Hayat Yayınları Can Boğazdan Çıkar 9786055365110

Satıcı :
4.7 Ortalama Puan
5
144
4
19
3
3
2
1
1
5
43 TL
Favorilere Ekle

ÜRÜNÜN KAMPANYALARI

9.6
Satıcı Puanı
9.6
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Satıcıya Soru Sor

Ürün Değerlendirmeleri

4.7
4.7Ortalama Puan
5
144
4
19
3
3
2
1
1
5
172 Değerlendirme
94 Yorum

cok güzel bir kitap her eve lazım 👍

**** ****|18 Ocak 2022|KİTAPOKUR KİTAP KIRT KÜL ÜRÜN TİC A.Ş satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Sağlık açısından çok çok faydalı tavsiye ederim

**** ****|5 Ocak 2022|KİTAPOKUR KİTAP KIRT KÜL ÜRÜN TİC A.Ş satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

kitab her zaman iyidir.teşekkürler

**** ****|17 Kasım 2021|NURYAY YAYINCILIK satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

herkese tavsiye ederim

s** b**|19 Ocak 2022|KİTAPOKUR KİTAP KIRT KÜL ÜRÜN TİC A.Ş satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Herkesin okuması gereken muazzam bir kitap. Sağlıklı olmanın yollarından biri de bu kitaptan geçiyor.

**** ****|5 Kasım 2021|Kırmızı Kedi Kitabevi satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Ürün Bilgileri

Hayat Yayınları Can Boğazdan Çıkar

 • Kan grubunuza göre beslenmenin önemi... Beslenme şeklimiz hasta ediyor. Bir klinikte yapılan ankette "İnsan niçin hasta olur?" sorusuna
 • insanların yüzde yetmiş üçü "Allah sevdiğine hastalık verir!" şıkkını işaretlemiştir. Birçok insan hastalığı kaderimizin ya da genetik yapımızın kalıtsal bir sonucu olarak kabul eder. Bu nedenle beslenme şeklimizin bizi hasta edebileceğini aklımıza getirmeyiz! Motorların farklı yakıtla çalıştığı gibi... Hastalıklarımızın büyük bir kısmının yediklerimiz ve içtiklerimizden kaynaklandığı bilimsel anlamda da ispat edilmiştir. Kişilerin mizaçlarına uygun beslenmemesi, hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Yapılan bilimsel çalışmalarda, farklı motorlarda farklı yakıtlar kullanıldığı gibi
 • insanların da birbirinden farklı mizaç ve yapılara sahip olduğu, alınan gıdayı hazmettirecek enzimin her bünyede aynı güçte ifraz edilmediği belirlenmiştir. Kan grubunuza göre beslenin. Bugün tüm dünyada, bu yeni bilgiler ışığında yeni bir beslenme tarzı önerilmekte
 • kişilerin, kan gruplarına (mizaçlarına) uygun beslenmeleri halinde şişmanlık ve hastalık probleminden kurtulacakları savunulmaktadır. Geleneksel tıp daha da ileri giderek her insanın kendine özgü sindirim sistemi ve enzimleri olduğu bilgisinden hareketle, kişiye özel beslenme programları önermektedir. Bilinçli beslenip sağlıklı yaşayın. Kendi bünyenize göre bilinçli beslenmenin yol ve yöntemlerini öğrenerek sağlıklı yaşayın.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
 • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.

Ürün Açıklaması

 • Beslenme şeklimiz hasta ediyor. Bir klinikte yapılan ankette 'İnsan niçin hasta olur?' sorusuna
 • insanların yüzde yetmiş üçü 'Allah sevdiğine hastalık verir!' şıkkını işaretlemiştir. Birçok insan hastalığı kaderimizin ya da genetik yapımızın kalıtsal bir sonucu olarak kabul eder. Bu nedenle beslenme şeklimizin bizi hasta edebileceğini aklımıza getirmeyiz! Motorların farklı yakıtla çalıştığı gibi… Hastalıklarımızın büyük bir kısmının yediklerimiz ve içtiklerimizden kaynaklandığı bilimsel anlamda da ispat edilmiştir. Kişilerin mizaçlarına uygun beslenmemesi, hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Yapılan bilimsel çalışmalarda, farklı motorlarda farklı yakıtlar kullanıldığı gibi
 • insanların da birbirinden farklı mizaç ve yapılara sahip olduğu, alınan gıdayı hazmettirecek enzimin her bünyede aynı güçte ifraz edilmediği belirlenmiştir. Kan grubunuza göre beslenin. Bugün tüm dünyada, bu yeni bilgiler ışığında yeni bir beslenme tarzı önerilmekte
 • kişilerin, kan gruplarına (mizaçlarına) uygun beslenmeleri halinde şişmanlık ve hastalık probleminden kurtulacakları savunulmaktadır. Geleneksel tıp daha da ileri giderek her insanın kendine özgü sindirim sistemi ve enzimleri olduğu bilgisinden hareketle, kişiye özel beslenme programları önermektedir. Bilinçli beslenip sağlıklı yaşayın Kendi bünyenize göre bilinçli beslenmenin yol ve yöntemlerini öğrenerek sağlıklı yaşayın.İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 304Baskı Yılı: 2015e-Kitap: Sayfa Sayısı: 188Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: Hayat YayıncılıkYazar:Mehmet Ali BulutYayınevi:Hayat Yayıncılık
Şikayet Et

İlgini Çekebilecek Koleksiyonlar

Can Boğazdan Çıkar - Mehmet Ali Bulut | Hayat Yayınları

Can Boğazdan Çıkar Mehmet Ali Bulut tarafından kaleme alınan ve kişilerin beslenme tarzını konu alan bir eserdir. Hayat Yayınları Can Boğazdan Çıkar kitabını okuyucu ile buluşturulduğu günden bu yana, sunduğu yeni ve farklı bakış açısı ile büyük ilgi toplar. Kitap, okuyucuya anlaşılır dili ile keyifli bir okuma deneyimi sunar.

