İlgili Kategoriler
Özellik
Fiyat
Kalınlık
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Hijyenik Ped

" araması için 3089 sonuç listeleniyor
MYLEYDİ Ultra Hijyenik Ped Uzun (3 PAKET)

MYLEYDİUltra Hijyenik Ped Uzun (3 PAKET)

68,46 TL
Sepete Git

Pamuk & Ped

Pamuk & Ped Hayatınızın Her Alanında Hijyen

Kadınlar için günlük pedler temel hijyen ürünleri içerisinde bulunmaktadır. Gün boyu konforunuzu sağlayıp temizlik hissi yaşatan kadınların yanından ayırmayan günlük ped çeşitleri farklı formlarda kullanıma sunulmaktadır. Organik malzemelerle üretilmekte olan ve çamaşırlara uygun tasarımlara sahip pedler geniş bir skala içerisinde tercihinize bırakılıyor. Günlük pedler kadınların çoğu zaman kurtarıcısı olmakta ve bütün kadınlar gün boyunca bu pedleri rahatlıkla kullanabilmektedir. Yalnızca akıntı gibi problemlere karşı değil, genital bölgenin nemli kalmasını önleyen bir koruma kalkanı görevi gören pedler gün içerisinde rahat etmenizi sağlıyor. Sızıntılar ya da nem sebebiyle meydana gelebilecek kokuların oluşturabileceği rahatsızlıkları engellediğinden günlük ped markaları geniş bir skala içerisinden seçim yapabilmenizi mümkün hale getiriyor. Kadınların büyük bir ilgiyle aradığı ve ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine katkı sunan ped çeşitleri gündelik yaşantı içerisinde çok sayıda avantaj sağlamaktadır. Ped çeşitlerinin sunduğu en önemli faydalardan birisi temizlik hissiyatı yaşatıyor olmasıdır. Gün boyunca iş hayatınızda yaşadığınız tempo ve koşuşturma içerisinde yaşanabilecek akıntılar kadınların özgüvenini kaybetmesine ve rahatsız hissetmesine neden olabilmektedir. Adeta yokmuş hissiyatı yaratan ince ve pratik pedler kullanım kolaylıklarıyla da öne çıkıyorlar. Gün içerisinde yaşanabilecek akıntı veya akıntıların meydana getirebileceği kötü kokular karşısında en fazla tercih edilen ürünler arasında günlük pedler bulunmaktadır. Kokuyu içine hapsedip kuruluğu sağlayan ince pedler aradığınız bütün özellik ve avantajları sizin için bir araya getiriyor. Giydiğiniz çamaşırlara uygun tasarımlara sahip pedler adeta yok hissiyatı yaratıyor. Hijyenik genital ürünlerin içerisinde bulunmakta olan ped fiyatları konusunda da zengin seçim olanağı sağlayarak bütçenize uygun satın alımlar yapmanızı kolaylaştırmaktadır. Hijyenik genital ürünlerin içerisinde bulunan pedler temel itibariyle regl sürecinde akan sıvının absorbe edilebilmesi üzerine tasarlanıp özel kumaşlarla üretilmektedir. Basit bir çalışma prensibine dayanan pedlerin yapışkan yüzeyli tabakasının üzerinde özel emici kumaşı sıvıyı yalnızca emmez aynı zamanda kumaş içerisine hapseder. Kadınların özel günlerinin temel bakım ürünleri içerisinde bulunan ped çeşitleri kokuyu hapsedip üst düzey kaliteli malzemelerle üretiliyor. Kalitesiz hijyenik pedlerin kullanımı da genital bölge sırasında tahrişe yol açabileceğinden sağlığınızı da riske atmanıza neden olabilir.

