"

Hasır Avize

" araması için 1631 sonuç listeleniyor

Hasır Avize Modelleri ile Farklı Tarzlar

Avizeler, evlerde sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alırken modelleri ve tasarımları ile dikkat çeken avizeler pek çok kişi tarafından ilgi görmektedir. Hasır avize modelleri kullanıcılar tarafından oturma odalarından salonlara, yatak odalarından çocuk odalarına kadar geniş bir alanda kullanılabilen ürünlerdir. Modelleri arasında ip, sarkıt, ahşap, yuvarlak ve top şeklinde ürünler bulunurken aynı zamanda geniş renk skalası da ürün çeşitliliğinin artmasına neden olmaktadır.

Hasır Avize Tasarımları

Hasır Avize Tasarımları

Siyah hasır avize renk seçenekleri kullanıcılar tarafından sıklıkla ilgi görmesine karşın kahverengi ve hasır rengi olan saman sarısı tonları da sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kullanıcılar tarzlarına göre farklı renk seçeneklerine de yönelebilirken siyaha ek olarak beyaz hasır avize seçenekleri de ilgi görmektedir. Hasır avizeler, tarzlarına göre tekli veya çoklu olabilir. Sarkıt modellere ek olarak ahşapların üzerine sarılan hasır modelleri de ilgi çekerken mobilyalarından duvar boyalarına kadar vintage tasarımlar isteyen kullanıcılar hasır avize modellerini tercih etmektedir. Ürünler tasarım ve modelleri ile fiyat farklılıklarına sahip olurken aynı zamanda renk seçenekleri de fiyatların değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Büyük hasır avize modelleri gerek malzeme fazlalığı gerekse formları itibariyle daha yüksek fiyatlardan alıcı bulurken daha minimal tasarımlara sahip olan avizeler daha uygun fiyatlardan alıcı bulmaktadır.

Hasır Avize Modelleri

Hasır Avize Modelleri

Modeller arasında büyük ilgi gören hasır ip avize modelleri kullanıcılar tarafından minimal tasarımları nedeniyle tercih edilirken aynı zamanda hasır görüntüsüyle de dikkat çekmektedir. Hasır sepet avize modelleri genel olarak salonlarda ve oturma odalarında kullanılan büyük ürünlerdir. Birden fazla ampule ve sepete sahip olabilen modeller de sıklıkla tercih edilirken klasik duruş ve tarzları ile salonların şıklığını arttıracaktır. 3'lü hasır avize tasarımları yatak odası ve çocuk odalarında sıklıkla tercih edilen tasarımlar olurken ampul renkleri olarak sarı veya beyaz tercih edilebilir. Her ampulün sarılı olduğu hasırların uzunluklarının farklı olması nedeniyle tarzları beğeni toplayan avizeler kullanıcılar tarafından ilgi gören modeller arasında yer almaktadır. Sarkıt hasır avize modelleri de tıpkı 3’lü hasır avizelerde olduğu gibi kullanıcılar tarafından ilgi görürken sarkıt modeller genel olarak tek bir ip ve ampulden oluşmaktadır. Sarkıt avizeler hasır ipin içine gizlenen elektrik tesisatları nedeniyle evinde tamamen hasır bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar tarafından kullanılırken mutfak ve genç odalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Hasır görünümlü avize modelleri kendi aralarında çeşitlilik gösteren tasarımlardır. Hasır görünümü plastikten elde edilen avizeler genel olarak banyo ve tuvaletlerde kullanılmaktadır. Yuvarlak hasır avize modelleri genç ve çocuk odalarında da sıklıkla kullanılan ürünlerden olurken aynı şekilde top hasır avize modelleri de genç odalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Ahşap hasır avize tasarımları evlerde sıklıkla tercih edilmesine karşın ev dışında konsept tasarımlarında da tercih edilmektedir.

Hasır Avize Fiyatları

Hasır Avize Fiyatları

Hasır avize modelleri çeşitlilik sunması nedeniyle herkese hitap edebilen ürünlerdir. Kişiler tarzlarına ve isteklerine göre ürünleri satın alarak evlerinde kullanabilir. Hasır avize modelleri tarzları ve tasarımları ile çeşitlilik gösterdiği kadar aynı zamanda renk seçeneklerinin de çeşitlilik göstermesiyle herkese hitap edebilen ürünler olmaktadır. Hasır avize fiyatları pek çok farklı etkenden dolayı değişiklik göstermektedir. Model ve tasarım fiyatların değişiklik göstermesindeki temel etkenler olurken renk seçenekleri de fiyatların farklılaşmasına neden olmaktadır. Hasır tekli avize modelleri genel olarak küçük ve standart olmaları nedeniyle daha düşük fiyatlardan alıcı bulurken ahşap avize modelleri daha yüksek fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Değişik modeldeki hasır avize tasarımları arasından sizin için uygun olan ürünü Trendyol'da bulabilir, güvenle satın alabilirsiniz.