"

Head And Shoulders

" araması için 118 sonuç listeleniyor

Head & Shoulders

Head & Shoulders saç bakım ürünleriyle sağlıklı saçlara ve saç derisine kavuşabilirsiniz. Saç sorunlarınıza özel olarak üretilen saç bakım ürünleriyle kepekli, kuru, kaşıntılı ve hassas saç derisi gibi ciddi saç sorunlarınızı çözebilir bunun yanı sıra kökten uca kadar saç bakımı yapabilirsiniz. Saç sorununuzu belirledikten sonra Head And Shoulders şampuan çeşitleri arasından size en uygun olanı seçebilir ve önerilen kullanım şekline uyarak sağlıklı saçlara ve saç derisine kavuşabilirsiniz. 

En yaygın saç sorunlarından biri olan kepekle mücadelede kepek sorunu için özel olarak üretilen Head & Shoulders çeşitleri büyük fayda sağlar. Kepeğe karşı etkili ürünlerin içeriğinde bulunan çinko pritiyon etken maddesi, herkesin saçında bulunan Malassezia globosa mikrobunu hedef alır. Böylece sorunun kaynağına iner ve geleneksel şampuanlardan farklı olarak kepeğin oluşumunu geçici olarak önlemek yerine, kepeğin oluşum döngüsünü kırar. Sonradan formüle ilave edilen çinko karbonatla biyoetkinliği daha da üst düzeye çıkarılmış olan kepeğe karşı etkili Head & Shoulders ürünlerini doğru bir biçimde kullandığınızda saç diplerinizde oluşması muhtemel tanecikleri uzaklaştırarak kepekten kurtulmanız kolaylaşır.  

Head And Shoulders ile Saç Dökülmesine Veda Edin 

Head And Shoulders saç dökülmesine karşı şampuan çeşitleri, yaygın olarak rastlanan saç dökülmelerine karşı etkili çözümler üretir. Erkek ve kadınlara özel saç dökülmesi karşıtı şampuan ve bakım kremleriyle saç dökülmesine veda edebilirsiniz. Kırılmaya ve kepeğe karşı etkili olan şampuanlar, daha güçlü saçlar için kepeklenmeye karşı uzun süre direnç sağlayan kafein maddesi içerir. Kadınlara özel ürünlerde bulunan Derma&Pure formülü, kepeği daha ortaya çıkmadan önlemek amacıyla kaşıntılı, kuru ve yağlı saç derisiyle etkin bir biçimde savaşır. Dermatolojik olarak test edilen ürünler, boyalı saçlar için de uygundur. İçerdiği antioksidanlar sayesinde saç ve saç derisi bakımını yapar. Düzenli kullanımla saçlar güzelleşir ve %100 oranında kepeksiz bir forma kavuşur. Erkekler için üretilen saç dökülmesi karşıtı ürünler de kafein içerir. Kepek, kopmaya bağlı saç dökülmeleri ve şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalarda etkili sonuçlar verir ve saç derisinde derinlemesine temizlik sağlar. Nazik pH dengeli formülü ile günlük kullanıma uygundur. 

Head And Shoulders'ın Yeni Şampuanı 

Head And Shoulders yeni şampuanı ile 3 işlevi aynı anda sunarak saçlarınızı arındırır, korur ve nemlendirir. Head And Shoulders ipeksi yumuşaklık sağlayan klasik bakım koleksiyonu ile sağlıklı, canlı ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz. Klasik bakım koleksiyonunun içeriğinde yer alan ve klinik olarak test edilmiş çinko pritiyon formülü, %100'e varan kepeksiz saçlara kavuşmanıza katkı sağlar. Head & Shoulders klasik bakım şampuanı hoş kokusu, akışkan yapısı ile saç diplerine kolayca nüfuz eder. Normal ve kuru saçları besleyip yağ dengesini korurken, ekstra bakım isteyen saçlarda hem aşırı yağlanmayı önleyerek yağ ifrazatını keser hem de saçları besler. Derideki yağ dengesini kurmaya odaklanmış olarak saç derisi üzerinde çalıştığı için saçlar yıkandıktan sonra tekrar yağlı bir görünüme bürünmez. Uzun süre temiz ve ışıltılı görünümünü korur. Head And Shoulders parabensiz ve etkili saç bakım ürünleriyle hâlen dünyanın en çok tercih edilen saç bakım ürünleri markası konumundadır. Saçlarınızdan omuzlarınıza kadar dökülen kepek sorunu, saç dökülmesi, yağlanma, kaşıntılı, kuru ve kızarık saç derisi ve ciddi saç sorunlarınız için mutlaka bir Head And Shoulders vardır.

Yardımcı ürünlere ihtiyaç kalmadan saçlarınıza kökten uca kadar bakım yapan Head And Shoulders şampuan fiyatı ile de tüketicilere cazip seçenekler sunar. Aradığınız tüm Head And Shoulders şampuan ve saç kremi çeşitlerine Trendyol aracılığı ve güvencesiyle hemen ulaşabilirsiniz. Head And Shoulders kampanya ürünlerini takip edebilir; Head And Shoulders indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.