Pamuk & Ped ile Muhteşem Rahatlık

Temelinde bakıldığında çocuk bezlerine yakın bir mantıkta işlev gören pedler yaşantının tamamında tercih edilen temel bakım ürünleri arasında bulunuyor. Ped çeşitleri içerisinden yapacağınız seçimlerde ped emiciliğinin yeterli olması günlük yaşantınızda rahat etmenize katkı sağlıyor. Akıntı nedeniyle meydana gelebilecek kokuyu içerisine hapseden pamuklar aradığınız bütün avantajları sizinle buluşturuyor. Gün içinde oluşabilecek vajinal akıntılar çamaşırınıza bulaşır ve ıslaklık gün boyunca rahatsız hissetmenize sebep olabilir. Akıntı nedeniyle nemli kalan çamaşırın vajinal bölgeyle temas etmesi bakteri ve enfeksiyon riskini de meydana getiriyor. Uzun vadede ciddi rahatsızlıkların meydana gelmesini engelleyebilmek için hijyenik ped modelleri enfeksiyon riskini ortadan kaldırıyor. Gündelik pedlerin kanatsız ve ince tasarımları akıntının çamaşırınıza bulaşabilme ihtimalini önleyerek bölgenin daima kuru kalmasını mümkün hale getiriyor. Gün boyunca kullanmanıza rağmen yokmuş hissiyatı yaratan pedler ince ve kanatsız tasarımlara sahiplerdir. Pamuksu üst yüzeyleri ile son derece rahat bir şekilde kullanılabilen pedler aynı zamanda çok sayıda dermatolojik teste tabii tutuluyor. Günlük kullanımınızda herhangi bir alerjik reaksiyon göstermeyen pedler, zamansız yaşanan adetlerde ekstra koruma sağlarlar. Adet dönemine yaklaştığınızda günlük pedlerle hazırlıksız yakalanmaz ve böylelikle gün içerisinde daima büyük bir özgüvenle hareket edersiniz. Kullanım sürecinde ferahlık ve konforu hayatınızın temel parçaları haline getirebileceğiniz pedler hareket kabiliyetinizi kısıtlamaz, spor yaparken de üstün sonuçlar almanıza katkı sağlar. Parfümlü veya parfümsüz seçenekleriyle bulunan günlük pedler birincil bakım ürünü olarak kullanılmaktadır. Yüksek emicililik kapasiteleri, yeterli uzunlukları ve üst yüzeyi kaliteli malzemelerle üretilen pedler uzun süreli kullanımlarda tahriş meydana gelmesini önlemekle birlikte sağlığınızı da koruma altına alıyor. Bu süreçte yapacağınız tercihler içerisinde hijyenik ped markaları kişisel ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak yapılarda ürünler vadediyor. Hem gündelik yaşantınızda hem de özel günlerde kendinizi güvende hissettirecek pedler regl dönemindeki akıntı şiddeti göz önünde bulundurularak farklı boy ve ebatlarda üretiliyorlar. En yoğun günlerde dahi içinizi daima rahat tutacak pedler emicilik ve kokunun hapsedilmesi noktasında pek çok teste tabii tutulmaktadır. Hijyenik ped kullanımı sürecinde ise dikkat etmeniz gereken temel noktalardan birisi pedin düzenli olarak değiştirilmesi zorunluluğudur. Akıntının yoğun olmadığı günlerde dahi pedlerinizi ortalama 4 - 6 saat sonra değiştirmeniz gerekmektedir. Böylelikle tahriş ya da koku problemlerini ortadan kaldırabilir ve böylelikle özgüveninizi daima koruyabilirsiniz. Pedinizin takma sürecinde ise öncesinde ve sonrasında ellerinizi dikkatli bir şekilde yıkamanız ve atıkları da çöp kovalarına atarak hijyenik bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Hijyenik Pamuk & Ped ile Gün Boyu Özgüven

