hoca kafası yayınları 2023 Kpss Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set 9785246432498

495 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

hoca kafası yayınları 2023 Kpss Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set

Geri Bildirim Ver
 • Hoca Kafası Yayınları 2023 KPSS Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Sınav Tipi KPSS
 • Basım Dili Türkçe
 • Kitap İçeriği Konu Özetli Soru Bankası
 • Basım Yılı 2022
Geri Bildirim Ver

Hoca Kafası Yayınları 2022 KPSS Türkçe Soru Bankası 5'li Set

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımları için düzenli olarak her sene düzenlenen KPSS'ye (Kamu Personeli Seçme Sınavı) hazırlanmak için pek çok kaynak kullanılmaktadır. Lise ve üzeri mezun olan ya da mezun olma vasfı bulunanlar, her kesimden adayın girebileceği bir sınav olan KPSS, çalışma alanına göre farklı içeriklerde testler yapmaktadır. KPSS'ye girebilmek için mezun ve mezun olabilen eğitim kurumlarının normal ve meslek liselerine, üniversitelerin ise yüksekokul (2 yıl) ve üniversite (6 yıl) programlarına sahip olması gerekmektedir. Sınava hazırlanmaya yardımcı olacak hoca kafası yayınları 2022 KPSS Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set 9785246432498, sınava girenler arasında en popüler sınava hazırlık kitaplarından biridir. Her kesimden başvuru sahibini çeken hoca kafası yayınları 2022 KPSS Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set test öncesi ders ekinde ilgili konu ile ilgili özet bilgiler bulunmaktadır.

 • Eğitici
 • Kaliteli
 • Öğretici

Hoca Kafası Yayınları 2022 KPSS Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set İçeriği

Her seviyeden ve bütçeden kullanıcı için hazırlık kitapları hazırlanır. Kullanıcıların seçebileceği birçok kitap vardır. Kaynak kitapları tek veya seri olarak alınabilir. Bu kapsamda maliyet olarak bakıldığı zaman hoca kafası yayınları 2022 KPSS Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set indirim dahilinde de sunulduğu için kullanıcıya makul bir alternatif olarak öne çıkmaktadır. Baskı kalitesi açısından kaliteli ve farklı soru türleri barındırır. Teste bağlı olarak, her testte soru sayısı ve türü değişiklik gösterebilir. Test olarak uygulanan sınava hazırlık soruları, kullanıcıyı tekniğe alıştırmayı amaçlamaktadır. Kitaptaki soruları birden fazla testle cevaplamanın ardından hesaplanan sonuç ne anladığınızı ölçmenizi sağlar. Türkçe dersine özel olarak üretilmiş olan hoca kafası yayınları 2022 KPSS Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set içeriği oldukça kaliteli sorulardan ve farklı soru türlerinden oluşmaktadır.

Hoca Kafası Yayınları 2022 KPSS Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set Yorumları

Yaşamın pek çok alanında sınava hazırlanmak zaman zaman yorucu olabilmektedir. İhtiyaçlarınız için doğru ürünü seçerken kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Hoca kafası yayınları 2022 KPSS Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set yorum alanı üzerinden daha fazla detaylı bilgi alabilir, tavsiye ve önerilere göz atabilirsiniz. KPSS Türkçe soru bankası kullanıcı görüşlerini inceleyebilirsiniz. Sınava hazırlık döneminde bu kaynaktan yararlanarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bilgiye son derece hızlı erişimin olduğu bir teknoloji çağında yaşadığımız gerçeği, ürün çeşitliliğiyle doğrulanıyor. İnternetteki zengin ve çeşitli kaynaklar ve zengin bilgi kaynağına erişim, hayatın her kesimine kolaylık getiriyor. Hoca kafası yayınları 2022 KPSS Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set kampanya kapsamında sahip olarak zamandan ve ekonomiden tasarruf edin, böylece başka işlere zaman ayırabilirsiniz. Ürün pratik olarak kullanılır, doğaya katkı sağlar ve ekonomik olarak pahalı değildir.

Her Bütçeye Hitap Eden Hoca Kafası Yayınları 2022 KPSS Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set

Geleceği tasarlama ve konforlu yaşayabilme isteği her insanın bir arzusudur. Eğitim aldıkları departmanla ilgili işleri yapmak her kullanıcının hayalidir. KPSS, kamu kurumlarında işe başlamanın ilk adımlarından biridir. Tüm adayların bölümüne hazırlanmak için KPSS Türkçe Soru Bankası ile pratik yapmalıdır. Giriş sınavı sektörlere yönelik oturumlardan oluşmakta olup, tüm adayların bu alana katılması gerekmektedir. Ayrıca hoca kafası yayınları 2022 KPSS Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set çözümleri sayesinde kullanıcılara anlamadığı konuları kolay bir şekilde anlatmakta ve akıllardaki soru işaretlerini gidermektedir. Kullanıcılara konu anlatımlı ve soru bankası olarak sunulan bu ürün bilgiyi öğrenme ve pekiştirme olanağı sunmaktadır. Bunun yanı sıra her bütçeye hitap etmektedir. Hoca kafası yayınları 2022 KPSS Türkçe Konu, Soru Bankası 5'li Set satın al işlemi için Trendyol'a göz atabilirsiniz.