"

Huawei Ekran

" araması için 695 sonuç listeleniyor

Birbirinden Kaliteli Huawei Ekran Çeşitleri Trendyol’da!

Telefonlar hayatı kolaylaştıran teknolojik aletlerden biridir. Onların bu niteliğinden yararlanmak için telefon modeli ile uyumlu olan A kalite cihaz materyallerine ihtiyaç vardır. Bu sayede telefonun ekranı, bataryası, soketleri, kamerası ve hoparlörleri uzun ömürlü hale gelir. Buna rağmen arıza durumları da ortaya çıkabilir. Örneğin; telefonun ekranı, pek çok nedenle arızalanabilir. Cihazın su ile temas etmesi, düşmesi, kırılması veya çatlaması sonucu problem yaşatan parçaların yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Bu nedenle kişiler, cihaz modellerine uygun yeni parçalara ihtiyaç duyar ve bunları cihazın orijinal parçalarında olduğu gibi uzun süre kullanmak ister. Telefonun fabrikasyon çıkışı ile birlikte geldiği gibi piyasa içerisinde sunulan parçalar da mevcuttur. Böylece bozulan ya da kırılan bir cihaz ünitesi, ona uygun parçaların tedarik edilmesiyle tekrar çalışır duruma getirilerek yenilenebilir. Bu bakımdan Trendyol, etkin bir pazar araştırması yapmak ve bu tür parçalara ulaşmak için güzel bir seçenektir. Cihazlarla uyumlu pek çok ürün türü müşterilere sunulur. Bu parçalar arasında Huawei Mate 10 Lite ekran türü öne çıkar. Bu ürün, cihazla uyumlu olan son derece kaliteli bir materyaldir. İhtiyaç halinde siz de bu tarz kaliteli ve güvenilir ürünlere ulaşmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz. Böylece yeni cihaz almak yerine, sadece parça değişikliği ile ideal bir müşteri deneyimine sahip olabilirsiniz.

Orijinal Yapısıyla Dikkat Çeken Ürün Seçenekleri

Orijinal Yapısıyla Dikkat Çeken Ürün Seçenekleri

Telefonda ekran değişimi yapan müşterilerin odaklandıkları niteliklerden biri de görüntü kalitesidir. Görüntü kalitesi iyi olmayan cihazların pratik kullanıma kavuşmak isteyen kişiler için bir dezavantaj olduğunu söylemeye gerek yoktur. Renk dengesi bozulmuş, iyi monte edilmemiş veya flex kablosu arızalanmış olan cihazlar, sağlam olmadığı için yüksek performans göstermez. Ayrıca bunlar müşterilere uzun ömürlü bir kullanım imkanı da sunmaz. Tüm bunların haricinde montajı yapılan ünitenin orijinal olması, müşteriye verimli bir kullanım olanağı sunar. Orijinal parça, cihaz ile birebir uyumlu olacağından sorunsuz çalışır. Bu nedenle cihaz ile uyumlu parçaların dikkatle seçilmesi gerekir. Öte yandan görüntü kalitesi harika olsa dahi bazı modellerde ölü pikseller oluşur. Bu gibi sorunlar kişilerin devamlı olarak parça değişimi yapmasına veya telefonlarını değiştirmesine neden olur. Bununla birlikte cihazınızla uyumlu bir ürün ile böyle bir sorun yaşamazsınız. Orijinal yapısı ve kablosu sayesinde cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanırsınız. Ayrıca modeli detaylı bir şekilde inceleyebilir ve güncel Huawei ekran fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Markanın kendi ürün seçeneğini kullanarak materyali cihazınıza sorunsuz bir şekilde monte edebilirsiniz. Böylece kaliteli bir markanın ekran çeşitleriyle telefonunuzu hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanırsınız. Huawei Y6 ekran sayesinde materyal ile uyumlu cihazınızı küçük bir montaj işlemi gerçekleştirerek kullanabilirsiniz. Orijinalliği ile kalitesinden söz ettiren bu ürün ile cihazınızın onarımını kolayca yapabilirsiniz. Aynı şekilde Huawei Y7 ekran seçeneği ile uyumlu olan telefonunuzu yenileyebilirsiniz. Huawei P8 Lite ekran çeşidi sayesinde cihazının görüntü kalitesini artırabilirsiniz. Ayrıca kalite bakımından öne çıkan Huawei P9 ekran türünü de deneyimleme imkanı bulabilirsiniz. Ürünü uyumlu olan cihazınızda benzer bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Görüntü kalitesini kolay bir biçimde artırarak cihazınızı ilk günkü gibi kullanmaya devam edersiniz. Böylece A kalite bir materyalin konforuna kavuşursunuz. Birbirinden kaliteli ürün çeşitlerine ulaşmak, onları incelemek, cihazınızla uyumlu olan modeli belirlemek için Trendyol'dan destek alabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Telefonunuz ile Uyumlu Ürün Modelleri

