"

Hastane Çıkışı

" araması için 8439 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Hastane Çıkışı

Yeni doğan bebeklerin hastane çıkışı esnasında kendilerini çok daha rahat ve konforlu hissetmeleri için özenle tasarlanan bebek hastane çıkışı kıyafetleri antialerjik ve antibakteriyel olarak üretiliyor. Her bebek için birbirinden farklı modelleri bulunan hastane çıkışı bebek kıyafetleri, erkek bebek hastane çıkışı ve kız bebek hastane çıkışı olarak yumuşacık kumaşlara sahip dokusu ile üretilerek yeni doğan bebeklere ekstra hassasiyet gösteriyor. Geniş ürün yelpazesi ile hastane çıkışı bebek kıyafetleri farklı markalar ile sizlere alternatif seçimler sağlıyor.

Birbirinden değişik renk seçenekleri ile kız bebeklerin ve erkek bebeklerin hastane çıkışı esnasında hem şık hem de rahat olmalarını amaçlayan onlarca kıyafet, farklı desen ve motiflerle süslenerek bebeğiniz için en doğru hastane çıkışı setini seçmeniz için sizlere sunuluyor.

Kız Bebekler İçin Hastane Çıkışı Kıyafetleri

Kız bebek hastane çıkışı için hazırlanan kıyafetler içerisinde bulunan birbirinden farklı ve modellerdeki kıyafetler her marka tarafından, bebeğinizin cildine zarar vermeyecek şekilde özenle tasarlanıyor. 5’li ve 10’lu şekilde alabileceğiniz hastane çıkışı seti ürünleri ile bebeğinize dilediğiniz kıyafetleri giydirilebilmeniz mümkün oluyor. 5’li hastane çıkışı seti içerisinde bulunan; 1 adet bebek zıbın, 1 adet patikli pantolon, 1 adet şapka, 1 adet önlük ve 1 çift eldiven kız bebek hastane çıkışı kıyafetleri için temel kıyafetler içerisinde bulunduruyor. Kıyafetlerin hepsi %100 pamuk kumaşlar kullanılarak bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyecek şekilde el değmeden üretiliyor. Pembe, sarı, kırmızı, mor, beyaz, turuncu gibi farklı renk seçenekleriyle bebeğiniz için dilediğiniz renkteki kız bebek hastane çıkışı kıyafetlerini, arzu ettiğiniz markalar içerisinden alabilmeniz mümkün hale geliyor.

Bebeğiniz için hazırlamış olduğunuz hastane çıkışı çantasında bulunması gereken bebek zıbın kıyafetleri, farklı ebat seçenekleri ile bebeğinizin boyuna ve kilosuna göre tercih edebileceğiniz ürünler içerisinde yer alıyor. Her kıyafet için ortalama bir ebat seçeneği bulunan kız bebek hastane çıkışı kıyafetleri içerisinde, popüler çizgi film kahramanlarının desen ve motif olarak kullanıldığı bebek zıbınlar, pantolonlar, atletler ve şapkalar yer alıyor. Çiçek desenli ve kalp desenli olarak da tercih edebileceğiniz 5’li hastane çıkışı seti ve 10’lu hastane çıkışı bebek seti değişik renk seçenekleri ve kaliteli kumaşları ile sizleri olduğu kadar bebeklerinize de gereken hassasiyeti gösteriyor.

Erkek Bebekler İçin Hastane Çıkışı Kıyafetleri

Hastane çıkışı erkek bebeklerin giyeceği kıyafetler arasında bulunan hepsi birbirinden değişik modellerdeki hastane çıkışı erkek kıyafetleri, kanserojen veya alerjik madde içermediği test edilip onaylanarak sizlerin beğenisine sunuluyor. Farklı markalar tarafından ekstra özenle üretilen erkek bebek hastane çıkışı kıyafetlerini 5’li hastane çıkışı seti ve 10’lu hastane çıkışı seti olarak alabilmeniz mümkün. 10’lu hastane çıkışı erkek set içerisinde 1 adet bebek zıbın, 1 adet patikli pantolon, 1 adet kısa kollu body, 1 adet şapka, 2 adet mendil, 1 çift eldiven, 1 adet önlük ve 1 adet battaniye bulunuyor. Bebeğiniz için bütün gerekli olan ihtiyaçların karşılandığı 10’lu hastane çıkışı seti mavi, lacivert, yeşil, turkuaz, gri, bej, kahverengi gibi farklı renk seçenekleriyle sizlere alternatifler sağlıyor. 5’li hastane çıkışı erkek seti ve 10’lu hastane çıkışı seti içerisinde yer alan bütün kıyafetler yumuşacık pamuk kumaşlarla bebeğinizin cildine uygun olarak tasarlanıp üretiliyor.

Erkek bebek hastane çıkışı kıyafetlerinin farklı boy seçeneklerine sahip olması, bebeğiniz için uygun boyutlardaki kıyafeti seçebilmenize yardımcı oluyor. Araba, traktör, uçak, tren gibi farklı modellerdeki erkek bebek hastane çıkışı kıyafetleri bebeğinize en uygun modeli seçebilmeniz için sizlere çeşitlilik sağlıyor. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi farklı takım desenlerinin de bulunduğu kıyafetler tercihini minik bir taraftardan yana kullanmak isteyen ebeveynler için oldukça ideal ve kullanışlı oluyor. Hepsi birbirinden değişik ve kaliteli markalardaki hastane çıkışı bebek kıyafetleri, alerjik olmayan ve bakteri bulunmayan kumaşlardan üretilerek bebeğinizin cildine gereken hassasiyeti gösteriyor.

Yeni doğan kızınız için bütçenize uygun olarak seçeceğiniz hastane çıkışı bebek zıbın modellerini onlarca marka arasından zevkinize uygun olarak tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde yeni doğan oğlunuz için de cüzdan dostu kıyafetler içerisinden seçeceğiniz hastane çıkışı erkek bebek zıbın modellerini birbirinden değişik markalar içerisinden zevkinize göre alabilirsiniz.