"

Huggies

" araması için 30 sonuç listeleniyor

Huggies

Çocuklar ebeveynlerin en değerli varlıklarıdır. Belli bir yaşa kadar tüm sorumluluğu üstlenmeniz gereken çocuklarınız için bebek bezinden ıslak mendile kadar yapacağınız tüm alışverişlerde en kaliteli olanları seçmelisiniz. Kendi karar yetkisi ve ekonomik bağımsızlığı olmayan bebeklerin, sağlığı da tamamen sizin elinizde. Çocuğunuza gereken önemi küçük yaşta vererek ileride sağlıklı bir birey olmasına yardımcı olabilirsiniz. Bir bebek için beslenmeden sonra en önemli şey şüphesiz ki altına bağladığınız bezdir. Bezin kalitesi, yapısında bulunan içeriklerin doğallığı, bebek vücuduna uyumu ve daha nice kriter çocuğunuzun gün içinde rahat hareket etmesi için son derece önemlidir. Özellikle yenidoğan bebekler, dünyamıza henüz uyum sağlayamadıkları için ekstra bir bakıma muhtaçtır. Huggies yenidoğan bebek bezi sayesinde gözlerini dünyaya açmış bebeklerinizin bu hayata daha kolay adapte olmasına yardımcı olabilirsiniz. 

Yenidoğan Bebekler İçin Özel Bezler

Huggies yenidoğan bebek bezi, bebeğinizin hassas cildi için özel olarak üretilmiştir. Bezin sahip olduğu yumuşak yastıklar sayesinde bebeğinizin vücudu rahat ederken, yenidoğan bebek bezi sıvıları da anında emer. Bezin nefes alan dış yüzeyleri sayesinde bebeğinizin hassas cildi bez içindeyken dahi hava alarak pişik gibi hastalıkların oluşumunu engeller. Esnek bel bantları ile bebeğin hareketleri kısıtlanmaz, hareket ederken canı acımaz. Huggies yenideoğan bebek bezleri, ıslandığında renk değiştiren ıslaklık göstergesi ile yeni anne ve babaların da yardımına koşuyor. Islaklık göstergesini gün içinde takip ederek bezi ne zaman değiştirmeniz gerektiğini kolayca anlayabilirsiniz. Böylece bebeğiniz ıslak bezin içinde rahatsız dakikalar geçirmek zorunda kalmaz. Bebekler genel olarak benzer kilolarda dünyaya gelse de her bebeğin vücudu aynı olmaz. Her bebek için özel olarak bir bez üretmek mümkün olmasa da Huggies'e özel yan bantlar, bebek bezini bebeğinize göre kişiselleştirmenize olanak tanır. İstenilen yerden yapışan yan bantlar ile bezi bebeğiniz için en uygun duruma getirebilirsiniz.  

Huggies Bebek Bezi Çeşitleri

Güzel bir bebeklik ve çocukluk süreci geçiren insanların ileride daha sağlıklı bireyler olduğu bilinen bir gerçek. Bebeğinizin hem bu gününden hem de gelecek yıllarda yapacağı hareketlerden siz sorumlusunuz. Bu nedenle bebeğiniz için en doğru seçimleri yapmalı; ileride akıl, vücut ve ruhsal sağlığı yerinde bir birey yetiştirebilmek için gerekli önlemleri almalısınız. 

Bebeğiniz yenidoğan dönemini geride bıraktıktan sonra yeni bir bez çeşidine geçiş yapmalıdır. Huggies 3 numara ile başlayan bez çeşitleri Huggies 4 numara bebek bezi, Huggies 4+ ve Huggies 5 numara bebek bezine kadar büyüyen bedenlere sahiptir. Çocuklar bu dönemde hareket etmeye, emeklemeye ve yürümeye başlar. Yenidoğan döneminden ziyade bebekliği bir kenara bırakıp çocukluk çağına adım atan yavrularınız için en esnek ve rahat bezi seçmelisiniz. Huggies bacak oyuntulu özel kesimi ile mükemmel vücut uyumu sağlar. Böylece yeni keşiflerin peşinde koşan çocuklarınız özgürlüklerinin tadını doyasıya çıkarabilir. Huggies ıslak mendil ile hem bebeklerinizin hem de çocuklarınızın altını güvenle temizleyebilirsiniz. Huggies yenidoğan ıslak mendil çeşidinin yanı sıra Huggies ıslak mendil 24'lü seçeneği ile de alıcıların karşısına çıkar.

Huggies külot bez çeşidi ile özellikle geceleri yatağını ıslatan çocuğunuzun kuru ve rahat bir gece uykusu çekmesine yardımcı olabilirsiniz. Huggies külot bezler yüksek emici özelliğe sahiptir. Külot gibi kolayca giyilebilen bu bez sayesinde çocuğunuz iç çamaşırıyla dolaşıyormuş kadar rahat edebilir. Ayrıca Huggies külot bezler ses çıkarmayan yapısıyla çocukların öz güvenini korumasına da olanak tanır. Farklı tasarımları ile çocukların beğenisine çıkan ve 3 yaştan başlayan Huggies külot bez 6 numaraya ve 15 yaşa kadar büyüyen bedenleri ile her çocuğun sağlıklı bir gece uykusu çekmesini sağlar. 

Yukarı Çık