabiyelerde ve sağlıklı raw tariflerde kullanılabilen organik ham kakao; gluten, alerjen, koruyucu, renklendirici ve herhangi bir dolu maddesi içermiyor. Güzel Gıda müşterileri, Güzel Gıda organik ham kakao ile fabrikada işlem görmemiş saf kakaonun faydalarını ve lezzet farkını deneyimleme şansına sahip oluyor. Güzel Gıda kakao yağı müşterilerine pratik bir kullanım adına tereyağı kabında sunuluyor. Hem cilt bakım ürünlerinde hem de başta çikolata yapımı başta olmak üzere sağlıklı tatlı tariflerinde kullanılabilen organik sertifikalı kakao yağı, yaz aylarının vazgeçilmezi oluyor. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan yulaf ezmesi, Güzel Gıda ile en sağlıklı haliyle piyasaya sunuluyor. Güzel Gıda yulaf ezmesi, glutensiz olmasıyla çölyak hastalarına ve gluten hassasiyeti olanlara etkili bir yiyecek alternatifi oluyor. Glutensiz ürünlerin yetiştiği bir toprakta yetişen ve glutensiz bir ürün bandında paketlenen yulaf ezmesi; yoğurt, meyve ve sütle lezzetli ve sağlıklı bir ara öğün alternatifi oluyor.

Güzel Gıda Fiyatları

Güzel Gıda ürünleri içerisinde faydaları saymakla bitmeyen matcha çayı tozu da bulunuyor. Yüzyıllardır Çin ve Japon tıbbında kullanılan matcha, klorofil açısından son derece zengin bir yeşil çay tozu olarak öne çıkıyor. Soya ürünü, koruyucu, renklendirici, gluten ve şeker gibi katkılar içermeyen Güzel Gıda matcha çayı, sağlıklı beslenmede güvenilir bir içecek olarak yerini alıyor. Beslenmesine dikkat edenlerin ve düzenli spor yapanların severek tükettiği Güzel Gıda ürünleri, müşterilerle uygun fiyat seçenekleriyle buluşuyor. 

Trendyol, organik Güzel Gıda ürünlerini ayrıcalıklı fiyatlarla sağlıklı beslenme tutkunlarına sunuyor.