Hanedan Ihlas Aura Cebilon Uyumlu LG Chem Membranlı 5li Filtre Seti HND-IHLAS5LIFILTRE002

Sepette İndirimli
205,70 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Hanedan Ihlas Aura Cebilon Uyumlu LG Chem Membranlı 5li Filtre Seti

  • Hanedan su arıtma filtreleri içimi, tadı, kokusu ve yumuşaklığı ile size kaliteli ve sağlıklı suda olması gereken tüm koşulları sağlamak için aşamalı bir filtreleme işlemi uygular. Temiz ve sağlıklı su elde etmek için en güvenilir yöntem olan Ters Ozmoz, şebeke suyunda bulunması muhtemel kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik kirlilik unsurlarını uzaklaştırdıktan sonra size sağlıklı ve temiz bir su üretir... 5 MİCRON SEDİMENT Suda bulunan tüm partikül ve tortuları 5 micron hassasiyetiyle daha sonraki filtrelerin yıpranmasını korur, kullanım sürelerini uzatır. Çalışma, bakım ve fitre değiştirme gerekliliklerinin, ürünü iyi performans göstermeye devam etmesi için programlandığı gibi veya teknik servisin önerdiği şekilde yapılması esastır. CTO KARBON Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 6 aydır. Çalışma, bakım ve fitre değiştirme gerekliliklerinin, ürünü iyi performans göstermeye devam etmesi için programlandığı gibi veya teknik servisin önerdiği şekilde yapılması esastır. GAC KARBON Granül aktif karbondan yapılmış olan bu karbon filtresi RO membranını korumak için sudaki klor ve klor bileşiklerini temizleyerek zararlı organik kimyasallarını emer. Çalışma, bakım ve filtre değiştirme gerekliliklerinin ürünün iyi performans göstermeye devam etmesi için programlandığı gibi veya teknik servisin şekilde yapılması esastır. VONTRON MEMBRAN 4.aşamamız arıtmanın en önemli parçası diyebileceğimiz membran filtre kısaca sudaki zararlı sayılabilen tüm maddeleri süzerek temiz suyun elde edilmesine yarar. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Bu yüzden membran markası çok önemlidir. Vontron Membran Türkiye’de yaygın olarak kullanılır. MİNERAL POST CARBON Mineral ve pH filtresi, membran yardımıyla yabancı maddelerden arındırılarak safa yakın hale gelen suya kalsiyum, magnezyum, karbonat gibi mineralleri ekleyerek su daha kaliteli, sağlıklı ve fonksiyonel hale getirilir. İyonize ve pH’ı yükseltilmiş su, vücudun hücre seviyesinde yenilenerek genç, sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Listelenen fiyat 16 Mayıs 2022 tarihine kadar geçerlidir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et