Hatchimals

Spin Master tarafından üretilen yeni nesil oyuncak serisi Hatchimals, çocuklarınıza tüm oyun alışkanlıklarını değiştiren son derece keyifli bir dünya sağlıyor. Birbirinden renkli ve sevimli oyuncakları yumurtadan çıkma aşamasından itibaren çocuklarınızın bakımına sunan Hatchimals, bir yandan heyecan verici bir oyun deneyimi yaşatırken öbür yandan çocuklarınızın sorumluluk alma duygusuna da katkıda bulunuyor.

Sürpriz Oyuncak Kategorisinde Devrim Yaratan Hatchimals Nedir?

Çocuklarınıza verdiğiniz an birer yumurtadan ibaret olan Hatchimals oyuncak modelleri, yumurtanın içinde ise heyecan verici bir sürpriz saklıyor. Çocuğunuz, Hatchimals yumurta modellerine sevgi ve ilgi gösterdikçe yumurta içindeki oyuncak hayvan büyümeye ve gelişmeye başlıyor. Kabuğun içinden görünen gözleri sayesinde çocuğunuzla iletişim kurabilen Hatchimals oyuncağı, farklı ihtiyaçlarını farklı göz renkleriyle ifade ediyor. Yumurtanın gözleri gökkuşağı rengine geldiğinde ise sevimli Hatchimals oyuncağı yumurtadan çıkmaya hazır hale geliyor. Yumurta içinden hangi modelin çıkacağı önceden bilinmiyor. Bu sayede çocuğunuz, bir yandan sorumluluk almanın pratiğini yaparken öbür yandan da yumurtadan hangi modelin çıkacağının heyecanını yaşıyor.

Hatchimals oyuncakları, yumurtadan çıktıktan sonra da büyümeye devam ediyor. Önce yeni doğmuş bir bebek, sonra da çocuk olan Hatchimals modelleri, çocuğunuzun ilgisi, sevgisi ve kendisiyle vakit geçirmesi oranında gelişimini gerçekleştiriyor. Hatchimals oyuncakları, büyüdükçe daha da akıllı bir hale geliyor ve çocuğunuz için kusursuz bir oyun arkadaşına dönüşüyor. Çocuğunuzun verdiği eğitimle yürümeyi, dans etmeyi ve konuşmayı öğrenebilen bu birbirinden dost canlısı oyuncaklar, ilerleyen seviyelere geldiğinde çocuklarınızla oyun oynamaya da başlayabiliyor. Hatchimals oyuncak modelleri, dilediğiniz an ilk seviyeye kolayca dönerek çocuğunuzun bu çok keyifli serüvene en baştan başlamasına da olanak tanıyor.

Hatchimals Nasıl Açılır?

Hatchimals, son derece pratik paketi sayesinde kolayca açılabiliyor. Özel tasarımlı kutusu ve ambalajı sayesinde taşıma esnasında her türlü hasardan korunan oyuncak, emniyetinden dikkatle çıkarıldıktan sonra oynanmaya hazır hale geliyor. Pilleri takılı halde satışa sunulan Hatchimals, herhangi bir ek işleme gerek bırakmadan doğrudan aktive oluyor. Oyuncağı aktive etmek için alt bölümüne dokunmanız, kapatmak için ise elinizden bırakmanız yeterli oluyor. Hatchimals modelleri, bu özellikleri sayesinde son derece kolay bir kullanım sunarken fiyat açısından da göz dolduruyor. Ürün, çocuğunuza çok alternatifli ve uzun soluklu eğlenceyi tek başına sunarken Hatchimals yumurta fiyatları da çok uygun seçenekleriyle bütçenizi koruyor.

Hatchimals markası altında birbirinden farklı oyuncak karakterleri yer alıyor. Pengula ve Draggle olmak üzere iki ana türü olan Hatchimals oyuncakları, kendi aralarında da farklı renklere ayrılıyor. Bu sayede çocuğunuz çok zengin ve renkli bir dünyaya adım atıyor. Yüksek kaliteli yazılımlarıyla dokunuşları ve sesli komutları kolayca anlayabilen Hatchimals oyuncakları, çocuğunuzun sosyalleşmesine, süreklilik duygusu kazanmasına ve başarı hissiyle tanışmasına yardımcı oluyor. Böylece çocuklarınız öz güvenli, güçlü ve azimli bireyler olarak yetişmek için kusursuz bir fırsat buluyor. Hatchimals fiyat seçenekleri de birden fazla çocuğu olan ya da çocuğuna birden fazla oyuncak satın almak isteyen ebeveynlerin yüzünü güldürüyor. Son derece uygun olan Hatchimals fiyatları, tek seferde çok sayıda ürün satın almanızı mümkün kılıyor.

Hatchimals Eğlencesi Şimdi Trendyol'da!

Hatchimals markalı ürünlerin arasında sürpriz yumurtaların yanı sıra birbirinden heyecanlı kutu oyunları ve Hatchimals aksiyon figürleri de yer alıyor. İkili ve dörtlü paketler halinde satılan Hatchimals aksiyon figürleri, çocuğunuzun hayal gücünü renkli bir şekilde ifade etmesine olanak tanıyor. Eğer siz de çocuklarınıza bu büyük eğlenceyi armağan etmek istiyorsanız, hemen Trendyol'daki Hatchimals markalı ürünlere göz atabilir ve bu rengarenk oyuncaklardan dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.