"

Hikmet Anıl Öztekin Kitapları

" araması için 119 sonuç listeleniyor

Hikmet Anıl Öztekin Kitapları ile Kütüphanende Yer Aç

Son yıllarda çok satanlar listesinde yerini her zaman koruyan Hikmet Anıl Öztekin, 1986 yılında doğmuştur. Gemi inşaat mühendisliği okumuş olan yazar, mesleğini bırakmış ve 27 yaşında yazarlığa başlamıştır. Okuyucusuyla sıkı bir bağ kurmayı başaran Hikmet Anıl Öztekin kitapları, okuyucular tarafından büyük bir beğeni toplamaktadır.

Son Dönemlerin Popüler Yazarı: Hikmet Anıl Öztekin Kitapları

Son Dönemlerin Popüler Yazarı: Hikmet Anıl Öztekin Kitapları

2014 yılında yayımlanan Hikmet Anıl Öztekin Elif gibi sevmek kitabı, halk tarafından büyük bir ilgi uyandırmıştır. Sosyal medyada da birçok takipçisinin beğenisini kazanan Hikmet Anıl Öztekin kitapları, kısa süre de büyük bir başarı kazanmıştır. Hikmet Anıl Öztekin Elif Gibi Sevmek kitabının ikincisini 2014 yılının sonunda yayınlamıştır. Hikmet Anıl Öztekin Elif Gibi Sevmek 2 kitabı da en az ilk kitabı kadar, okuyucular tarafından beğeni toplamıştır. 2015 yılında ise Hikmet Anıl Öztekin Eyvallah adlı eserini yayımlamıştır. Yazar bu kitabın ardından ikincisini de yazmıştır. Hikmet Anıl Öztekin Eyvallah 1 kadar ikincisi de okuyucular tarafından çok beğenilmiş ve kitap çok satanlar listesinde yerini almıştır. Son dönemlerin en başarılı yazarlarından Hikmet Anıl Öztekin Fesleğen adlı eseriyle, 2017 yılında halk tarafından yine çok beğeni toplamıştır.

Hikmet Anıl Öztekin kitap önerileri

Hikmet Anıl Öztekin kitap önerileri

Hikmet Anıl Öztekin okunması gereken kitaplar arasında pek çok farklı eserini görmekteyiz. Elif Gibi Sevmek ve Fesleğen serileri en çok okunanlar arasındadır. Bunların dışında Eyvallah- Seyyah kitabı da büyük beğeni toplamayı başarmıştır. Hikmet Anıl Öztekin İbni Sina kitabı ile de büyük ses getirmiştir. ‘Hiç Kimse Görmek İstemeyen Biri Kadar Kör Olamaz’ adlı İbni Sina kitabında, İbni Sina’yı anlatmaktadır. Hikmet Anıl Öztekin okunması gereken kitaplar başında gelen Elif gibi sevmek; tasavvuf edebiyatı ve şiiri birleştirerek ortaya çıkan mükemmel bir eserdir. Hikmet Anıl Öztekin Elif Gibi Sevmek kitabında, sevmeyi derin ve romantik bir biçimde okuyucuya aktarmaktadır. Şiir sevenler için tavsiye edilen bu kitap, din sevgisi ile aşkı harmanlamaktadır. Hikmet Anıl Öztekin Fesleğen kitabında ise basit bir kurguyla, içinde bulundurduğu kıssalarla hayatın içinden dersler vermektedir. Kitapta, birbirini Allah için seven, harama bulaşmamak için birbirini uzaktan seven iki gencin aldığı büyük ödülün hikâyesi anlatılır. Okuyucular tarafından Fesleğen, büyük bir beğeni toplamıştır.

Hikmet Anıl Öztekin Kitap Seti

Hikmet Anıl Öztekin Kitap Seti

Hikmet Anıl Öztekin set halinde satılan kitaplarını sayfamızda bulabilirsiniz. Hikmet Anıl Öztekin 5’li set ürünleri içerisinde; Elif Gibi Sevmek 1, Elif Gibi Sevmek 2, Eyvallah 1, Eyvallah 2 ve Fesleğen kitapları yer almaktadır. Hikmet Anıl Öztekin 5 kitap set halinde ürünleri, kitapları tek tek almaktan ziyade, daha uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Hikmet Anıl Öztekin tüm kitapları büyük bir başarıya imza atmıştır. Dolayısıyla, Hikmet Anıl Öztekin kitap seti avantajlı fiyatlarla satın almanızı tavsiye edebiliriz. 5’li olarak satılan kitap setlerini, sayfamızda indirimli fiyatlarla bulmanız mümkün olacaktır. Her kitabıyla en çok satanlar listesinde yer alan Hikmet Anıl Öztekin, kısa zamanda eserleri ile okuyucularla bağ kurmuştur. Youtube üzerinden yaptığı yayınlar ve farklı şehirlerde verdiği konferanslar ile de yazarı takip edebilirsiniz. 2017 yılında yazmış olduğu Fesleğen kitabı çok dikkat çekmiştir. Özellikle tasavvuf ile ilgilenenler için önerebileceğimiz bu kitabı mutlaka kütüphanenizde bulundurmalısınız. Yayınladığı her kitapla ses getiren Hikmet Anıl Öztekin kitap seti satın alarak da yazarın en popüler kitaplarına sahip olabilirsiniz. Her kitabı ile halk tarafından büyük bir ilgi toplayan ve çok satanlar listesinde yerini alan yazarın en çok satan kitaplarına Trendyol’da göz atabilirsiniz.