"

Hills Science Plan

" araması için 115 sonuç listeleniyor

Hill's Science Plan

Dünyanın her yerinde evcil hayvanlar ve sahipleri için fark yaratmayı hedefleyen Hill's Science Plan, hayvanların kendine özel kalitede ve standartta beslenmesine olanak sağlar. Küresel lider bir mama markası olan Hill's Science Plan, evcil hayvanların uzun ve sağlıklı yaşamaları için önemli olan tek şeyin doğru beslenme olduğuna inanır. Bu sebeple Hill's Science Plan, mamaların formülünde dünyanın en büyük veterinerlerinin deneyimlerinden ilham alır. Mama içeriğinde kullanılan her bir malzeme, detaylıca incelenir ve her ürünün temel besin ögeleri sıkı, hassas bir formülasyona sahip olması için analizden geçer. Hill's Science Plan uzmanlarının kaliteye ve beslenmeye verdiği bu önem, hayvan sahipleri tarafından beğenilir; sonsuz güven ve bağlılığı beraberinde getirir.

Hill's Science Plan Mamaların Özelliği Nedir?

Evcil hayvanınız, günlük olarak ne kadar iyi ve sağlıklı beslenirse sizinle olan özel ilişkisi de o kadar zengin ve uzun ömürlü olur. Bunu destekleyen ürünler üreten Hill's Science Plan, evdeki minik dostlarınızdan kendi yetiştirdiği evcil hayvanlara kadar, tüm hayvanların yaşamları boyunca sevgi ve özen ile bakılması gerektiğine inanır. Böbrek hastası köpeklere özel üretilen ilk mama, kanser hastası kedi ve köpekler için özel konserve mama, diet mamalar ve yaşlı köpek mamaları, ilk kez Hill's Science Plan ile üretilmeye başlanmıştır. Özel sağlık koşulları için özel beslenme imkânı yaratan Hill's Science Plan mama çeşitleri, evcil hayvanların yaşamında bir fark yaratmayı hedefler ve bu konuda evcil hayvan sahiplerine sonsuz güvence verir. Hill's Science Plan kuru mama ve lezzetli Hill's konserve mama çeşitleri, farklı sunumları ve özel tasarlanmış şekilleri ile de fark yaratır. Hill's Science Plan mama çeşitleri, sevimli miniğinizin ağız tadına uyarken, karşı konulmaz birçok seçeneği ile evcil hayvan sahiplerinin de ilk tercihi hâline gelir.

Hill's Science Plan Kedi Maması

Özel sağlık koşulları için özel beslenme sunan Hill's Science Plan, kısırlaştırılmış kedinizin tüm hayatı boyunca özel beslenmeye ihtiyacı olduğunun bilincindedir. İşte bu nedenle Hill's Science Plan, yetişkin ve yaşlı evrelerinde kısırlaştırılmış kedinizin uzun süreli beslenmesine uygun olarak, sağlığını iyi bir şekilde koruyabilmesi için özel beslenme rejimine uygun mamalar formüle etmiştir. Hill's kısırlaştırılmış kedi maması, kedinizin ağız tadını düşünürken sağlığına da maksimum özen gösterir. Yavru ve hamile kedileri de düşünen Hill's Science Plan, kedi yavrularının sağlıklı bağışıklık sistemine olumlu katkılarda bulunan ve yavru kedilerin ihtiyaç duyduğu tüm besinleri içeren Hill's yavru kedi maması çeşitlerini de zengin ürün yelpazesi arasında sunar. Bunun yanında böbrek rahatsızlıklarına sahip kedilerin hayat kalitesinin artmasına ve yaşam süresinin uzamasına destek birçok mama çeşidi ile kedinizin ihtiyacı olan beslenmeyi sağlayan Hill's Science Plan, Hill's kedi maması çeşitleri arasında konserve kedi maması çeşitlerini de sunar. Kedilerin daha canlı ve diri kalmaları için tercih edilebileceğiniz Hill's Science Plan konserve mamalar, eğitimlerini daha kolay hâle getirmek, sağlıklarını güvence altına alabilmek ve daha da önemlisi, uzun ömürlü olmalarına katkıda bulunmak adına faydalıdır. Kediler yaşlandıkça da yaşa uygun kedi mamalarına ihtiyaç duyar. Hill's Science Plan tarafından her yaşam evresi için özel sunulan kedi mamaları, yetişkin veya 7 yaş üzeri kedinize bile ihtiyacı olan beslenmeyi maksimum seviyede sağlar.

Hill's Science Plan Köpek Maması

Hill's Science Plan mamaları ile beslenen köpeğiniz, her daim enerjik, mutlu ve sevecen olur. Ailenizin bir üyesi olan köpeğinizi, yavru zamanından yaşlılık çağına kadar Hill's Science Plan uzmanlarının özel olarak ürettiği ve tüm dünyada uzman veteriner hekimlerce onaylanmış Hill's köpek maması ile beslemeniz, sağlığı açısından yararına olacaktır. Yeni yavru köpeğiniz için özel formüle edilmiş Hill's Science Plan yavru köpek mamaları; sağlıklı beyin, kas ve kemik gelişimini ve köpeğinizin en çok ihtiyacı olan bağışıklık sistemini en iyi şekilde destekler. Hill's yetişkin köpek maması ise yaşlandıkça eklem problemleri oluşan ya da böbreklerinde sıkıntılar meydana gelen köpeğiniz için özel formüle edilmiş mamalardır. Köpeklerde sık rastlanan sindirim sistemi problemleri, çeşitli nedenlerden oluşabilir. Hill's Science Plan uzmanlarının yağsız kas kütlesini destekleyici olarak ürettiği mamalar, sindirim sistemi problemi yaşayan dostunuz için iyi bir tercih olacaktır. Aşırı kilolu ya da obez bir köpeğiniz varsa Hill's Science Plan, bu konuda da size yardımcı olur. Aşırı kilolu bir köpeğin tedavisinde beslenme, çok önemlidir. Hill's Science Plan tarafından üretilen kilo kontrol mama serisi, köpeğiniz için en doğru seçim olacaktır. Hill's Science Plan, ürettiği tüm mama çeşitleriyle en zor beğenen köpeğinizin bile ilk tercih edeceği marka olmaya adaydır.

Hill's Science Plan, güvenilir kedi ve köpek maması ürün yelpazesini, yavru, yetişkin ve yaşlı olarak gruplandırmıştır. Trendyol'da pet shop ürünleri kategorisinde bulabileceğiniz çeşitli sağlık ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş Hill's Science Plan ürünleri arasından minik dostunuza en uygun olanını kolayca seçebilirsiniz.

Yukarı Çık