İlgili Kategoriler
Renk
"

Hamile Salopeti

" araması için 48 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Hamile Salopeti

Hamilelikte rahatlığı ve şıklığı aynı anda sağlayan giyim ürünlerinin başında hamile salopet modelleri gelir. Zamandan bağımsız olarak her dönemde hem şık hem rahat hem de ikonik yapısıyla dikkat çekici olan salopet modelleri; modası asla eskimeyen giyim ürünleridir.

Sevimli bir tarzı bulunan salopet modellerinin yanında kadınsı bir şıklık taşıyan salopet modelleri de bulunmaktadır. Her ortama uygun biçimde kombin yapılabilmesiyle, her mevsime uygun farklı kumaş türlerinde çeşidi bulunabilmesiyle; elbise, etek, tulum, pantolon gibi farklı birçok tarzda modeller sunabilmesiyle ve içine her hava şartına uygun giysi giyilerek kullanılabilmesiyle salopetler oldukça kullanışlıdır ve her kadının gardırobunun ayrılmaz bir parçasıdır.

Hamile Salopeti ile Tarzınızı Konuşturun

Salopet normal zamanlarda kadınların sevdiği bir giysi olsa da hamile giyiminde özel bir yere sahiptir. Geniş ve sıkmayan tek parça bir giysi olması onu hareket özgürlüğünün önemli olduğu hamilelik zamanlarında daha aranır hale getirir. Günümüzde hamile giyimi üreten markalar özel kesimleri ile hamile salopeti üretmeye başlamışlardır.

Hamile salopetleri birçok farklı şekilde bulunabilir. En bilinen modellerden olan kot hamile salopetleri günlük hayatta kullanmak için birebirdir. Dışarıda zaman geçirirken, arkadaş buluşmalarında, alışverişte; gündelik giyime uygun her yerde kot hamile salopet modelleri uygun olacaktır. Basic tişört, çizgili tişört ya da spor gömlek ve bir çift sneaker'la kolayca kombinlenebilecek olan kot salopet modelleri, hamile kadınlara aradıkları gündelik rahatlığı verecektir.

Keten kumaştan üretilmiş hamile salopet modelleri, hamileliği yaz mevsimine denk gelen anne adayları için akıllıca bir tercih olacaktır. Hamileliğin sıcaktan kaynaklanan zorluğunu en aza indirecek olan ince yapısıyla serin tutan keten hamile salopetleri gün içi şıklığı için idealdir. Gün içi toplantılar, elbise serbestliği olan iş yerleri ya da aile içi toplantılar gibi özenli giyimin gerekli olduğu yerler için uygundur. Salopetin rengine göre tercih edilecek bir tişört ve güzel bir babet ile keten hamile salopetinin kombini tamamlanabilir.

Kış mevsiminde hamilelik yaşayan kadınlar için kadife hamile salopetleri oldukça kullanışlıdır. Kalın kadife kumaşın sıcaklığı ve salopetin hareket özgürlüğü anne adayının kat kat giyinmeye ihtiyaç bırakmadan ısınmasını sağlar. İçine giyilecek kışlık gömlek, sweatshirt, kazak gibi parçalarla ve altına giyilecek kışlık ayakkabılarla kadife hamile salopetine uygun başarılı kombinler yapabilirsiniz. Kadife salopetler gündelik olarak giyilebileceği gibi özenli giyim gereken ortamlarda da ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Penyeden üretilmiş hamile salopet modelleri, ev ortamında ve kısa süreli dışarıya çıkılan anlarda hamile kadınlara kolaylık sağlar. Penye rahatlığı ve esnekliği ile hamile kadınlar oldukça rahat edecektir. Gece uyku sırasında karnı destekleyen penye hamile pijama salopetler de hamile kadınlar için hayat kolaylaştırıcı özellikler sunar.

Hamile salopeti modelleri yalnızca pantolon olarak değil; tulum, elbise ve şort olarak da üretilir. Hamile salopet elbise modelleri, çeşitli etek boylarıyla tüm kumaşlardan üretilmiş şekilde bulunabilir. Şortlu ve etekli salopet modelleri hamile kadınlara yaz mevsiminde gereken rahatlığı sağlar. Pantolon türü hamile salopetlerinde anne adayları zevklerine uygun paça boyu ve paça şeklini tercih edebilir. Yırtık kot modasına uyarak üretilmiş hamile salopet modelleri ve nakış desenli hamile salopet modelleri de bulunmaktadır. Gör&Sin ve Lyn Devon gibi markalar, hamile salopeti üreten başarılı firmalar olarak öne çıkar.

Hamile Salopeti Rahatlık Sağlar

Hamilelikte vücut genellikle karın bölgesinden ve bel üstü bölgeden kilo alma eğilimi gösterir. Hamile bir kadının bacak kalınlığı çok değişmemiş olsa da karnı bebek nedeniyle, göğüsleri de hormonal nedenlerle büyüme ve şişme eğilimi gösterecektir. Bu nedenle kadınlar hamilelik döneminde değişken üst beden yapısına sahip olurlar.

Hamile salopet elbiseleri bel üstünde vücudu sarmayan yapıları gereği hamile kadınların hem rahat etmesini hem de özgürce hareket etmesini sağlar. Ayarlanabilir askı genişlikleri ile üst beden ayarı yapılabilen salopetler hamileliğin ilerleyen aylarında da rahatlıkla kullanılabilir. Hamilelik salopet elbise modellerinin lastikli ve esneyebilen bel yapısı beden farklarının yarattığı sorunu yok eder. Belden düğmelenen bir pantolon gibi sıkmayan hamile salopet modelleri hareket özgürlüğü ve rahatlık sağlar.

Hamile salopetlerinin en önemli artılarından biri, çok fazla çeşitte kombin için uygun olmalarıdır. Yaz mevsimi için tişörtle kombinlenebileceği gibi bahar ve kış ayları için sweatshirt, bluz, geniş bir kazak ve benzeri parçalarla da kombin edilebilir. Salopetler hamile kadınlar için çok yönlü kullanım avantajı sağlar.