Sonraki Sayfa

Hatice Teyze

Tabiatın kendisinden ilham alarak yola çıkan Hatice Teyze markası, organik ürünleri ile gönülleri fethediyor. Bodrum Türkbükü'nde ilk dükkânını 5 yıl önce açan marka, gün geçtikçe artan müşteri potansiyeli sayesinde bugün tüm Türkiye çapında satış ve pazarlama faaliyetlerine devam ediyor. Hatice Teyze doğal ürünler logosu altında; sabundan kurutulmuş sebzeye, konserveden bakliyata kadar pek çok çeşit bulunuyor. Geleneksel yöntemlerden uzaklaşmadan, uzmanlarından alınan öneri ve yılların bilgi birikimi ile özel olarak üretilen tüm ürünler, doğanın saf ve kusursuz dokunuşunu sunuyor. Anadolu mirasını gerek lezzetlerini yaşatarak gerek ise kültürüne dokunarak günümüze adapte eden marka, ürün çeşitliliği ile her yaşa ve ihtiyaca hitap ediyor. 

Hatice Teyze Doğal Bakım Yağları

Kişisel bakımın önemli araçları arasında yer alan doğal bakım yağları, cildi kusursuzlaştıran etkisinin yanı sıra sakinleştirici özellikleri ile de tercih ediliyor. Banyodan sonra, gece yatmadan önce veya sabah uyandıktan sonra farklı özellikleri uyarınca kullanılabilen yağlar, cildin nem dengesini korurken dış etkenlerin verdiği hasarları da gözle görülebilir biçimde onarıyor. Soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen Hatice Teyze doğal yağları, masaj terapileri için de sıklıkla tercih ediliyor. Su, hint yağı, pirinç kepeği özü ve çay ağacı yağından üretilen Hatice Teyze pirinç kepeği tonik gibi ürünler ise cildin sıkılaşmasını sağlarken, saçlarınıza da koruyucu kalkan görevi görüyor. İçeriğindeki kolajen miktarı benzerlerine göre daha fazla olan pirinç kepeği yağı, saçların uçlarına sürüldüğünde kırılmalarını önlüyor. Cilde sürüldüğünde ise cildi sıkılaştırıyor, antioksidan etkisi ile kırışıklık, cilt lekeleri ve sarkmalara karşı önlem alıyor.  

Hatice Teyze Kişisel Bakım Ürünleri

Hatice Teyze doğal ürünler serisinin en çok talep gören ürünleri arasında yağlardan sonra, banyo tuzları ve sabunları geliyor. İçerikleri itibari ile farklı cilt tipleri ve sorunları için özel olarak üretilen sabunlar organik üretim ilkelerinden taviz vermeden imal ediliyor. Her zaman doğal ve organik ürünleri ile ön plana çıkan marka, bu segmentte de müşterilerinin maksimum faydayı alacağı çözümler üretiyor. Ürünler içerisinde yer alan Hatice Teyze eşek sütü sabunu, formülündeki eşek sütü, zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, aloe vera yağı ve kül suyu sayesinde hem cilde hem de saçlara bakım, onarım yapıyor. Tüm cilt ve saç tipleri için uygun olan eşek sütü sabunu, banyodan sonra temizlenmiş olan cilde uygulanacak Hatice Teyze karbon maskesi ile cilt bakımını tamamlıyor. İçeriğinde argan yağı, gliserin, diyonize su, pentanol, hint ve badem yağları bulunan maske, cildin nem seviyesini koruyor. Hatice Teyze serum ile birlikte kullanıldığında ise yaşlanma etkilerine savaş açarak cildi nemlendirerek gençleştiriyor.

Hatice Teyze Gıda ve Yiyecek Çeşitleri

Gıda ve yiyecek segmentinde de birçok ürünü bulunan marka; pekmez, bal, erişte, çorba, konserve, kurutulmuş meyve ve sebze çeşitleri ile müşterilerine hizmet veriyor. Tamamı doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen ürünler, iyi tarım terminolojisinin hayata geçirilişini temsil ediyor. Henüz üretim aşamasındayken titiz bir şekilde takip edilen meyve, sebze ve tahıl ürünleri, hasat zamanı titiz bir elemeden geçirilerek seçiliyor. Her biri el emeği göz nuru olan pekmezler, konserveler ve reçeller, sofralara lezzet katıyor. Anadolu'nun yüzlerce yıllık kültür ve lezzet mirasını yaşatan özel seçilmiş ürünler sadece yetişkinlere hitap etmiyor. Bebek ve çocuklar için de lezzet mirasını yaşatan markanın ürünleri arasında yer alan Hatice Teyze bebek tarhanası anneler tarafından çok seviliyor. Baharatlar, çaylar, zeytinler, sirke, salça ve zeytinyağları ise markanın geniş ürün yelpazesini tamamlayan diğer ürünler arasında yer alıyor.