"

Hawaiian Tropic

" araması için 17 sonuç listeleniyor

Hawaiian Tropic

Yaz mevsiminin en güzel yanlarından biri olan bronz tene kavuşmak için ihtiyacınız olan yardım, Hawaiian Tropic bronzlaştırıcı ürünlerinden geliyor. Birbirinden farklı özelliklerle tasarlanan güneş yağları, güneş sonrası bakım losyonu ve jel ürünleri, güneşte kavrulan cildinizin nemini geri kazanmasına katkı sağlıyor. Sağlıklı bir bronzlaşma için ihtiyacınız olan koruma, Hawaiian Tropic bronzlaştırıcı yağ ve sütleri ile sağlanıyor. Cildinizin hassasiyetine göre tercih edeceğiniz güneş yağı ya da güneş sütü çeşitleri, 10 faktörden 50 faktöre kadar değişen koruma oranları ile üstün bir cilt koruması sunuyor. 

Pırıl Pırıl ve Sağlıklı Bir Bronzluk

Hawaiian Tropic bronzlaştırıcı yağ çeşitleri, akışkan yapısı ve cilt tarafından kolay emilme özellikleri ile güneş banyosu keyfinize eşsiz bir konfor desteği sağlıyor. Yağlı his bırakmayan ve cilt tarafından kolayca emilen Hawaiian Tropic havuç yağı, havuçtan gelen üstün bronzlaştırma özelliği sayesinde cildinize çok kısa sürede parlak bir bronzluk kazandırıyor. Kalıcılığı sıradan bronzlaşmaya oranla daha uzun süren havuç yağı etkisi, bronzluğun renk kalitesine de olumlu yönde etki ediyor. Parlak ve istenilen tonda zarif bir cilt tonu elde etmek için, Hawaiian Tropic havuç yağı ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Hawaiian Tropic koruyucu güneş losyonları, sprey olarak uygulanan pratik şişe formunun yanı sıra süt olarak da tercih edilen çeşitleri ile satışa sunuluyor.

Cildinize İpeksi Dokunuş Kazandıran Bakım

Yüksek koruma faktörlü güneş losyonları, bronzlaşmaya başlanılan ilk günlerde tercih edilmesi gereken ürünler arasında bulunuyor. Cildinizin güneşe alışmasının ardından, cilt tipinize uygun daha düşük koruma faktörlü güneş sütü ve bronzlaştırıcı losyon modellerine geçiş yapabilirsiniz. Cildinizin parlak bronzluğunun daha uzun süre kalması için, Hawaiian Tropic güneş sonrası bakım losyonu ürünlerini kullanmanız uzmanlarca öneriliyor. Zira güneşin yakıcı etkisi ile gerilen cildiniz, güneş sonrası bakım ürünleri ile yeniden esnekliğine kavuşuyor. Hindistan cevizi sütü içeren güneş sonrası losyon ve Hawaiian Tropic güneş sonrası aloe vera jel, güneş sonrası bakım ürünleri arasında en sevilen ürün çeşitlerinden birkaçını oluşturuyor. 

Koruyucu Güneş Losyonu Nasıl Uygulanır?

Güneşin yararlı ışınlarının vücut üzerindeki olumlu etkileri biliniyor. Ancak güneş ışınlarının yeryüzüne direkt olarak vurduğu öğle saatlerinde güneşe çıkmamakta ve güneşlenmemekte yarar bulunuyor. Hawaiian Tropic bronzlaştırıcı ve koruyucu losyonları, güneşe çıkmadan hemen önce uygulamanız gerekiyor. Güneş ışınlarının cildinize temasından önce, cildinizin koruyucu losyonlarla koruma altına alınması sağlıklı bir bronzlaşma için büyük önem taşıyor. Çocuklar ve bebeklerin güneşe çıkarılması esnasında, daha da dikkatli olunması gerekiyor. En yüksek faktörlü güneş bakım losyonları, bebek ve çocukların hassas cildinin korunmasında etkili bir rol oynuyor. Güneş banyosunun hemen ardından hem yetişkinlerde hem de çocuklarda, Hawaiian Tropic güneş sonrası ürünler ile ferahlama ve bakım sağlanması da oluşabilecek hassasiyeti önlemeye katkı sağlıyor.

Cildinize muhteşem bir renk ve güzellik kazandıran Hawaiian Tropic bronzlaştırıcı yağ ve sütler, doğru kullanıldığında hem sağlıklı hem de şık görünen bir bronzluk elde etmenizde büyük fayda sağlıyor. Hızlı ve etkili bir bronzluk elde etmek için, güneşe çıkmadan hemen önce uyguladığınız bronzlaştırıcı ürünleri, suya girip çıktıktan sonra yenilemeniz gerekiyor. Ürünlerin pratik kullanıma imkan veren fonksiyonel tasarımları uygulamanızda da kolaylık sağlıyor.

Ürünler, vücut ve yüz için ayrı ayrı içeriklerle tasarlanıyor. Vücudunuz için üretilen bronzlaştırıcı losyonlar, daha hassas bir cilt yapısına sahip olan yüzünüz için yeterli olmayabiliyor. Bu nedenle, yüzünüzü güneşin etkilerinden daha yüksek faktörlü Hawaiian Tropic ürünleri ile koruyabilir ya da yüz için üretilmiş ayrıcalıklı ürünleri deneyebilirsiniz. Hawaiian Tropic aloe vera güneş sonrası bakım ürünlerini ise hem vücut hem de yüzünüz için keyifle kullanabilirsiniz. 

Yukarı Çık