Hayykitap Anneliğin Sonsuz Yolculuğu 0841

Satıcı : Hayykitap
32,50 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (4)
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
42,90 TL
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
44,57 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Hayykitap Anneliğin Sonsuz Yolculuğu

  • ANNELİĞİN SONSUZ YOLCULUĞU 50 annenin hayatından,herkese rehberlik edecek deneyimler… 21.yüzyılın başında, henüz akıllı telefonların olmadığı, internet kültürünün bileyeni oluştuğu bir dönemdeyiz. Hamilelikle ilgili bilgilerimi paylaşmak içinkurduğum gebelik.org sitesine gelen mesajlardan anladığım kadarıyla hamilelerinortak sorunları, beklentileri, kaygıları ve endişeleri vardı ve doğum sonrasıda tecrübeli birilerinin desteğine ihtiyaç duyuyorlardı. “Onlarısanal ortamda nasıl buluşturabilirim?” sorusunun yanıtı o akşam adeta birmucize gibi bir e-mail reklamıyla geldi: “egroups.com ile sohbet gruplarıoluşturun!” (Sonradan yahoogroups’a dönüşecekti.) İnternette sohbet grubukavramı yeni yeni oluşmaya başlamıştı o zamanlar ve bu iyi bir fırsattı. Kuracağımgrubun adı da kafamda hemen şekillendi ve “Anneler Kulübü” hayata geçti. 100ile başlayan üye sayısı hızla, 200, 500, 5.000, 10.000’li kişi sayılarınaulaştı. Burada tanışan anneler gerçek hayatta da buluşmalar gerçekleştirmeyebaşladılar, hatta bir toplantıya ben de katıldım. Buluşma resimlerini degebelik.org sitesinde yayınlıyorduk. Ayrıca kulüp üyeleri düzenli olarakhamilelik, doğum ve bebek bakımıyla ilgili yazılar yazarlar ve bunlar sitedeyayınlanırdı. Sonra kulüpkollara ayrıldı, isim değiştirerek farklı ortamlarda onlarca “Anneler Kulübü”ortaya çıktı. Elinizdekibu kitap ilk Anneler Kulübü’nün 20 yıllık ruhunu taşıyan kişilerin yazılarındanoluşuyor
  • ilk, gerçek ve tek ANNELER KULÜBÜ. Kalıcı dostlukların kulübünün yenijenerasyon anne adayı ve annelere hediyesi...
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Yazar Anonim
  • Basım Yılı 2022
Şikayet Et