"

Helly Hansen

" araması için 725 sonuç listeleniyor
Helly Hansen
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Helly Hansen

Kadın, erkek, çocuk ve genç spor giyimde öncü bir marka olan Helly Hansen, özellikle outdoor aktiviteleri için tasarladığı ürünlerle ön plana çıkıyor. Kaptan Helly Jell Hansen tarafından 1877 yılında Norveç’te kurulan marka, insanların hayatta kalmalarını ve kendilerini güçlü hissetmelerini sağlayan profesyonel kalitede ürünler geliştirmeye devam ediyor. Dünyanın en zorlu ortamlarında yaşayan ve çalışan insanların deneyimlerinden esinlenen Helly Hansen 140 yıl öncesine dayanan ilk su geçirmez kumaşlar kullanarak ürettiği spor giyim ürünleri ile tüm dikkatleri üzerine topladı. Gelişen teknolojiye paralel olarak 1960'larda ilk polar kumaşları, 1970'lerde Lifa® Stay Dry Teknololoji donanımları ile akıllara kazınan markanın H2Flow® sıcaklık ayar sistemi, bugün birçok spor giyim ürününün temelini oluşturuyor. Teknik yelken ve performans kayak kıyafetlerinin yanı sıra premium iş kıyafetlerinde de lider bir marka olan Helly Hansen’ın kayak üniformaları dünyada 60.000'den fazla profesyonel tarafından giyiliyor. Dünya çapındaki olimpiyatçılar, milli takımlar ve birçok ünlü kayak merkezi ile dağcılık kulüpleri Helly Hansen ürünlerini tercih ediyor.

Helly Hansen Spor Giyim Ürünleri ile Konforu ve Güveni Hissedin

Kayak, yelkencilik gibi spor dallarının yanı sıra dağcılık, trekking, kampçılık gibi outdoor aktivitelerinde kullanılan Helly Hansen mont çeşitleri, vücut sıcaklığını ayarlayan özel teknolojileri ile zorlu aktivitelerin üstesinden gelmeyi kolaylaştırıyor. Hava sirkülasyonu özelliği sayesinde cildin nefes almasını kolaylaştıran Helly Hansen tişört modelleri spor aktivitelerinin yanı sıra günlük yaşamda da aktif olanların beğenisini kazanıyor. Özellikle su geçirmez özelliğe sahip olan Helly Hansen sırt çantası outdoor aktivitelerinden vazgeçemeyen erkek ve kadınların tercihi oluyor. Ayakkabıdan tişörte, eldivenden polar ürünlere kadar geniş bir ürün skalasına sahip olan marka, aktiviteleri kolaylaştıran teknolojilerinin yanı sıra rahatlığı ve konforlu kullanımıyla da dikkat çekiyor. Hareket kabiliyetini arttıran Helly Hansen şort modelleri ile sıcak yaz günlerini daha eğlenceli bir hale getiren markanın kendine özgü teknolojileri kullanıcının kendini güvende hissetmesini sağlıyor.

Zorlu Aktivitelerde Mükemmel Performans

Kapalı dikiş sistemi ile üretilen Helly Hansen yağmurluk modelleri özellikle yelkencilik aktivitelerinde tercih ediliyor. Su ve rüzgâr geçirmeyen özel dokusu ile en zorlu aktivitelerden biri olan yelkencilik sporunda kullanıcının kendini rahat hissetmesini sağlayan Helly Hansen mont erkek ve kadınlar için özel olarak tasarlanan modelleriyle performansı arttırıyor. Özellikle yüksek yakalı mont çeşitleri zorlu hava koşullarına karşı sporcunun direncini destekliyor. Çabuk kuruma özellikleri ile ön plana çıkan Helly Hansen sweatshirt erkek, kadın ve çocuk modelleri outdoor aktivitelerinde kullanıcının sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. Özellikle su ve rüzgâr geçirmeyen Helly Hansen çocuk montları, ebeveynlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Kayak aktiviteleri için özel olarak tasarlanan Helly Hansen içlik çeşitleri ise donatıldığı özel teknolojiler sayesinde vücut sıcaklığının korunmasını sağlayarak outdoor aktivitelerinin neşesine neşe katıyor.

Helly Hansen Spor Giyim Ürünleri ile Her Zaman Şık ve Modern Görünüm

Fonksiyonel ve ergonomik tasarımları kadar şık ve modern çizgileri ile de her durumda şık görünmek isteyen kullanıcıların tercihi olan markanın spor ayakkabı modelleri de ilgi odağı oluyor. Esnek dokusu ve hafif yapısı ile hareket kabiliyetini maksimum seviyeye yükselten Helly Hansen spor ayakkabı modelleri eva taban dokusu ile rahat ve konforlu bir kullanım sunuyor. Yelken sporuna gönül verenler için özel olarak tasarlanan Helly Hansen ayakkabı modelleri ahşap zeminlerde mükemmel bir zemin tutuşu sergileyerek kullanıcının performansını artırıyor. Güneş, rüzgâr ve soğuktan korunmayı sağlayan Helly Hansen şapka modelleri, farklı renk seçenekleri ile outdoor kombinlerine şık bir dokunuş getiriyor. Çabuk kuruma özelliği sayesinde kullanıcının kendini rahat hissetmesini sağlayan Helly Hansen deniz şortu çeşitleri, zorlu aktivitelerin yanı sıra günlük yaşamda sahil ve havuzda da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Birbirinden farklı yüzlerce ürün seçeneği ile kaliteyi modern çizgilerle bir araya getiren Helly Hansen indirim, fırsat ve kampanyaları için Trendyol sizleri bekliyor.