İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Renk
"

Hamile Ceket Yelek

" araması için 2 sonuç listeleniyor

Hamile Ceket Yelek

Gebeliğin ilerleyen dönemlerinin sonbahar ve kış aylarına denk geldiği durumlarda anne adayları; mont, ceket, yelek gibi ürünleri, annenin ve bebeğin konforunu ön plana alarak tasarlanmış olan modellerden seçmeye özen gösteriyor. Hamileliğin her döneminde kullanıma uygun olan hamile ceket yelek modelleri, sizi soğuk ve rüzgardan korurken, konforlu kullanım olanağı da sunuyor. Hamile giyim kategorisinde yer alan hamile ceket ve yelek grubunda, günlük kullanıma uygun fonksiyonel montların yanı sıra iş kıyafetleri ya da gece kıyafetlerini tamamlayacak şıklıkta ceket ve yelek modelleri de bulabilirsiniz.

Hamile Ceket Modelleri

Hamileler için tasarlanan ceket modelleri, bel bölgesinden itibaren genişleyerek rahat kullanım imkanı sunuyor. Günlük giyime uygun modeller, önden fermuarlı ya da çıtçıt kapamalı olup dik yakalı ya da kapüşon korumalı olarak tasarlanıyor. Hamile mont modelleri, belden itibaren ayarlanabilir özelliği sayesinde gebeliğin ilerleyen dönemlerinde de rahatlıkla giyilebiliyor.

Hamile ceket ve montları genellikle tam koruma sağlaması amacıyla kalça altında bitecek uzunlukta tasarlanıyor. Hamileliğin son dönemlerinde beden ölçülerinin genişleyeceği hesaba katılarak etek ucu bölgesi paylı, pileli ya da genişletilebilir fermuarlı şekilde üretiliyor. Ceket ve montların karın bölgesi de belden robalı ya da ayarlanabilir büzgülü olup konforlu kullanım sunuyor.

Çalışan hamile kadınların ofis ortamında şık ve profesyonel görünümlerini korurken aynı zamanda rahat hissetmeleri gerekiyor. Hamile ofis giyiminde konforlu kullanımıyla ön plana çıkan ceket modelleri içinde kimono tarzı ceketler ve yumuşak kumaşlı şal yaka ceketler yer alıyor. Klasik ve spor şık giyim stiline uyum sağlayan hamile kimono ceket ve panço ceket modelleri; etek, pantolon ve elbiselerle rahatlıkla kombinlenebiliyor.

Hamile Yelek Modelleri

Şık ve rahat hamile yelek modelleri, serin havalarda konforlu kullanım sunuyor. Günlük kullanıma uygun triko ve kumaş yelekler anne ve bebeğin soğuktan korunmasını sağlıyor. Yeleklerin birçoğu kumaş kemerli olup önü açık ya da kapalı olacak şekilde iki farklı kullanım olanağı sunuyor. Kolsuz olması sebebiyle rahat giyilip çıkarılabilen şık tasarımlı blazer hamile yelekleri, ofis ya da davet gibi ortamlarda cekete alternatif olarak kullanılıyor. Kumaş hamile yeleği modelleri; bluz, gömlek ve kazaklarla kombinlenerek yaz kış esnek kullanım imkanı sunuyor.

Bebek Korumalı Mont Modelleri

Farklı tasarımıyla ön plana çıkan bebek korumalı montlar, hamilelik döneminin yanı sıra doğum sonrası dönemde de kullanım imkanı sunuyor. Kanguru üzerinden iliklenen montun ön kısmında yer alan bebek kapüşonu detayı ile bebeğin rüzgardan ve soğuktan korunmasını sağlıyor. Bebek koruma parçası çıkarılabilir özellikte olup hamilelik döneminde kullanıma uygun hale getiriliyor. Bel ve yan etek kısmı ayarlanabilir mont modelleri, hamileliğin her döneminde konforlu kullanım sağlıyor.

Anne ve bebeğin birlikte giyebileceği şekilde tasarlanan mont modelleri, farklı kalınlık, kumaş ve astar özellikleri taşıyor. Mevsim geçişlerinde, rüzgardan ve yağmurlu havadan koruyan yağmurluk ve mont modellerinin yanı sıra daha kalın kumaşlardan üretilmiş olan polar destekli kaban modelleri, soğuk havalarda maksimum koruma sağlıyor. Fermuarlı ve çıtçıt kapamalı montlar, tek elle kullanım imkanı veren ve kolay giyilip çıkarılabilen tasarımıyla hamilelilere ve bebekli annelere rahatlık sunuyor. Anne bebek montları, kanguru içindeki bebeğin rahatsız olmaması amacıyla iki yandan fermuarlı kapama özelliği sunuyor.

Hamilelik boyunca ve sonrasında güvenli ve konforlu kullanım sunan hamile ceket, yelek ve mont modelleri geniş ürün yelpazesi ile Trendyol’da annelerin beğenisine sunuluyor.