"

Home Store

" araması için 1067 sonuç listeleniyor

Home Store

Home Store 1984 yılından bu yana kadın giyimi konusunda faaliyet gösteren, trend ve özgün detaylarla zamansız çizgileri harmanlamayı başarmış markalardan biridir. Hayatı tüm renkleriyle yaşayan dinamik kadınlara hitap eden marka, onları ihtiyaç duydukları her tarz giyim tekstil ve aksesuar ürünüyle buluşturur. İster günün yirmi saatini ofiste çalışarak geçirdiğiniz bir rutininiz olsun... İsterseniz günleriniz sosyalleşmekten ibaret olsun, fark etmez. Markaya ait ürünler ile dört mevsim, günün her saatine ve ortamına uygun mükemmel kombinler oluşturabilirsiniz. 

Sıcak ve Şık Kış Kombinleri 

Kış aylarında doğru kombinlerle hem soğuktan korunmak hem de sürdürülebilir bir stil yaratmak özen ister. Home Store ürünleri yeni sezon koleksiyonunda yer alan palto ve montlarla her tür hava koşulunda tarzınızla fark yaratmayı başarabilirsiniz. Siyah, camel, bej, beyaz ve daha birçok renk paltoyu elbiselerle, etek-ceket ya da etek pantolon- gömleklerle eşleştirerek ister bot, çizme ya da stilleto modelleriyle tamamlayabilirsiniz. Markanın İthal ve yerli olarak iki ana gruba ayrılan giyim ürünleri kaliteli kumaş, kesim ve dikiş özellikleriyle kilometrelerce uzaktan farkını belli eder.

Hafta sonu hem rahat olmak, özgürce hareket etmek hem de  şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız markanın kısa ve uzun mont modelleri ihtiyacınıza cevap verecektir. Jean, kumaş pantolon ya da günlük elbiselerin üzerine giyeceğiniz parka ve montlarla hayatın tadını çıkarmak elinizde. Yalın çizgilere sahip palto modellerinin yanı sıra kürk, desen, fırfır detaylı üst giyim ürünleri de farklılığı ayrıntılarda bulan kadınların tercih ettikleri modellerden. Kış aylarında uzun, volanlı bir elbisenin üzerine giyeceğiniz kalın bir palto romantik bir kombin yaratmanızı mümkün kılar. Markanın kısa, uzun, desenli, düz renk, çiçekli, etnik desenli, belden bollaşan, kemerli ve benzeri çok sayıda elbise modeli farklı seçeneklerle karşınıza çıkar. 

Maskülen ve Feminen Detaylar 

İtalyan esintilerini koleksiyonlarına yansıtan marka, kendine özen gösteren kadınlara çok sayıda alternatif sunar. Maskülen ürünlerde şık feminen detaylara; feminen modellerde bazı maskülen çizgilere rastlayacağınız ürünler, özgün stili yansıtır. Kendine güvenen kadınları hedefleyen markanın pantolon kalıpları kadın silüetlerinin mükemmelliğini ortaya çıkarır. Jean, kumaş, kadife gibi kullanımı kolay kumaşlardan üretilen pantolonların onlarca çeşidi bulunur. Pantolonları gömlek, bluz, tişört ve kazaklarla kombinleyebilir, farklı kombinasyonlarla çok sayıda kıyafet seçeneği yaratabilirsiniz. Aksesuarlarla zenginleştireceğiniz bu kombinlerle kendinize has bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Zamansızlığa Vurgu yapan Modeller

Home Store outlet kategorisinde yer alan birbirinden farklı renk ve tasarıma sahip ürünler özellikle genç kadınlar ve stilini genç tutanlar tarafından tercih edilir. Önceki sezonlara ait çok sayıda ürünün normalden çok uygun fiyatlarla kadınlara sunulması modaseverlerden tam not alır. Markanın çok sayıda elbise modeli yaz aylarında tiril tiril tasarımlarıyla kadınların kalbinde taht kurar. Kışın ise hafif ve korunaklı elbise modelleri en olumsuz hava şartlarında bile kadınları gülümseten detaylar içerir. Kadınlar uzun kollu ve paçalı elbiseleri paltoların içine giyerek iş yerinden davete direkt geçiş yapar. İster tek parça ister iki parçalı stiller oluşturacağınız markanın tüm ürünleri kadıları memnun ederken bir yandan da sevdiklerine doğum günü, yılbaşı gibi zamanlar için hediye seçimine yönlendirir. 

Hediye Olarak da Keyifli 

Home Store online satışlarda da kullanıcılara büyük fayda sağlar. Ürünler ithal ve yerli olarak iki gruba ayrılırken kendi içlerinde de çok sayıda alt kategoriye sahip. Monttan kabana; etekten gömleğe, bluzdan pantolona; çantadan ayakkabıya, tişörtten kazağa birçok ürünü en kaliteli formlarıyla kadınlara sunan marka, giyim trendlerine yenilik kazandırır. Birbirleriyle eşleşebilen ürünler sayesinde arzu ederseniz gardırobunuzda ciddi bir değişim oluşturabilirsiniz. Ürünlere Trendyol aracılığıyla da ulaşabilir beğendikleriniz için güvenle sipariş oluşturabilir, kapınıza kadar gelen şıklığı yaşamınıza uyarlayabilirsiniz.