Telefonunuz ile Uyumlu Ürün Modelleri

Telefonunuz için herhangi bir parça alışverişi yapmadan önce cihazınızın modeliyle uyumlu olan ürün türünü tespit etmeniz gerekir. Örneğin; Huawei G8 ekran modeli, adı geçen telefon modeli ile uyumludur. Dolayısıyla Huawei ekran seçimini telefonunuzun ait olduğu seriye göre yapmanız gerekir. Öte yandan telefonların bir üst ve bir alt modelleri için de farklı materyaller sunulur. Karışıklık yaşanmaması için cihaz serisini dikkatle öğrenmeniz gerekir. Çünkü serideki bazı cihazlar neredeyse birbirinin aynıdır. Örneğin; Huawei G7 ekran çeşidi serinin bir üst modelinin sahip olduğu eklenti türüne benzer. Aynı durum Huawei P20 ekran modeli için de geçerlidir. Bu model şekil itibarıyla Huawei P10 ekran türüyle benzerlik gösterir. Ayrıca Huawei P40 Lite ekran da diğer seçeneklerle karıştırabileceğiniz bir eklenti türüdür. Bu ürün, yapısı ve teknolojisi bakımından Huawei P30 ekran türüne benzer. Bu açıdan cihazınızla ilgili herhangi bir uyum sorunu yaşamamak için materyal seçiminde doğru seçeneği belirlemeniz çok önemlidir. Sunulan ürünler arasında orijinal ve uyumlu olanları seçmek size uzun bir kullanım ömrü sunar. Bu sayede telefonunuzun bozulan parçalarını değiştirmek için günlerce beklemek veya piyasayı derinlemesine araştırmak zorunda kalmazsınız. Çünkü gün geçtikçe artan akıllı telefon ihtiyacı nedeniyle işinizin ya da eğitiminizin bir gereği olarak e-mail, sesli mesaj gibi seçeneklere erişiminiz tam kapasitede olmalıdır. Böyle bir fırsata kavuşmak için değerlendirebileceğiniz Huawei GR5 ekran seçeneği, adı geçen seri modeliyle tam uyumludur. Böylece onu uyumlu telefonunuza pratik bir şekilde monte ederek sorunsuzca kullanırsınız. Benzer şekilde Huawei GT3 ekran seçeneği sayesinde telefonunuzun görüntü kalitesini büyük oranda iyileştirirsiniz. Dilediğiniz zaman Huawei P20 Lite, Mate 20 Lite, P30 Lite, P40 Lite, P Smart ekran fiyatı seçeneklerini Trendyol aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Mevcut ürün çeşitlerine ulaşmak ve cihazınıza uygun olan ürün modelini belirlemek için Trendyol’dan destek alabilirsiniz.

İndirimli Huawei Dış Ekran Fiyatları

İndirimli Huawei Dış Ekran Fiyatları

Huawei P30 Lite ekran modellerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Bazıları standart panel biçiminde çıtasız ve bataryasız olarak sunulur. Çıtasız ekran ise kasanın bulunmadığı bir ürün seçeneğidir. Ayrıca bunlarda batarya da bulunmaz. Ancak çıtalı olanlar kasaya sahiptir ve bunlardan bazılarının üzerinde batarya da bulunur. Dolayısıyla bu iki ürün tipi arasında fiyat farkı bulunur. Örneğin; Huawei GR3 ekran çeşidi çıtalıdır. Fakat Huawei P8 ekran gibi seçenekler içerisinde çıtasız olanlar da mevcuttur. Diğer yandan bataryalı ve bataryasız modeller arasında da fiyat farkı vardır. Bataryalı seçenekler full dolu kasa şeklinde tanımlanır ve ürünler bu yönüyle son derece kullanışlıdır. Öte yandan Huawei orijinal ekran gibi ürünler özelliklerinden ötürü de farklı bir fiyata sahiptir. Huawei dış ekran fiyatları arasında kampanyalı seçenekler de mevcuttur. Bazı Huawei Mate 20 Lite ekran ürünlerinde seçilen parça adedine göre indirimler de yapılır. Böylece aynı üründen 2 adet aldığınızda 2. ürün için Huawei ekran ne kadar şeklinde yorucu bir fiyat değerlendirmesi yapmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca ürünlere farklı miktarlarda indirimler uygulanır. Bu nedenle Huawei dokunmatik ekran seçenekleri içerisinden bütçenize uygun olan modeli belirlemeniz gerekir. Ürün modelleri arasında Huawei LCD, OLED ekran çeşitleri mevcuttur. Fakat LCD seçeneği çoğunluktadır. Söz konusu materyaller kaliteli malzemelere, soketlere ve sağlam flex kablolarına sahiptir. A kalite malzemeden üretilen parçalar, müşterilerin telefon serileri ile tam uyumludur. Yüzeye oturan pürüzsüz yapıları sayesinde onları çıkma ya da çatlama sorunları yaşamadan kullanırsınız. Huawei P20 Lite ekran modellerini deneyerek sundukları teknolojik konfora bizzat şahit olabilirsiniz. Bu sayede cihazınızı son derece pratik bir şekilde kullanırsınız. Ürün detaylarına ulaşmak, Huawei dokunmatik ekran fiyatı hakkında bilgi edinmek ve bütçenize uygun olan seçeneği belirlemek için Trendyol’dan destek alabilirsiniz.