Hijyenik ped çeşitlerinin kullanım ömürlerinin 4 ila 6 saat arasında olduğunu göz önünde bulundurarak buna göre daima tedbirinizi almanız gerekiyor. Yumuşak, esnek ve ince yapılardaki pedler hem gece hem de gündüz istediğiniz konforu ve güvenliği sizin için sağlamaktadır. Ergonomik tasarımlarıyla hareket kabiliyetinizi kısıtlamayan ped modelleri kullanım sırasında cildinizde sorun yaratabilecek boya, klor, paraben veya parfüm gibi faktörler bulundurulmadan üretilmektedir. Pedi hijyenik bir şekilde kullanabilmeniz için ped kutusu daima yanınızda bulunuyor. Kilitlenebilen mekanizmasıyla çantanızın içerisine dağılan pedlerinizi bir arada istifleyebileceğiniz ped kutuları bütün çantalara rahatlıkla sığabilecek büyüklüklerde üretilmektedir. Gün içerisinde daima saklamak zorunda olduğunuz pedleri gizleyip yaşanabilecek kazaları önleyebileceğiniz ped kutuları ile pedleri rahatlıkla muhafaza edersiniz. Günlük hayatınızda yaşayabileceğiniz problemleri en asgari düzeye indiren hijyenik ped kutusu çanta içerisinde dar bir alanda muhafaza edilebiliyor. Cüzdan büyüklüklerindeki kutularla pedleri kamufle edebilirsiniz. Şık görüntülere sahip kutuları ceplerinizde de organize edebilirsiniz. Enden ve boydan kapağıyla açılabilen ve mor, pembe ve mavi gibi farklı renk seçenekleriyle sunulan ped kutuları çatlama veya kırılmaya karşı da son derece dayanıklı yapılardadır. Günün bütün anlarında kendinizi daima ferah hissetmeniz için özel tasarlanan ped çeşitleri gündük ve normal pedler olmak üzere ikiye ayrılmaktadırlar. Gündelik pedler, esnek yapıları bulunan ince yapılı özellikleri sayesinde yoğun aktivitelerde bulunduğunuzda regl dönemlerinin dışında da tercih edilmektedir. Gün içinde daima temiz ve hijyenik kalabileceğiniz pedler genital bölgenin daima hijyenik kalmasına katkı sağlıyor. Normal tasarımlardaki ürünler ise regl sürecinde üstün koruma sağlayabilen kalın ve katmanlı ürünler olmaktadır. Pamuksu dokuları ve yüksek emici işlevleriyle öne çıkan ped takma işlemi de son derece pratik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Kanatlı veya kanatsız tasarımları bulunan ürünler kullanım esnasında konforunuzu artırıyor. Kanatlı ürünler iç çamaşırınızı alt ve üst bölmeden sararak güvenilir kullanımlar sağlamaktadır. Kanatsız ürünlerse alt bölümündeki yapışkan yüzeyi sayesinde çamaşırınızın üzerine kolayca uygulanabilmektedir. Kullanmış olduğunuz her iki ürün tasarımında da emici yüzeyin çamaşıra doğru yerleştirilmesi gün içerisinde rahat etmenize yardımcı olacaktır. Hem iç hem de dış yüzeyi tamamen organik pamuklarla üretilen pedler plastik, parfüm ve süperabsorban maddeler içermemektedir. Kolaylıkla katlanabilerek portatif bir şekilde taşıyabileceğiniz ürünler olası iritasyon tehditlerinin de önlenebilmesine katkı sağlamaktadır.

