"

Hotpoint

" araması için 37 sonuç listeleniyor

Hotpoint

Hotpoint hayatınızı kolaylaştırmak için ürettiği akıllı beyaz eşya ve küçük ev aletleri ile tanınıyor. 100 yılı aşkın süredir hayatı kolaylaştırma misyonuyla hareket eden marka, girdiği her eve değer katıyor ve 1990 yılından bu günlere dek Türkiye’de hem üretim hem satış faaliyetlerinde bulunuyor. Üretim tesislerinde son teknolojiyi kullanarak şık, işlevsel ve akıllı ürünleri olağanüstü performansla birleştiriyor. Hotpoint cihazları, yaşantınızı kolaylaştırmak için ürettiği yenilikçi çözümler ile dikkat çekiyor ve büyük küçük fark etmeksizin her alana yönelik seçenek üretmek için sınırlarını zorluyor. Marka yöneticilerinin birincil ideali, geleceğe artı katmak olarak sıkça ifade ediliyor. Bu yolculuktaki en büyük hayallerinden biri ise kullanıcıya tam bağımsızlık ve koşulsuz ulaşılabilirlik sağlayan kullanma kılavuzundan bağımsız, kendini anlatan makineler olduğu belirtiliyor.

Hotpoint Ariston ile Güçlerini Birleştiriyor

2011 yılında büyük bir yatırımla Hotpoint ve Ariston markalarının birleştirilme kararı alındığından bu yana bazı ürünlerde sadece Hotpoint bazılarında ise Hotpoint Ariston amblemi görülüyor. Bu logoların görüldüğü ürünlerin tamamı aynı çatı altında Hotpoint güvencesi ile yoluna devam ediyor. Marka Türkiye ve Avrupa pazarında kullanışlı ve şık ürünleriyle aktif rol oynuyor. Hotpoint ailesinin en prestijli hedefleri arasında ürünlerini tüm dünyada kullanılabilir kılmak yer alıyor ve bu doğrultuda ilk adım olarak Orta Doğu'da tanınırlık hedefleniyor.

Hotpoint Ürün Çeşitleri

Sektörünün öncü firmalarından biri olarak hizmet veren marka, bir evin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çok sayıda teknolojik cihazı üretim bandında barındırıyor. Yiyecek ve içeceklerinizin ilk günkü tazeliğini koruyabilmek için Hotpoint Ariston buzdolabı çeşitleri tek kapılı ve çift kapılı opsiyonları ile her kullanıcının ihtiyacına cevap vermeyi hedefliyor. Güncel teknolojilerle küf ve mikrop oluşumu engelleyen Hotpoint buzdolabı, gelişmiş fonksiyonlarıyla ayrıcalıklı özellikleri evinize taşıyor. Farklı boy ve hacimlerde çeşitlilik sağlayan Hotpoint derin dondurucu ürünleri, her büyüklükteki eve sığabilecek bir alternatifin mevcut olmasıyla dikkat çekiyor. Hotpoint çamaşır makinesi seçenekleri ise kurutma işlevi olan ve kurutma işlevi olmayan makineler olmak üzeri ikiye ayrılıyor. Pek çok farklı moduyla bu ürünler çamaşırları yıpratmadan derinlemesine temizlik sağlarken oldukça sessiz çalışıyor. Isı ve nem oranının doğru ayarlanması tüm deneyimlerin kalitesini artıran bir faktör olarak oldukça önemseniyor. Daha iyi bir his ve konfor için Hotpoint klima nem dengesini ayarlıyor, havayı temizliyor ve tasarruf moduyla kullanıcıyı memnun ederken çevreyi korumayı de ihmal etmiyor.

Hotpoint Küçük Ev Aletleri

Hotpoint beyaz eşyalarıyla olduğu kadar ürettiği küçük ev aletleri ile de alıcıların beğenisini kazanıyor. Blender ve blender setleri yemeklerin ön hazırlığında kullanıcıların en büyük yardımcısı haline geliyor. Teknolojiyle donatılmış kazanlı ve kazansız ütüler kumaşları kolayca pürüzsüz hale getirmesiyle, elektrikli süpürgeleri yüksek vakum ve emiş gücüyle, su ısıtıcı kettle’lar şık tasarımlarıyla favoriniz olmaya aday görünüyor. Eşsiz tasarım formuyla dikey ızgara alan kazanımı sağlarken ızgara yapmak oldukça pratik bir tecrübeye dönüşüyor. Kahve makinelerine de yaratıcılık ve teknolojinin muhteşem kombinasyonunu yansıtan Hotpoint, şık tasarımlarıyla kahve severlerin tercihi oluyor. Özellikle Hotpoint ankastre kahve makinesi inovatif yapısıyla beğenileri topluyor.

Hotpoint Ürün Fiyatları

Ürün fiyatları tercih edilen Hotpoint ürününe göre değişkenlik gösteriyor. Kettle’dan buzdolabına, ekmek kızartma makinesinden derin dondurucuya kadar onlarca ürünü bünyesinde barındıran markanın fiyat aralığı geniş bir yelpazeye yayılıyor. Örneğin kazanlı ütüler kazansız ütülere, kurutmalı çamaşır makineleri standart çamaşır makinelerine göre daha farklı fiyat bandında satışa sunuluyor.

Trendyol, tüm Hotpoint ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyor.

Yukarı Çık