"

HOMEND

" araması için 61 sonuç listeleniyor

Homend

Homend, Index Grup çatısı altında 2009 yılında kurulan elektrikli ev aletleri markasıdır. Kısa sürede pek çok tüketicinin önerdiği ve beğendiği bir marka haline gelmiştir. Homend, en prestijli tasarım yarışmalarından biri olan Red Dot Design Awards’dan üç ödül birden kazanmıştır. Red Dot Winner Ödülü Royaltea Konuşan Çay Makinesi'ne, Red Dot Honourable Mention ödülleri ise Pottoman Kahve Makinesi ve Functionall Mutfak Robotu ürünlerine verilmiştir. İşini aşkla yapan bir ekibe sahip olan Homend kullanıcılarını memnun etmeye devam etmektedir.

Fonksiyonel Gıda hazırlama Ürünleri

Hayatı kolaylaştıran çözümler üreten Homend, çeşitli gıdaları hazırlarken ihtiyaç duyacağınız farklı renk ve özelliklerde mikser, mutfak robotu, blender ve doğrayıcıları sizlere sunar.

Homend mikserler; el mikseri ve stand mikseri olarak ikiye ayrılır. Stand mikseri daha çok profesyonel kullanıcıların tercih ettiği bir üründür. Homend Profashion Standlı Mikser ise katlanabilir yapısıyla oldukça az yer kaplar ve evde kullanım için idealdir. Homend blender çeşitleri; sürahi blender, çubuk blender ve blender set şeklindedir. Handmaid Blender Set; mikser, karıştırıcı ve doğrayıcı olarak kullanılabilir. Homend mutfak robotu 4 farklı küçük mutfak aletinin ayrı ayrı yaptığı işi tek başına yapar. Mutfak robotunuz ihtiyacınıza göre blender, mikser, doğrayıcı, rende ve dilimleyici olarak kullanılabilir. Tüm Homend mikserlerinin ve blenderlarının uçları uzun süreli kullanım sağlayan paslanmaz çelikten üretilir.

Hazır gıdalar yerine kendi yaptığı gıdaları tüketmeyi sevenleri de düşünen Homend, oldukça kullanışlı yoğurt yapma makinesi, ekmek yapma makinesi ve kıyma makinesi sunar. Bunların yanı sıra ekmek kızartma makinesi, buharlı pişirici ve baharat öğütücü de üretir.

Çoklu kullanım sunan Homend tost makinesi çeşitlerinden Toastbuster ile hem tost hem waffle yapabilirsiniz.  Homend Grilliant'ı ise ızgara ve tost makinesi olarak kullanabilirsiniz. Tüm Homend tost makinelerinin plakaları bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliktedir.

Kişiye Özel İçecek Hazırlayan Makineler

Homend çay makinesi çeşitleri çelik ve cam malzemeden üretilir. Red Dot Winner Ödülü’nü kazanan Royaltea Konuşan Çay Makinesi size suyun hazır olduğunu sesle söyler. Bitki çayları için ideal demleme sıcaklığı olan 80 derecede suyu ısıtıp sıcaklığını korur. Bebek maması için uygun su sıcaklığı olan 40 derecede suyu muhafaza eden mama suyu fonksiyonu da vardır. Homend çaycı çeşitlerinin alt ünitesi tek başına su ısıtıcı olarak kullanılabilir.

Homend kahve makineleri kahveseverlerin tercihlerine göre farklı niteliklerde üretilir. Tam otomatik espresso makinesi, öğütücülü/öğütücüsüz filtre kahve makinesi ve kişisel kahve makinesi bunlardan bazılarıdır. Homend kahve makinesi çeşitleri arasında en farklı olanı kişisel kahve makinesidir. Çelik termosa sahip olan bu makinenin otomatik programlama özelliği sayesinde kahveniz sizin istediğiniz saatte hazır olur.

Homend katı meyve sıkacakları ile kendinize özel meyve suyu yapabilirsiniz. Eğer çay, kahve tüketmeyi sevmiyorsanız sıcak su ihtiyacınız için çay makinesi almak yerine daha ekonomik bir çözüm olan Homend su ısıtıcılarını tercih edebilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Farklı Çözümler

Homend süpürge modelleri arasında toz torbalı, toz torbasız ve şarjlı el süpürgeleri yer alır. Homend elektrikli süpürgeler yaygın olarak A enerji sınıfında yer alır. Yüksek emiş gücüne sahip olan Homend süpürgeler dışarıya toz kaçmasını önleyen özel tasarıma sahiptir. Elektrikli süpürgelerle birlikte dar alanları ve küçük yerleri kolaylıkla süpürmenize yardımcı olan aksesuarlar da gelir.

Homend Jetsteam Buhar Kazanlı Ütü yüksek basınçlı buhar çıkışı sağlayarak güçlü kırışıklıkların üstesinden gelir. Jetsteam kazanlı ütüde yer alan kullanışlı LCD ekran size kalan su miktarı ve kireç seviyesi hakkında bilgi verir. Kolay ve pratik kullanım avantajlarına sahip olan Jetsteam ütü dik olarak da kullanılabilir. Homend Flowmotion buharlı ütü sahip olduğu seramik kaplama taban sayesinde yüksek kayganlık ve kullanım kolaylığı sunar. Flowmotion ütü kullanılmadığı zaman veya ütünüzü kapatmayı unuttuğunuzda otomatik olarak kapanarak ekonomik ve güvenli kullanım sağlar.

Homend Fanomen Ayaklı Vantilatör daha etkili kullanım sunan 5 yapraklı pervaneye, 2 farklı mod ayarına ve 3 farklı hız seviyesine sahiptir. Uyku modu uyurken sizi rahatsız etmeyen esinti sağlarken normal modda vantilatörünüz doğal rüzgar esintisi gibi çalışır. Zaman ayarı seçeneğini kullanarak vantilatörün çalışma süresini belirleyebilirsiniz. Uzaktan kumandaya sahip Homend Fanomen vantilatörün tüm bu özelliklerinden yerinizden kalkmadan faydalanabilirsiniz.

Siz de size özel, ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanan Homend ürünlerine Trendyol avantajlarıyla hemen sahip olabilir, keyifli ve güvenli alışverişin adresi Trendyol’un ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alabilirsiniz.

Yukarı Çık