İhtiyaç Duyduğunuz Korumayı Sağlayan Pamuk & Ped

Sızıntı korumaları ve pamuksu dokularıyla kendinizi daima güvende hissettirecek pamuksu pedler içerisindeki bazı çeşitler 8 saate kadar maksimum koruma sağlayabilmektedir. Özel günlere uygun yumuşaklık ve geliştirilmiş koruma işlevlerini bulunduran ürünler adet dönemlerinde ve gündelik kullanımlarda üstün sonuçlar vadediyor. Üst yüzeylerindeki gözenekli yapı sıvıyı hızla emer ve jel tanecikleri ıslaklık hissiyatını önlemektedir. Cildi daima kuru tutan ürünler özel tasarımları ve yeni nesil teknolojik hücre ile üstün korumayı mümkün hale getiriyor. Dermatolojik testlere tabii tutularak kullanımınıza sunulmakta olan pedler yenilikçi teknolojileriyle sevdiklerinize endişesiz bir şekilde konforunuzu temin ediyor. Vücudunuza düzgün bir biçimde oturan ürünler gündüz ve ped gece olarak da birbirlerinden ayrılıyor. Gündüz için kullanılabilen pedler hareketli günlerde, gece pedleriyse uyku sırasında meydana gelebilecek sızıntı ve akıntılar karşısında muazzam düzeyde emicilik sağlayabilmektedir. Yeni nesil teknolojik özelliklerle uyarlanan pedler üstün koruma performansının yanı sıra çeşitli vücut şekilleri ve boyutlarıyla uyumludur. Bütün dönemlerde etkili bir koruma sağlayacak tasarımlara sahip ped pamuk özel dokularıyla koku hapsetme teknolojisine sahiptir. Kokuları maskeleyerek içerisine hapseden ürünler pamuksu üst yüzeyleriyle iç çamaşırı yumuşaklığında kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Her yeni güne daha mutlu başlangıçlar yapabileceğiniz ürünlerdeki nefes alan katman akıntılar karşısında daima kuru kalmanızı sağlamaktadır. Yapışkanlı bantlarıysa iç çamaşırı boydan boya kaplar ve pedinizin gün boyunca aynı noktada kalması mümkün hale gelir. İnce yapıları sayesinde ürün kıyafetlerinizin altından görünmez ve böylelikle günün tamamında rahat bir hissiyatla anın tadını çıkarabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara hitap edebilecek ve en etkili çözümü sağlayacak organik hijyenik ped portatif tasarımlara sahiptir. Çantanıza veya cebinize koyarak rahatlıkla taşıyıp dilediğiniz bütün noktalara götürebileceğiniz ürünler içerisinden doğru olanlara yönelmeniz etkili sonuçlar almanıza katkı sağlayacaktır. Benzersiz düzeyde âdet akışları söz konusu olduğundan vücudunuzun özelliklerini ve akışınızın durumuna bağlı olarak ürün tercihinde bulunmanız etkili koruma sağlayacaktır. Sızıntısız dönemleri yaşamanın tadını çıkarabileceğiniz ped çeşitleri özel koruma ihtiyaçlarınıza uygun farklı uzunluklardadır. Ped seçimleri noktasında standart bedenden bahsetmek doğru olmayacaktır. Bütün kadınlar kendilerine özgü ped boyutları ve adet rejimleriyle hayatını sürdürmektedir. Şekil ve akışlar göz önünde bulundurularak kullanımınıza sunulan ürünler daima en etkili koruma ve konforu bir arada buluşturuyor.

Sorunları Yok Etmek için Doğru Pamuk & Ped Çeşitleri

Pedlerin tamamının aynı özelliklere sahip olduğu ve hepsinde sızıntı gibi sorunların olduğu gerçeği yansıtmazlar. Doğru ürün tercihlerinde bulunduğunuzda âdet döneminde sızıntı sorunlarını hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Çeşitli uzunluklar ön ve arka bölümleri bulunan ped numaraları bakımından da farklılıklar göstermektedir. Gece boyu korumalara özel üretilmekte olan ürünler yatakta ne kadar hareket ederseniz edin ultra koruma sağlıyor. Koruma bariyerleri ve sıvıyı hapseden jele sahip ped yüzde 100’e yakın koruma sunmaktadır. Sızıntının tamamının emilebilmesi için jel tercih edilen çeşitler son derece ince yapılarda olmasına karşın adet sürecinde muhteşem bir rahatlık hissiyatı vadeder. Akıntılar adet döngülerinde değişiklik gösterdiğinden güvenebileceğiniz koruma yapıtaşlarına sahip ürünlere yönelmeniz gerekir. S beden çamaşırlar orta düzeyde akıntılarda, M ve L çamaşır bedenler ise daha sık akıntının yaşandığı günlerde ideal bir tercih olabiliyor. Yeni nesil teknolojilerle sıvıyı kontrol altında tutabilen ped önerileri dikkate alarak gün boyunca etkili koruma sağlayarak adet döneminizi çok daha sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz. Çeşitli markaların tasarlamış olduğu pedler farklı vücut tipleriyle uyumlu ve akıntı düzeylerine göre uygun koruma sağlamaktadır. Doğru tercihlerde bulunabilmek için bedeninizi ve âdet yoğunluğunuzu dikkate almanızda fayda var. Ped seçimleri genital bölge hijyenin sağlanabilmesi için en önemli faktörler arasında bulunuyor. Doğru ped seçimlerinde bulunabilmek için ürünün sızıntılar karşısında dayanıklı özelliklere sahip olması gerekir. Sızıntılar karşısındaki dayanıklı formlara sahip ürünler iş hayatınızda veya gündelik yaşantınızda korkusuz bir gün geçirmenizi mümkün hale getiriyor. Koku giderici özellikleriyle öne çıkan hijyenik ürünler konforlu kullanımlar sunarak çok daha özgüvenli olmanıza yardımcı oluyor. Gündelik hareketliliğinize ve mevsimsel şartlara bağlı olarak nem ve diğer istenmeyen durumları önleyen hijyenik ped kullanımı kritik bir önem taşıyor. Gün içerisinde yenilenerek adeta çamaşır değiştirmiş hissiyatı yaratan ürünler genital bölge sağlığını temin ediyor. Genital bölgenin steril tutulması mantar, bakteri ve diğer zararlı enfeksiyonların meydana gelmesini önlüyor. Etkili hava kanallarıyla cildinize rahat bir nefes aldıran ürünler bütün cilt tiplerine uygun yapılarda olduğundan iltihaplanma, kızarıklık veya kaşıntı gibi sorunların meydana gelmesini engelliyor. Bu süreçte hassas cilde sahipseniz ince ve cilt dostu yapılardaki ürünlere yönelmeniz sorunları ortadan kaldıracaktır. Hareketlerinizi kısıtlamayıp günün tadını çıkarabileceğiniz pedler ultra emici işlevler taşıyorlar. Kişisel çantalarınızda rahatlıkla bulundurabileceğiniz ürünler ile karşı karşıya kalabileceğiniz bütün ihtimallere karşı tedbir alabilirsiniz.

