"

Hamile Taytı

" araması için 175 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Hamile Taytı

Hamilelik dönemi, siz anne adaylarının giyim - kuşam konusunda zorlandığı bir süreç olabilir. Hem rahat hem de bütün kombinlerinizle uyumlu olacak pratik parçanız hamile taytı olur. Mevcut fiziksel özelliklerinize, büyüyen karnınıza ve artan kilonuza uyumlu giyinmek zorlu bir süreç gibi görünse de aslında pratik, estetik ve konforlu çözümler bulmak göründüğü kadar zor değildir. Aradığınız pek çok modele indirimli fiyatlarla Trendyol'da ulaşabilirsiniz. Stil sahibi ve zamansız ama aynı zamanda konforlu kombinler oluşturabilirsiniz.

Hem Anne Hem de Bebek İçin Sağlık

Hamilelik dönemin öncesi kot pantolon, kumaş pantolon ya da daha sert kumaşlı parçalar tercih etseniz de hamilelik döneminde aynı tercihler vücut değişimleriniz sebebi ile sizi rahatsız edebilir. Bunun yanı sıra eski kıyafetlerinizin içine girebiliyor dahi olsanız, karın bölgenizi içine almayacak ve uterus üzerine baskı yapmayacak formda kıyafetler hem sizi rahat hissettirir hem de bebeğinizin gelişimi daha sağlıklı olur. Bu baskıları hissettirmeyen hamile taytları size sağlıklı ve konforlu bir hamilelik sunar. Karın bölgenizi sıkmaz, nefes almanızı zorlaştırmaz. Ve en önemlisi bebeğinizin karnınızdaki rahatını bozmaz. Gün içindeki hareketlerinizi destekler, size sportiflik katar.

Evde Rahatlık, Sokakta Şıklık!

Hamile taytı, vücudunuzu saran yumuşak ve formda dokusuyla hem evde hem de sokakta rahat ederken şık görünmenize de yardımcı olur. Trendyol'da ulaşabileceğiniz Myra by LuvmaBelly taytı kış aylarında giyeceğiniz şık bir kazak ve rahat botlarla tamamlayabilirsiniz. Yaz aylarında ise rahat edeceğiniz mini payetli beyaz bir tişört veya keten bir gömlekle kombinleyerek rahat şıklığınızı oluşturabilirsiniz. Böylece hem rahatınızdan hem de tarzınızdan ödün vermeden keyifli bir hamilelik süreci geçirirsiniz. Evde kullandığınız hamile taytlarınız gün içinde yapmanız gereken rutin işlerinizi de engellemez. Eğilip kalkarken, uzanırken, merdiven çıkarken ya da araba kullanırken vücudunuzla bir bütün formu alır. Üstünüze ağırlık yapmaz.

Hamile Pilatesi, Yürüyüşü, Egzersizi

Anne adayları için hamilelik döneminde beslenme önemli olduğu gibi egzersiz ve hareket halinde olmak da önemlidir. Özellikle hamile pilatesi ve yürüyüşler anne adaylarını rahatlatarak doğuma hazırlar. Doğum esnasında daha kolay bir süreç geçirmelerine yardım eder. Siz de yaptığınız egzersiz her ne olursa olsun, hamile spor taytı giyerek egzersizlerinizi rahatça tamamlayabilirsiniz. Trendyol'da ulaşabileceğiniz LC Waikiki hamile spor tayt, gebeliğiniz süresince yaptığınız egzersizlerde size yol arkadaşı olur. Kıvrımlarınıza uyum sağlayarak egzersiz ve yürüyüşlerinize keyif katar.

Hamile Tayt Pantolonu ile Stil Sahibi Anneler

Hamile taytı nasıl rahat etmenizi sağlıyorsa, hamile tayt pantolunu da aynı şekilde hamilelik sürecinizde rahat etmenizi ve şık görünmenizi sağlar. Taytın rahatlığını seven ancak dış görünümünden hoşlanmayan anne adayları için ideal bir alternatif olur. Pantolon görünümü ile babetlerle ve şık bluzlarla çok rahat kombinlenir. Özellikle kot pantolonlar günlük hayatının bir parçası haline gelmiş olan anne adayları, kot tayt pantolonları severek kullanır. Trendyol'da bulunan Bonprix marka hamile kot tayt pantolonlar farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap eder. Siz de pantolondan vazgeçemeyen ama daha rahat alternatifler arayan bir anne adayıysanız, Bonprix'in siyah ya da kot rengi tayt pantolonunu severek kullanacaksınız. Tercihinize göre her kombine uyum sağlarken, gri kendinden desenli olan modeli stilinize farklılık katacak.