Can Boğazdan Çıkar kitabı beslenmenin kişisel olması gerektiği üzerine yoğunlaşır. Bilimsel araştırmalar ile bu görüşü destekler. Kan gruplarının beslenmenin kişiselleştirilmesi üzerindeki rolüne vurgu yapar. Mehmet Ali Bulut Can Boğazdan Çıkar Kan Grubuna Göre Beslenme eserinde, farklı mizaçlara uygun diyet önerilerinde de bulunur.

 • Sağlık alanında bir kişisel gelişim kitabıdır.
 • Beslenme alışkanlıklarının vücut üzerindeki etkilerini anlatmaktadır.
 • Kan grubuna göre beslenme önerileri sunmaktadır.

Can Boğazdan Çıkar Kitabının Yazarı Kimdir?

 Hayat Yayınları Can Boğazdan Çıkar - Mehmet Ali Bulut

Mehmet Ali Bulut, Arap ve Fars Dilleri Edebiyatları bölümünden mezun bir yazardır. Kariyerinin büyük kısmında çeşitli gazetelerde farklı pozisyonlarda çalışmıştır. Daha sonra kendi haber ajansını da kuran yazar, kariyeri boyunca farklı tarzlarda yazılar hazırlamıştır.

Can Boğazdan Çıkar kitabının yazarı Mehmet Ali Bulut, farklı alanlarda ve konularda 10’dan fazla esere sahiptir. Ayrıca farklı yazarların eserlerini hazırlamasına da katkıda bulunduğu da bilinir. Mehmet Ali Bulut, gazetecilik ile dolu kariyeri sayesinde okuyucuyu içine çeken bir dil kullanımında oldukça başarılıdır. Eserleri de bu başarısının bir sonucu olarak geniş kitleler tarafından severek okunur.

Can Boğazdan Çıkar kitabı fiyatı ile her bütçeye dosttur. İçerisindeki bilgiler, sürekli kullanılmaya uygun olduğu için yıllar içinde tekrar tekrar okunabilir. Bu sayede fiyatına karşılık oldukça verimli bir kitap olarak da değerlendirilebilir.

Can Boğazdan Çıkar Kitabının Konusu Nedir?

Mehmet Ali Bulut Can Boğazdan Çıkar isimli eserinde, beslenmenin vücut sağlığı üzerindeki etkisini inceler. İnsan vücudu ile besinler arasındaki ilişkiyi bir makinenin motoru ile onu çalıştıran yakıta benzetir. Bu nedenle hastalıkların öncelikle beslenme şekli ile ilişkili olduğunu bilimsel çalışmalar eşliğinde okuyucuya anlatır.

Can Boğazdan Çıkar Kan Grubuna Göre Beslenme Tablosu, kişisel diyet programlarının oluşturulmasına destek olur. Kan gruplarının bu alanda belirleyici ve önemli bir role sahip olduğunu belirtir. Farklı kan gruplarının beslenme düzeni üzerindeki etkisini açıklar. Okuyucuların kendilerine uygun bir diyet düzeni oluşturabilmesine yardımcı olma amacıyla açıklamalarda ve önerilerde bulunur.

Mehmet Ali Bulut’un bu eseri, kişisel gelişim kitabı olarak da ele alınabilir. Kan grupları başta olmak üzere pek çok kişisel faktörün vücudun işleyişi üzerindeki etkilerinden bahseder. Bu bağlamda kişisel beslenme programlarının önemini belirterek okuyucularına bu konuda destek olur.

Can Boğazdan Çıkar Kitabını Kimler Almalıdır?

Can Boğazdan Çıkar kitabı gerek konusu gerekse de anlatım dili açısından geniş bir okuyucu kitlesine hitap eder. Beslenme düzeninde değişiklik yapmak isteyen herkes tarafından alınıp okunabilir. Eser, bilimsel veriler ışığında sağlıklı bir beslenmeye geçiş yaparak çeşitli hastalıklara karşı vücut savunmasını güçlendirmek isteyen okuyucular için iyi bir seçimdir.

Güncel bilimsel çalışmalara dair anlatımların yer aldığı içeriği ile bu alanlarda okuma yapmaktan hoşlananlar için ideal bir kitaptır. Bu eserin her evde bulunması gerektiği Can Boğazdan Çıkar kitabını yorumlarının arasında sıklıkla kendine yer bulur.

Trendyol’da yer alan Can Boğazdan Çıkar kitabı satın al seçeneği ile bu eseri kolayca kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan Can Boğazdan Çıkar yorumlar ile kitaba dair merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz. İndirimli fiyatlardan yararlanarak bütçenizi aşmadan kolayca alışveriş yapabilirsiniz.