İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Yaş Grubu
1 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Hamile Montu

Yeni vücut yapınıza uyum sağlayacak ve aynı zamanda sizi soğuk havanın etkilerinden koruyacak hamile montu modelleri, birbirinden farklı seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Hamilelik döneminde sizi ısıtan hamile montları, doğum sonrasında da rahatlıkla kullanabileceğiniz, şık ve fonksiyonel özellikler taşıyor. Ürünlerin kaliteli kumaş dokusu ve modanın son trendlerini yakından takip eden tasarımları, hamilelerin de şık olabileceğini açıkça ortaya koyuyor.

Bebek Korumalı Hamile Montu ile Sıcacık Hissedin

Gebelik süresi boyunca büyüyen karnınızı rahatlıkla koruyan mont çeşitleri, doğum sonrası bebeğinizi de koruma altına alacak biçimde, özel ve şık tasarımlardan oluşuyor. Geniş kalıp ile tasarlanan hamilelik montu modelleri, ön tarafında bulunan özel dizaynı ile bebeğinizi de sizinle birlikte soğuk havanın etkisinden korumayı amaçlıyor. Ön iç tarafta konumlandırılan kanguru cep, bebeğinizi konforlu bir biçimde bu bölümde taşımanıza izin veriyor. Böylelikle, bebeğinizi ekstra bir taşıma aparatına gerek kalmadan, güvenli bir biçimde dışarı çıkarmanız da kolaylaşıyor. Göğüs bölgesinde rahat eden bebekler, hem sıcak bir ortamda bulunmanın konforunu yaşıyor hem de anneye yakın olmanın huzurunu hissediyor.

Fonksiyonel Kullanım Avantajları

Farklı modelleri bulunan hamilelik montu seçeneklerinin iç astarları, düz ya da polar materyal ile tasarlanıyor. Kendinizi daha da sıcak hissetmeniz için tasarlanan kapüşonlar, ürüne hem sportif bir görünüm hem de ekstra koruma avantajı kazandırıyor. Çoklu cep seçenekleri ile tasarlanan montların, yanlarında bulunan geniş cepler, dışarı çıkarken yanınıza almak istediğiniz cüzdan, mendil, cep telefonu gibi küçük eşyalar için yeterli saklama alanı sağlıyor. Bununla birlikte, ürünün göğüs bölgesinde konumlandırılan fermuarlı cepler de güvenli bölümde saklama ihtiyacı duyacağınız küçük materyaller için yeterli alanı oluşturuyor.

Sportif ve Şık Tasarımlar

Sağlıklı bir gebelik sürecinde en çok ihtiyaç duyulan yürüyüşleri, hamile mont kullanımı ile daha keyifli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Günden güne büyüyen göbeğinizi saklamak zorunda olmadan, şık tasarımları ve sportif görünümleri ile son derece trend çizgilere sahip hamile montları ile koruma altına alarak dışarı çıkabilirsiniz. Ayarlanabilen bel kordonu ile üretilen hamile montu modelleri, bebeğiniz büyürken montunuzu da kıvrımlarınıza uygun şekle getirmeyi başarıyor. Rahat ve konforlu bir kullanım sağlayan bu özelliğin yanı sıra, ayarlanabilen kapüşon tasarımları da hamilelik montu seçeneklerine daha fazla sportif görünüm ve komple korunma özelliği kazandırıyor. Bazı modellerde, kapüşon kenarları düz olarak tasarlanırken bazılarında ise kürk aksesuarı ile zengin bir görünüm kazandırılıyor. Ürünlerin soğuğu içeri geçirmeyen kumaş ve dikiş detayları, sizi kış boyunca havanın zorlu etkilerinden de korumayı başarıyor.

Soğuğa Karşı Etkin Koruma

Hamile montları, kış mevsiminde anne adaylarını koruma altına alan en önemli dış giyim aksesuarlarından birini oluşturuyor. Farklı stilde tasarlanan hamile montu çeşitleri arasında yer alan kapitoneli modeller, elyaf dolgusu ile hem yumuşacık hem de sıcacık bir kullanım hissi yaratıyor. Soğuğa karşı ekstra önlem sağlayan elyaf uygulaması, ürüne aynı zamanda konforlu bir kullanım özelliği de kazandırıyor. Ürünlerin yan taraflarına konumlandırılan tam boy fermuar, gebelik süresince büyüyen karnınıza uygun olarak montu şekillendirmenize imkan tanıyor. Bununla birlikte, dilediğiniz zaman normal mont ebatlarına dönebilmesini sağlayan fermuarlar, hamilelik sonrasında kullanıma da izin veriyor. İşlevsel bir ürün olarak tasarlanan hamilelik montu fiyatları bakımından ürünlerin model tasarımlarına ve materyal özelliklerine göre farklılık gösteriyor.