Humana 1 Bebek Sütü 800 Gr 3 Adet 4031244784841-3

Satıcı : Dermo-City
599 TL
(199,67 TL / Adet)
Koleksiyona Ekle
Son 1 ürün
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Humana 1 Bebek Sütü 800 Gr 3 Adet

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • #No:123
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Mama Numarası 1
Şikayet Et

Besleyici İçerikleri ile Humana 1 Bebek Sütü

Yeni doğum yapan annelerin bebeklerini emzirebilmesi bebeğin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bebeğe ilk altı ayında sadece anne sütünün verilmesi önerilmektedir. Bebeğin 6 ay emzirilmesinin sonrasında ek gıdalar ile beslenmenin desteklenmesi gerekmektedir. İçerisinde besleyici maddeler bulunan bebek sütlerinden Humana 1 mama markası anne sütünün yetmediği durumlarda beslenmeye ilave edilebilir. Diğer adıyla devam sütü olarak bilinen bebek sütü, gerekli durumlarda bebeğin beslenmesini sağlamaktadır. İnek sütü, bebeklerin sindirim sistemine uygun olmadığı için uzmanlar tarafından önerilmemektedir. Anne sütünün bebekler için son derece önemli olmasının yanı sıra anne sütünün yeterli olmadığı durumda bebeğin gerekli besin maddelerinin sağlanabildiği ek besin ürünü olmasıyla anneler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca bebeklere yapılan ek besin gıdalarında inek sütü yerine Humana mama kullanılarak, muhallebilerin, bebek çorbalarının ve bebek yoğurtlarının besleyici özelliğini artırabilir.

  • Gelişime Yardımcı
  • Zengin Bileşenler
  • Temel Besin Kaynağı

Bebek Sütü

Bebek Sütü

Bebeklerin iki yaşına kadar geçen zaman içerisindeki beslenmesi, bebeğin gelişimi ve sağlığı için oldukça büyük önem taşır. Fiziksel, zihinsel ve biyolojik açıdan gelişimi için son derece önemli olan beslenme konusunda anneler sağlıklı bir şekilde bu sürecin atlatılması için 2 yaşına gelene kadar bebeklerine temel besin olan anne sütü ile beslemektedir. Ancak bazı durumlarda annelerin sütleri bebek besini için yeterli olmayabilir. Bu durumlarda anneler bebeğin ihtiyacını, doktorunun da tavsiyesiyle beraber Humana 1 800 gr ile beslenmelerini destekleyebilir. Bebeğin gelişimi için gerekli olan vitamin ve mineral desteği sayesinde sağlıklı beslenme desteği sağlanır. İş yaşamına geri dönmek durumunda kalan anneler için de bebeklerini beslemek amacıyla Humana marka bebek sütü verilebilir ve gelişimi desteklenebilir. Ayrıca, işe gitmeden önce anne sütünü sağarak buzdolabında saklayabilirsiniz.

Bebek Sütü Faydaları

Bebek Sütü Faydaları

Çoğu anne tarafından bebeklerine verilen başlangıç maması yani diğer adıyla bebek sütleri bebeğin bedensel, zihinsel ve psikolojik açıdan gelişimi için vazgeçilmez bir besin kaynağıdır. Bebek sütü içerisinde bulunan zengin vitamin ve mineraller ile beslenme desteği sağlanır. Düzenli beslenen bebekler uykuya daha rahat dalarlar. Düzenli uyku, kemik, kas ve zeka gelişimlerini önemli bir ölçüde geliştirir. Anne sütünün yokluğunda bebeğe verilecek en uygun besin olan Humana bebek sütü 1 içerisinde bulundurduğu, bebeğin vücuduna yararlı bakteriler sayesinde, bebeğin sindirim sistemini düzenleyerek ve bağışıklık sistemini düzenlemesini sağlar. Tüm bu faydalarının yanında yoğun bir prebiyotik kaynağı olan bebek sütleri, bağırsak florasını düzenler. Bunun en büyük rolü ise, annelerin ek besin kaynağı olarak bebeklerine oldukça sağlıklı ve zengin formülü bulunan anne sütü besinini vermesidir.

Bebek Sütü Fiyatları

Bebek Sütü Fiyatları

Bebek sütleri, içerisinde bulundurduğu bebeğe yararlı besin maddeleri, gramajları göz önüne alınarak fiyatlarında değişiklik bulunabilir. Kullanıma hazır olarak satılan bebek sütleri, taze kalması amacıyla küçük paketler halinde satılır. Bundan dolayı bu çeşitteki bebek sütleri, boyutundan ötürü fiyatları da oldukça değişkendir. Bebek sütleri arasında en çok bilinen Humana 1 bebek sütü 800 gr uzun süreli kullanılabilecek boyutu ve bebeğin ihtiyacı olan tüm besin ve vitaminleri içerisinde bulundurur. Tüm bu avantajların yanında fiyatlarının diğer ek gıdalara bakıldığında ortalama bir fiyat aralığına sahip olmasıyla anneler tarafından sıklıkla tercih edilerek bebeklerine verilen bebek sütü olmuştur. Mama, bebek maması, başlangıç maması veya devam maması adlarıyla da bilinen bebek sütünün en büyük özelliği anne sütünde olduğu gibi bebeğin sağlığına oldukça faydalı olması ve iyi bir şekilde beslenmesinde yardımcı olmasıdır.