Pamuk & Ped Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Regl veya regl günleri dışında oluşabilecek akıntıların önlenebilmesi için kullanılan temel hijyen ürünleri içerisinde pedler yer alıyorlar. Gündelik hayatınızı konforlu bir şekilde sürdürebilmek için kullanılan pedler; ince, hafif ve bükülebilir tasarımlarıyla öne çıkıyorlar. Farklı sıvı emme kapasiteleriyle adet süresinde meydana gelebilecek problemleri önleyen ürünler akıntı öncesi ve sonrasında başarılı bir performans ortaya koyuyor. Gün içerisinde birkaç defa değiştirerek kullanmanız gereken ped boyutları konusunda da kendiniz için uygun tercihlerde bulunmanızı mümkün hale getiriyor. Bütün cilt tipleriyle uyumlu tasarım özelliklerine sahip ürün çeşitleri iltihap, kızarıklık veya alerjik reaksiyonlar meydana gelmesini engelliyor. Hareket becerilerinizi kısıtlamayıp aktif yaşantınızda rahatlığın tadını çıkarabileceğiniz ürünler organik yapılarıyla birlikte iç çamaşırlarınızın üzerine pratik bir şekilde yapışıyor. Yoğun tempo içerisinde yaşanabilecek kayma gibi problemleri önleyip rahatlıkla hareket edebileceğiniz pedler esnek ve rahat kullanımlarıyla büyük bir konfor temin ediyor. Kötü kokuları hapseden teknolojik özelliklerle kullanımınıza sunulan pedler içerisinde güvenilir parfümler kötü kokuları uzak tutarken aynı zamanda hoş bir kokuya sahip olmanızı mümkün hale getiriyor. Eğer çok daha hassas bir cilde sahipseniz parfümsüz modeller de tercihleriniz arasında bulunabiliyor. Zengin çeşitliliği ile hijyenik ped fiyatları bütçenize uygun satın alımlar yapmanızı kolaylaştırır ve her bütçeye hitap eder. Özel günlerinizde kullandığınızda da muazzam düzeyde ferahlık sağlayan ürünler ipeksi dokunuşlarıyla huzurlu hissetmenize yardımcı oluyor. Günlük yaşantınızda hareketlerinizi kısıtlamayıp aksine enerjiyle dolup taşabileceğiniz pedler engelleri ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor. Orta bölümündeki teknolojik emici alanıyla kanama ve idrar kaçırma sorunlarını önleyebilen lohusa hijyenik ped çeşitleri de gündeminizde bulunabilir. Doğumdan sonra yaşanabilecek sık ve yoğun kanamalar ve idrar kaçırma sorunlarına özel olarak üretilen lohusa pedleri öne çıkıyorlar. İçerik özelliğindeki özel emici formülü ve kenar lastikleriyle sızdırmayan lohusa pedleri, bu süreçte en iyi yardımcılarınız arasında bulunuyor. Kontrol edilemeyen idrar kaçırmaları veya doğumun akabinde yaşanabilen kanamalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz lohusa pedleri yumuşak ve rahat kumaşlarıyla adeta iç çamaşırı gibi kullanılabilmektedir. Uyandığınız her yeni günde çok daha ferah bir hissiyat oluşturan ped çeşitleri hafif, orta veya ağır günlere bağlı olarak seçim yapabilmenizi sağlamaktadır. Portatif yapılarıyla çantalarınızda taşıyabileceğiniz pedler ile günün her anında yenilenmeye hazır olun.

