"

Herschel

" araması için 67 sonuç listeleniyor

Herschel

Herschel, bir döneme damga vurman retro çizgileri yenilikçi, özgün ve çağdaş bir bakışla yeniden yorumlayarak birbirinden şık çanta ve aksesuar tasarımlarına imza atıyor. Tasarım odaklı bir çanta üreticisi olarak yola çıkan Herschel, kalite ve özeni çağdaş bir stille harmanlıyor. Bavul, çanta ve cüzdan çeşitlerinin yanı sıra şapka ve kıyafet tasarımlarıyla öne çıkan marka, kalitenin yalın şıklığını tüm ürünlerinde ortaya koyuyor.

Zamansız Herschel Tasarımları

2009 yılında iki kardeş olan Jamie ve Lyndon Cormack tarafından kurulan Herschel, detaylara gösterdiği özenle üst segment tasarımlar ortaya koyuyor. Adını, kurucularına üç kuşaktır ev sahipliği yapan şehirden alan marka, retro stilin en başarı çağdaş yorumcuları arasında kabul ediliyor.

Herschel; tasarımlarını Classics, Studio Collections, BHW ve Kids Collections olmak üzere dört farklı kategori altında topluyor. Zamansız çizgilere sahip tasarımlara yer verdiği koleksiyonları, uzun ömürlü ve stil sahibi çanta, aksesuar ve kıyafet çeşitlerine dolabınızda yer vermenizi sağlıyor. Vancouver merkezli marka, özgün yorumları sayesinde kısa süre içerisinde fenomen haline gelmesiyle dikkat çekiyor.

Gezgin Ruhlar için Herschel Çanta Modelleri

Logo tasarımından deri kayış kullanımına kadar Amerikan nostaljisini yansıtan Herschel, keşfetmekten ve gezmekten hoşlananlar için klasik detaylar barındıran çanta tasarımları sunuyor. Geniş cep detayları ve kemer detaylarıyla özellikle yoğun tempoya kendini kaptıran kullanıcılara hitap eden Herschel sırt çantası çeşitleri, casual ve spor şıklığı giyiminize taşımanızı sağlıyor. Postacı çantası modellerinin yanı sıra asker stili çanta çeşitleri ve barrel çanta modelleriyle gezginlerin özgür ruhuna bürünmenizi sağlıyor.

Nostaljik detayları özgün stiliyle yeniden yorumlayan Herschel, seyahatlerinize şıklık katan bavul tasarımlarıyla öne çıkıyor. Herschel backpack modelleri, sırt çantalı gezginlerin bohem havasını barındırırken Herschel bavul modelleri seyahat etmeyi yaşam stili haline getirenler için ideal alternatifler oluyor.

Konforu Kalite ve Stille Harmanlayan Herschel Tasarımları

Klasik çizgilerde sırt çantası Herschel tasarımları, sadece hipsterlerin dolaplarında yer verdikleri aksesuarlar arasında yer almıyor. Zamansız tasarımları kullanmayı sevenlerin tercih edebileceği modeller, çok yönlü kullanımları ve farklı stillere kolayca uyum sağlayan yalın detaylarıyla kullanıcılar tarafından beğeniliyor. Sadeliğin ön planda olduğu Herschel bel çantası çeşitleri, 90'ların özgür ruhunu giyiminize taşımanıza yardım ediyor.

Herschel, kullanıcılarının ihtiyaçlarını göz önüne alarak çanta tasarımlarını çeşitlendiriyor. Bölmelerle zenginleştirilen Herschel cüzdan modelleri, farklı yüzey dokuları, desen ve renkleriyle kişiliğinize en uyan seçimi yapmanızı sağlıyor. Birçok bölme, gizli göz ve detayın kullanıldığı Herschel kartlık çeşitlerinin yanı sıra makyaj malzemelerinizi ya da kalemlerinizi organize etmenize yardımcı olan kompakt modeller, koleksiyonlarında öne çıkan modeller arasında bulunuyor. Herschel laptop çantası modelleri, sadece laptopunuz için değil iş için gerek duyduğunuz evrakların, tabletiniz ve pek çok teknoloji ürününü yanınızda kolayca ve güvenle taşımanıza yardımcı olan alternatifler sunuyor.

Herschel Çizgisini Barındıran Kıyafetler

Herschel, en az çanta tasarımları kadar aksesuar ve kıyafet tasarımlarında da zamansız çizgileriyle öne çıkıyor. Bir döneme damga vuran çizgileri bere, şapka, yağmurluk ve ceket tasarımlarına da taşıyan marka, seyahat kilitlerinde seyahatlerinize konfor katacak yastık, uyku maskesi gibi ürünlere koleksiyonlarında yer veriyor.

Kamuflaj desenleri, geometrik desenler ve çiçek motifleri, Herschel'in tasarımlarında fazlasıyla kullanılıyor. Pastel renk tonları kadar sarı ve turuncu gibi canlı renklere de yer verilen koleksiyon, dinamik tasarımlarla şehirli stilini yansıtmanıza yardım ediyor. Siz de Herschel Türkiye orijinal çanta, cüzdan, kılıf ve kıyafetlerine ayrıcalıklı kampanyalarla sahip olmak istiyorsanız Trendyol kampanyalarını takip edebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla Herschel'in zamansız çizgisi ve kalitesine dolabınızda yer vermek için Trendyol'u tercih edebilirsiniz.

Yukarı Çık