Protein Tozu kategorisinde
en çok satılan 2. ürün

High Nutrition Nutrition Whey Protein 960 Gr Çikolata Aromalı Protein Tozu 24 Gram Protein 32 Sevis

Satıcı : VitaminTakviyesi
219 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

High Nutrition Nutrition Whey Protein 960 Gr Çikolata Aromalı Protein Tozu 24 Gram Protein

Geri Bildirim Ver
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • High Nutrition Whey Protein 960 Gr Aromalı Protein Tozu Protein Nedir ? Yüksek protein oranına sahiptir bu duruma nazaran Karbonhidrat, Laktoz ve Yağ bakımından ise yalıtılmıştır. Yağ oranınızı en düşük seviye de tutup üstüne bir de vücut yapmak istiyorsanız sizin için biçilmiş kaftan bir üründür. Whey Proteinlerin en büyük özelliklerinden biride içinde çok yüksek oranda Amino Asit(BCAA) içerir. Kaslarınızın en çok ihtiyaç duyduğu ana ham maddelerden biri BCAAdır. BCAA kas kütlenizin büyümesinde ve onarılmasında çok büyük rol oynar. Proteinler kasların korunmasını ve gelişmesini destekler, Kas yıkımını engellemeye yardımcı olur. İzole whey’ in bio-yararlılığı çok yüksek olduğu için en hızlı sindirilen proteinlerden biridir ve yüksek oranda BCAA içerir. BCAA’ lar kaslarda yoğun olarak bulunur ve kasların çalışması ve protein sentezlemesi için hayati öneme sahiptirler. Kısacası izole Whey proteini, kasların büyümesine yardımcı olur. High Nutrition protein En saf formda izole & hidrolize whey proteinden elde edilmiştir. Yüksek kalitede saf izole whey protein(WPI)’ dır. En yüksek teknolojiyle üretilmiştir. Kolayca çözünür, yağ içermez, hazırlamak için sadece su ilave etmeniz yeterlidir. Kullanım Önerisi: Sağlıklı yetişkinler içindir. Doğru bir diyet ve egzersiz programının parçası olarak kullanılır. Yoğun fiziksel aktivite döneminde günlük protein ihtiyacını karşılamak üzere formulize edilmiştir. Sabah öğününde 1 ölçek, ara öğünde ve antrenman sonrası 1 ölçek olmak üzere günde 2-3 ölçek kullanmanız önerilir. Uyarılar: Bu gıda yeterli ve dengeli bir beslenme programı ile tüketilmelidir. Tek başına, tüm besin öğelerine olan ihtiyacı karşılamaz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Hamile kadınlar ve 15 yaşından küçük çocuklar hekim ya da diyetisyen gözetiminde tüketebilir. Ağzı kapalı olarak serin ve kuru bir yerde yüksek ısıdan, nemden ve güneş ışığından koruyarak muhafaza ediniz. Ağzı açıldıktan sonra en geç 60 gün içinde tüketilmelidir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adeti
  • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Form Toz
  • Hedef Kas Kütlesi
Geri Bildirim Ver