Hijyenik Ped Nedir?

Hijyenik ped, kadınların menstrüasyon döneminde kullandığı bir hijyen ürünüdür. Bu pedler, birkaç farklı tabakadan oluşur ve sıvıyı içerisine hapsetmek için tasarlanır. Ürünler genellikle yapışkan bir alt yüzeye sahiptir ve bu sayede iç çamaşırına yapışarak yerinde kalır. Sıvı emen bir orta tabaka ile kaplı olan, sızıntı önleyici bariyerleri bulunan ürünlerin, dış tabaka olarak adlandırılan su geçirmez yüzeyleri mevcuttur. Hijyenik pedlerin çeşitli boyutları, şekilleri ve kalınlıkları vardır. Bazıları ince ve daha esnekken, bazıları kalın ve son derece emicidir. Böylece her kadının ihtiyacına uygun seçenekler sunulur. Kişisel hijyeni korumanın önemli bir parçası olan ürünler, doğru kullanım ile enfeksiyon riskini azaltabilir ve kadınların günlük yaşamlarını normal şekilde devam ettirmelerine yardımcı olabilir. Günlük kullanıma uygun seçenekleri de bulunan ürünleri temin ederek gün boyu konfor elde edebilirsiniz.

Hijyenik Ped Nasıl Kullanılır?

Hijyenik ped kullanmadan hemen önce ellerinizi yıkamanız önerilir. Ürünü ambalajından çıkardıktan sonra paketi dikkatlice açarak yapışkanı arka yüzeyinden ayırmak gerekir. Bazı pedlerde plastik şerit halinde üretilen kısım yavaşça pedden ayrılmalıdır. Yapışkanı herhangi bir yüzeyle temas ettirmeden iç çamaşırınıza yerleştirirken doğru konuma getirmek son derece önemlidir. Kayma hissedilmesi durumunda yerini değiştirmek için dikkatlice ilgili bölgeden ayırarak yeniden işlem yapılabilir. Pedin sızıntı önleyici bariyerleri ile iç çamaşırın arasında boşluk bırakmamaya özen gösterilir. Uygulama sırasında pedin iç yüzeyine temas etmemek gerekir. Hijyen açısından gerekli bulunan bir titizlikle işlem sonlandırılır. Gece pedi olarak üretilen uzun modeller, uyku sırasında rahat hareket etmek için tasarlanır. Günlük aktivitelerinize devam etmenizi kolaylaştıran bu ürünleri düzenli aralıklarla değiştirerek güvenli kullanım elde edebilirsiniz.

Hijyenik Ped Ne Kadar Süre Kullanılır?

Hijyenik pedlerin menstrüasyon dönemi boyunca devam eden sıvı akışını kontrol edebilmek adına, süreç sonuna kadar kullanılması gerekir. Regl döneminde değerlendirilen seçeneklerin yaklaşık 3-4 saatte bir değiştirilmesi önerilir. Her kadının ihtiyaçları farklı olduğu için bu süre değişkenlik gösterebilir. Hafif olarak geçirilen menstrüasyon dönemlerinde ped değişim süreleri uzatılabilir. Hijyen açısından önerilen zaman dilimi 5 saat ile ölçülür. Yoğun dönemlerde ise ped değişimi sık aralıklarla yapılır. Sızıntıları engellemek için kişisel ihtiyaçlara göre hareket edilebilir. Günlük ped olarak değerlendirilen seçenekler, yenilenmek ve temiz hissetmek için üretilir. Bu alternatifler de 2 ile 4 saat aralığında yenilenmelidir. Kişisel bakımın bir parçası olan hijyenik pedlerin sağlıklı etki verebilmeleri için sık değiştirilmelerinde fayda vardır. Gece kullanımında, seyahatlerde ve egzersiz yaparken değerlendirebileceğiniz modelleri büyük boy tercih ederek etki süresini uzatabilirsiniz.