Hamile Mayosu

Hamile mayoları, hamileliğiniz sırasında ihtiyacınız olan rahatlığı, konforu ve hareket kolaylığını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Hamile plaj giyim ürünlerinde olduğu gibi, hamile mayoları da büyüyen karın ve göğüs bölgesine konforlu bir şekilde uyum sağlar. Hamile kıyafetleri gibi hamile mayoları da modaya uygun, eğlenceli, şık stillerde mevcuttur. Tek parça mayolardan tankinilere, şortlu mayolardan bikinilere kadar aradığınız ürünü hamile giyim kategorisinde bulabilirsiniz. Trendyol tarafından sunulan avantajlı hamile mayo fiyatları ile beğendiğiniz ürünü anında satın alabilirsiniz.

Hamile Mayo Modelleri

Hamileliğiniz boyunca kişiliğinizi ifade etmenin şık bir yolunu sunan hamile mayoları ile havuzun ya da denizin tadını konforlu bir şekilde çıkarabilirsiniz. Geniş bir yelpazede sunulan hamile mayo fiyatları ile bütçenize uygun en iyi mayoyu seçebilirsiniz.

Bununla birlikte, mayo seçerken bazı noktaları dikkate almalısınız. Rahatlık, mayo seçiminde belirleyici faktördür. Bir hamile mayosu, büyüyen karnınızı rahatsız etmemeli veya herhangi bir sıkıntıya neden olmamalıdır. Pek çok farklı modelde hamile mayosu bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve hamilelik döneminize göre tek parça mayo, tankini ya da bikini tercih edilebilirsiniz.

Tek parça hamile mayo - Tek parça bir hamile mayosu, normal bir mayo kesimine sahip olmakla birlikte, karın büyüklüğüne göre esneyebilen malzemeden yapılmış bir mayodur. Tek parça modeller hamileliği sırasında sırt ağrısı çeken birçok anne adayının favorisidir. Esneyebilen streç malzeme, sırt ağrısını ve rahatsızlığı azaltmak için hem karnı hem de sırtını desteklemeye yardımcı olur.

Tankini hamile mayo - Bikini altları ve 'tank' tarzı bir üst kısmı olan iki parça olan tankini, mayonun mütevazı görünüşünü, iki parçanın konforu ve çok yönlülüğünü birleştirir. Tankini mayo modelleri ayrıca karnınıza ek destek sağlama avantajına da sahiptir.

İki parçalı hamile mayo - İki parçalı hamile mayoları, cilt için bir miktar koruma sağlayan ve gerektiğinde karnı gizlemenin bir yolunu sunan tamamlayıcı bir karın örtüsüne sahiptir. Bu kategoride yer alan hamile şortlu mayo modelleri inceltici bir görünüm sağlar. Birçok hamile kadın iki parçalı hamile mayoları ile ikinci ve üçüncü trimesterlarında daha rahat eder çünkü karın örtüsü, bir tankini veya tek parça bir mayonun yaptığı gibi karnına sıkıca sarılmak yerine, karın üzerine örtülür.

Hamile mayo bikini - Hamile bikinisi ile standart bikini modelleri arasındaki temel fark, bikininin ön kısmının düşük, arka - bel kısmının ise daha yüksek kesilmesidir. Böylece karın çevresi büyürken mayo esner, ancak arka kısımda tam örtme sağlar.

Hamile Mayosu Seçimi

Hamile mayosu satın almanın en büyük avantajlarından biri, hamileliğiniz boyunca mayonuzun sizinle birlikte büyümesidir. Bu mayoları her giydiğinizde vücudunuza tam olarak oturmasını sağlayan ve üst gövdenize göre ayarlayabileceğiniz işlevsel askılar bulunur. Standart mayolar, hamileliğiniz boyunca sürekli değişen vücut şeklinize göre ayarlama yapmanıza izin vermez. Pek çok hamile mayo modeli değişen ölçülere göre ayarlayabilmek için işlevsel sırt ve boyun askısı seçeneklerine sahiptir. Böylece mayonuzun formunu, genişleyen göğüs ve üst gövdenize göre istediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz. Hem boyundan hem de sırttan askısı bulunan modelleri tercih edebilirsiniz.

Hamileliğiniz boyunca, karnınız sırtınıza kıyasla daha hızlı ve daha çok büyür. Hamile mayo altları, karnınızın alt kısımlarının yukarı doğru esnemesini sağlamak için özel bir ön kesime sahiptir. Arka kısım ise ön kısma kıyasla tam örtücülük sağlaması için daha yüksek kesilir.

İlk kez anne olacaksanız veya hamile mayolarıyla ilgili deneyiminiz azsa, doğru bedeni bulmak zor olabilir. Hamile mayosu Ayyıldız ve Penti gibi markaların çoğunda hamilelik öncesi bedenlerinize göre belirlenir. Örneğin, hamilelik öncesi 38 beden giyiyorsanız, hamile mayosu Penti için 38 beden giyersiniz. Bununla birlikte ikiz bebek bekliyorsanız, 40 ya da daha büyük bir beden seçmeniz gerekebilir.