Heidi Art Puzzle 4558 - 1000 Parçalık Hazır Puzzle Çerçevesi - Beyaz / HEI4558

Satıcı : Puzmo
86,15 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Heidi Art Puzzle 4558 - 1000 Parçalık Hazır Puzzle Çerçevesi - Beyaz /

Geri Bildirim Ver
  • Marka : Art Puzzle ÇerçevesiÜrün Ölçüsü : 68 x 48 cm ölçülerindeki 1000 parça puzzle'lar için uygundur.Üretim Yeri : TürkiyeHazır : Çerçeve kutu içerisinde hazır bir şekilde gelmektedir. Size, yaptığınız puzzle'ı içerisine koyup duvarınıza asmak kalıyor.Cam Yok : Çerçeve tasarlanırken özellikle cam düşünülmemiştir. Puzzle önüne yerleştirilen cam, parlamaya neden olmakta ve büyük emekle tamamladığınızın puzzle'da görüntü kaybına neden olmaktadır.Üstelik gereksiz cam maliyetinden de kurtulmuş olacaksınız.Puzzle'ınızı kaliteli bir puzzle yapıştırıcısı ile yapıştırdığınızda cam, kaplama, koruma gibi hiçbir ekstra ürüne ihtiyaç duyulmamaktadır.Nasıl Yapılır? :Puzzle'ı çerçeve içerisine yerleştirin.Destek kartonunu puzzle'ın arkasına koyarak tutucu tırnakları kapatın ve asma aparatını puzzle'ın yönüne göre kısa veya uzun kenara çakın.Sadece 2 dakika ve puzzle'ınız duvara asmaya hazır.Neden Demonte Çerçeve? :Çok kolay monte edildiği için işçilik maliyeti yoktur.Puzzle'ı çerçeveciye taşıma zahmetinden kurtarır.Puzzle bittiğinde hemen asılabilir.Hemen çerçevelendiği için taşıma esnasında parçaların kaybolma riski ortadan kalkar.İşçilik maliyeti olmadığından %40 fiyat avantajı sağlar..
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Geri Bildirim Ver