"

Halı ve Tül Yıkama

" araması için 170 sonuç listeleniyor
ErsağHalı Şampuanı
(3)
49,90 TL
26,90 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Halı ve Tül Yıkama

Halı ve tül yıkama ürünlerine Trendyol'daki zengin marka çeşitliliği ile beraber ev bakım ve temizlik kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz. İşlevsel özellikleriyle dikkat çeken temizleyiciler, modern üretim teknolojileri ve kimyasal formülleriyle etkili bir temizleme gerçekleştirir. İkinci yıkamaya gerek bırakmayan halı yıkama deterjanları aracılığıyla halılarınız canlı renklerine geri döner. Kirlerden dolayı yaşanan soluklaşma problemini ortadan kaldıran temizleme maddeleri ile hijyen bakımından da son derece temiz ev halılarına sahip olabilirsiniz. Evinizde yer alan halıları halı yıkama ürünleri aracılığıyla başarılı bir şekilde düzenli aralıklarla temizleyebilirsiniz. Halı ipliklerini koruyan ve inatçı kirlerden arındıran temizleyicilerin bol köpüklü yıkama sağlayan formülleri derinlemesine bir temizlik gerçekleştirir.

Tüllerinizi Kolayca Beyazlatın

Tül tozu kullanarak çamaşır makinenizde yapacağınız yıkamaları daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Makinenizin yumuşatıcılar için ayrılmış olan bölmesine ekleyebileceğiniz parlatıcı madde aracılığıyla tülleriniz ilk günkü gibi parlak bir hal alır ve evinizin çehresini değiştirir. Tül perdeleri yıkarken yararlanılan soğuk su desteğiyle etkili bir şekilde lekelerden ve kirden kurtulabilirsiniz. Sigara içilen ortamlardaki perdelerde sık sık karşılaşılabilen sararma sorununa çözüm üretmek için de yararlanabileceğiniz parlatıcı tozlar ile başarılı bir yıkama yapabilirsiniz. Tül yıkama maddeleri parfümlü kokularıyla perdelerinizin çiçek ferahlığı kokusuna erişmesini sağlayarak evinizin daha ferah bir hal almasına da katkı sağlar. Tüllerinizde üstün beyazlık elde etmenizi mümkün hale getiren deterjanlar hem toz hem de sıvı olarak üretilir. İhtiyaçlarınıza cevap veren bir deterjanı satın alarak evinizde yer alan perdeleri tertemiz hale getirebilirsiniz. Yumuşak bir yıkama sağlayan perde kumaşlarını yıpratmayan tül yıkama ürünleri sayesinde ipeksi doku korunur.

Elde Yıkama Sağlayan Temizleyiciler

Halı yıkama temizlik ürünleri, farklı markalar tarafından geliştirilen etkili formüllerle başarılı bir iş çıkarır. Halı yüzeyine işleyen güçlü formül sayesinde çocuklarınız ve sizin için son derece hijyenik bir yıkama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Elde yıkama için üretilmiş halı şampuanlarını ilgili yüzeyi ıslatıp kullanarak bir bez aracılığıyla ovalayarak temizleme yapabilirsiniz. Bol köpük oluşturan şampuanlar, halıların iç noktalarına ilerlemiş olan zorlu kirleri kolayca yüzeye çıkarabilmenizi sağlar. Aynı zamanda halınızın yüzeyinde zaman içerisinde oluşan sertleşme sorunundan da halı temizleyici şampuanlarla yıkama yaparak kurtulabilirsiniz. Daha güzel kokan bir halı ile evinizin kokusu da değişir. Ekstra hijyen elde etmeniz için uygun olan halı deterjanları su ile temas ettiğinde köpürüp etkisini göstermeye başlar. Halınızın dokusuna zarar vermeyen ve renkleri daha görünür hale getiren halı deterjanları kullanıcı memnuniyeti yaratır. 

Gereksinimlerinize Uygun Çözümler

Alternatif markaların farklı özelliklere sahip formülleriyle dikkat çeken tül yıkama temizlik ürünleri gramajlarıyla da geniş bir seçim alanı yaratır. Elinizdeki tül ve perde sayısına bağlı olarak gereksiniminiz kadarını satın alabileceğiniz farklı ağırlıklardaki paketler arasından en uygunu ürünü hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Perdelerinizde ortaya çıkan is ve kurum izleri de tül yıkama maddeleri yardımıyla ortadan kaldırılır. Makinenizi de koruyan etkili yıkama formülü perdelerinizin dikişlerine zarar vermez. Yıkama sonrasında kirlenmeyi geciktiren etkili temizlik maddeleri uzun süreli bir parlaklık yaratarak beğeninizi kazanır. Tülünüzün şeklinin korunmasına da katkı sağlayan deterjanlar, biçimli bir dış görünüşe sahip perdelere sahip olmanızı mümkün kılar. Leke çıkarmak için de yararlanabileceğiniz temizlik ürünleri perdenizde oluşmuş kokuların giderilmesi için de idealdir. Yıkama maddeleri minimum miktarda su kullanarak hem elde hem de çamaşır makinesinde yıkama yapabilmeye olanak tanıdığı için doğa dostu özellikler taşır. Az su kullanıp göz alıcı bir parlaklık kazandırabileceğiniz perdelerinizi asarak kurumaya bırakabilirsiniz.